דף הבית אינטרנט והחיים ברשת פרסום באינטרנט דודי שמש וגגות
דודי שמש וגגות
totach kidum 17/10/13 |  צפיות: 13162

דוד שמש כשלעצמו נוסד בישראל הוא היה שדרוג של גוף חימום בסיסי יותר שמטרתו הייתה למטרות קולינריות ביבשת אירופה המערבית,מרבית הבתים בישראל משתמשים בדוד זהו תהליך שהממשלה מעודדת מה גם שהיא מסבסדת נקודות שיוקמו בהם על הגגות דו שמש. המטרה היא בעצם סביבה שמפיקה יותר ופחות מזהמת והורסת את הטבע או במילים אחרות אנרגיה סולרית טהורה שמופקת ע"י קולטנים בשילוב עם השמש. עם השנים בארץ הוקמו מלא חברות שמתקינות דודי שמש בגלל הביקוש הגבוה דבר שנתן ללקוח את האפשרות לבחור בין יותר נקודות עניין מה גם אפשרות להוזיל במחיר בגלל התחרות, עקב העליה במספר החברות כך גם עליה בסוגי החלקים שמרכיבים את הדוד שמש לכל גופו מהקולטנים עד הגוף חימום ולמים הסולריים מה שגם הפך את ההחלטה ליותר קשה ומורכבת.

תו תקן והתקנה

לכל דודי השמש בישראל מחויבים בתו תקן דבר שבודקים עוד לפני שמתחילים בכלל בפעולת ההתקנה אותו תקן קבוע מראש על מדור התקנים והוא מחייב כל חברה שמגדירה עצמה כמתמחה לדוד שמש או התקנתם כמו כן לא כל דוד מתאים לכל בית ולכן יש תמיד לבדוק את החברה המייצרת וכמה זמן הוותק שלה בשוק שלא נקנה מוצר שהוא לא איכותי ,מה כן שאין  להשוות את השקט הנפשי כשקונים מחברה שידוע בדודי שמש איכותיים וכוללת את ההתקנה שלהם בתוך אותה עסקת חבילה.

השוואת מחירים

כיום ישנם הרבה סוגים שונים ומגוונים של דודי שמש ובכל חברה נקבע מחיר אחר דבר שיכול ליצור בלבול  אצל הלקוח בבחירת דוד השמש , חשוב לציין שיש לעשות סקר שוק רחב שנוגע בעניין המחיר, בדרך כלל מחירי הדוד שמש מושפעים מהמערכות הסולריות שמותקנות בתוך הדוד עצמו לפי איכות וטיב המוצר. המערכת הסולרית פותחה ושודרגה כאן בישראל והיא מכילה שכבה של סיליקון שנמצאת מעל הקולטים כשכל האנרגיה נקלטת ניתן להמיר אותה לחימום תאורה או קירור או בכלל ניתן לאסוף את האנרגיה עצמה ולמכור אותה תמורת סכום קבוע מראש לחברת החשמל.ניתן היום להפיק שדות חשמל בכל שטח שיהיה חשוף למקור שמש ולמעט אבק , יש היום הרבה חברות שמתעסקות במכירת אנרגיה סולרית דבר המעיד על רווחיות .


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI