דף הבית אינטרנט והחיים ברשת קידום אתרים קידום אתר מסחר אלקטרוני באינטרנט
קידום אתר מסחר אלקטרוני באינטרנט
אוהד זמלר 09/12/13 |  צפיות: 2872

על מנת להשיג קידום אתר מסחר אלקטרוני, האתר שלך צריך להיות ממוקם בעמודים הראשונים של גוגל. למעשה, רצוי שהוא יופיע בעמוד הראשון או השני, כי בדרך כלל אדם שמחפש מוצר ימצא אותו בשני העמודים הללו. נכון שאם מדובר במוצר שאינו נמצא בהרבה חנויות ווירטואליות, הגולש יגיע גם לעמוד חמש, אך לרוב, אנשים מוצאים את מה שהם מחפשים הרבה קודם. אל תשכחו שחוץ מכם יש עוד הרבה חנויות ווירטואליות באינטרנט, וידוע שהשוק הישראלי הוא תחרותי מאוד, והרבה בעלי עסקים מתחרים על נתח צרכנים קטן יחסית, לכן אם עסקים אחרים מקדמים את האתר שלהם ואתה לא, אתה נשאר הרחק מאחור, והחנות שלך הופכת להיות כמו חנות שנמצאת באמצע מדבר סהרה. בקיצור, אם אתה רוצה למכור הרבה בחנות הווירטואלית שלך, קידום אתר מסחר אלקטרוני הוא המפתח להשגת המטרה הזו.

הקשר בין בנייה לקידום

הקשר בין קידום אתר מסחר אלקטרוני לבין בנייה של אתר מסחר אלקטרוני הוא קשר בל יינתק, ולא מדובר רק על אתרי מסחר אלקטרוני אלא על כל אתר ברשת האינטרנט. הקשר הוא כה הדוק כיוון שחלק גדול של קידום אתר מסחר אלקטרוני הוא הקידום הפנימי שלו, דהיינו בנייתו עם תכנים איכותיים ורהוטים, שבהם יוכנסו מילות מפתח איכותיות, בעזרת מחקר מילים מקצועי. קידום פנימי הוא גם בניית החנות הווירטואלית באופן נוח לגלישה והכוונה היא שהליך הקנייה יהיה פשוט, בלי שהגולש יצטרך לשבור את הראש איך מבצעים את הרכישה. במילים אחרות, אל תסתכלו רק על הקנקן אלא גם על מה שיש בו, ובתחום האינטרנט, הכוונה היא לכך שמעבר לכך שהאתר צריך להיות מעוצב היטב, הוא צריך גם להיות מוכוון קידום אתר מסחר אלקטרוני. אם נפגשתם עם חברה לבניית אתרים והם הראו לכם אתר שהם בנו לחברה אחרת, על מנת שתוכלו להתרשם מיכולותיהם, בדקו את העיצוב החיצוני, אך גם את התוכן, ואת כל מה שמשפיע על הקידום הפנימי. אם האתר מרהיב אך הקידום הפנימי עלוב, אל תבחרו באותה חברה כזו אשר תבנה לכם את האתר.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview העוסקת בתחום בניית אתרים ו קידום אתרים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI