דף הבית אינטרנט והחיים ברשת ניהול תוכן השפעתה של כתיבת מאמרים על מיתוג האתר
השפעתה של כתיבת מאמרים על מיתוג האתר
איציק דר 12/12/13 |  צפיות: 10817

מיתוג מאפשר לבדל עסק מסוים מעסקים אחרים הפועלים באותו התחום ומהווים מתחרים – בעידן האינטרנט, לאתר האינטרנט של עסק מסוים, ישנו השפעה רבה על אופן המיתוג של העסק אשר עומד מאחורי אותו האתר.
כידוע, חלק גדול ממה שגורם לאתר מסוים להיות מצליח ולענות על יעדיו הוא הנושא של כתיבת מאמרים.
אתר אינטרנט של עסק אשר יכלול בתוכו מאמרים שיווקיים אשר כתובים בצורה רהוטה ואיכותית, יתרום באופן משמעותי למיתוג העסק ולצורה בה הוא ייתפס על ידי הגולשים באותו אתר – כתיבת מאמרים שיווקיים בצורה איכותית ונכונה הינה פעולה בעלת כוח להפוך את הגולשים באתר מלקוחות פוטנציאליים ללקוחות בפועל.  

כתיבת תוכן ומנועי החיפוש
כתיבת תוכן הינה בעלת השפעה ומשמעות רבה גם על נושא של קידום האתר מנועי החיפוש השונים - כידוע ברגע שגולש מחפש מילות מפתח אשר קשורות לנושא של האתר או לתחום של העסק אשר עומד מאחוריו, הוא ברוב המקרים ייכנס אך ורק לאתרים אשר נמצאים בתוצאות הראשונות במנועי החיפוש – כמובן, במידה והוא ימצא את האתר אשר יציע לו גם את התוכן הרלוונטי לנושא החיפוש. כתיבת תוכן איכותי הינה בעלת השפעה רבה על מיקום האתר במנועי החיפוש, כמו גם על ההחלטה של הגולש עם להישאר באתר או לעבור לאתר הבא בתור.

כתיבת מאמרים הינו אלמנט חשוב ומשמעותי בקביעת רמת ההצלחה של אתר אינטרנט – מהסיבות הללו, אין להקל בנושא זה ראש ויש להקפיד ולבחור כותב מאמרים מנוסה ומקצועי, אשר מוכשר באמנות המילים וגם מודע לחוקים ולכללים השונים של עולם התוכן באינטרנט.
הקפדה על הפרמטרים הללו, תהווה כצעד חשוב ומשמעותי להצלחתו של האתר ולמענה שהוא ייתן על יעדיו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI