דף הבית עסקים עסקים - אחר שירותי ענן
שירותי ענן
totach kidum 19/12/13 |  צפיות: 2718

שירותי ענן

בכל יום, גם אנחנו לא שומעים על זה כל כך בערוצי התקשורת השונים, יש לפחות מספר אירועים של גניבת מכשירים סלולריים מאנשים.

שיטות הגניבות בימינו אנו השתכללו וממשיכות להתייעל ולהתפתח, זאת על מנת שאותם גנבים יוכלו לעשות עלינו רווח גדול יותר בכל פעם.

גניבות מכשירי סלולרי הפכו להיות ממש מכת מדינה, ויש לא מעט אנשים ברחוב שטוענים שהמשטרה צריכה להיות יותר קפדנית בעניין, לאכוף ולשים דגש על אירועים מסוג זה. את הדעות הללו ניתן לייחס לעובדה שהמכשירים הסלולריים בימינו אנו עולים אלפי שקלים. כל מכשיר מתקדם עם מסך מגע עולה לפחות 3000 שקל, אשר לצערנו, עבור רבים מאזרחי מדינת ישראל מדובר בסכום אדיר, סכום שעבור חלק שווה ערך למשכורת חודשית.

שירותי ענן הינם שירותי מחשוב מיוחד שתופסים תאוצה בכל יום שעובר, והם למעשה יכולים לעזור לנו לאתר את מכשיר הסלולר שלנו במקרה של גניבה. מעבר לאפליקציות הרבות שיש הנוגעות לאבטחה של המכשיר, שירותי ענן מאפשרים לנו ממש למקם את המכשיר על גבי מפה. באמצעות מידע זה ניתן לפנות למשטרה ולהגדיל את הסיכויים למציאת המכשיר היקר שלנו.

ענן מחשוב

ענן מחשוב הוא שירות אשר בסיסו הגיע למעשה משרטוטים אשר מציגים חיבורים שונים בין מכונות ובין שירותים.

ענן מחשוב מאפשר לנו למעשה לעשות את כל הפעולות הממוחשבות שלנו מרחוק, וכן לשמור את כל הדברים שאנחנו רוצים לשמור על המחשב שלנו על גבי מחשב אחר. בצורה זו אנחנו גם שומרים בו מקום וגם מגבים את המידע.

מחשוב לעסקים

ענן מחשוב לעסקים הינו פתרון מצוין הומצא וקרם עור וגידים לפני לא הרבה שנים, ועדיין ממשיך להתייעל ולהתחדש.

אחד היתרונות הגדולים של ענן מחשוב לעסקים הוא שבצורה זו כל המידע הרלוונטי לחברה או לבית עסק כלשהו נמצאים למעשה על גבי הזיכרון של מחשב אחר, מרוחק, אליו ניתן לקבל גישה באמצעות האינטרנט או באמצעות קו תקשורת מיוחד ביותר.

עובדה זו מאפשרת למעשה חסכון עצום במקום באותה חברה או עסק, זאת מהסיבה הפשוטה שאין צורך בחלל שמאחסן את כל המחשבים, אין צורך באביזרי אוורור למיניהם עבור חלל זה, וכן אין צורך בשירותיהם של מומחי מחשוב. הכול נעשה מרחוק.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI