דף הבית אינטרנט והחיים ברשת מיתוג אישי באינטרנט די ג'יי האיש החשוב ביותר באירוע שלכם
די ג'יי האיש החשוב ביותר באירוע שלכם
רמי עמר 07/01/14 |  צפיות: 11064

לדי ג'יי יש תפקיד מכריע גם בזיכרון שנשאר מהאירוע וזה עוד סיבה לחשיבותו. לכל אירוע צריך להתאים את ה-DJ שלו, הן מבחינת טעם אישי של בעלי האירוע וכמובן מבחינת הקהל המיועד.

הדי ג'ייס שלנו מקצוענים, ,יש אצלנו כמו בכל קבוצה מנצחת, שילוב נכון בין צעירים לבין מנוסים. זה מה שכולם עושים למחייתם (לעיתים בשילוב עוד פעילות שקשורה לעולם המוסיקה). למרות שכולם אצלנו יכולים לעשות הכל – אנחנו מתמחים בהתאמת הדי ג'י הנכון ביותר לאירוע שלכם מתוך הנבחרת שלנו כדי שההתאמה תהיה אישית ונקודתית. אירוע ללא ספק יכול ליפול או לקום על טיבו של די ג'י ואין מי שיודע זאת טוב מאיתנו. אנחנו כאן כדי להזכיר לכם שגם אם ההוצאות על חתונה הן רבות, די ג'יי הוא הוצאה צנועה יחסית מסך ההוצאות אך ללא ספק אחת המשמעותיות ביותר להצלחתו.

מי מאתנו לא היה בחתונה שבה די ג'יי החתונה לקח אירוע עם פוטנציאל והטיס אותו לשמיים,  ידע לסחוף את הקהל אל רחבת הריקודים, הקפיץ את כולם באווירה מחשמלת ו'נתן בראש' כמו שצריך או בצד הפחות מומלץ שבה התקליטן פשוט גרם לחתונה להפוך לאירוע שאתם לא רוצים לזכור.

אצלנו הדי גיי יעזור לכם בפגישה אישית לבחור את השירים לרגעים החשובים כמו השיר לפני החופה והשיר שלאחר שבירת הכוס, סלואו או להיטי המועדונים הכי גדולים וגם את השירים שישמעו רק החברים הטובים שנשארים עד השעות הקטנות.

ג'אמן די ג'ייז הם לא פחות ולא יותר מהאנשים החשובים ביותר להצלחת האירוע שלכם. היכולת לקחת קהל הטרוגני, ממוצאים שונים, גילאים שונים, מקומות שונים ועם ציפיות שונות למקום אחד – המסיבה המוצלחת ביותר,  הוא לא פחות מאומנות.

ג'אמן די ג'יי כמובן פרט להבנה באנשים ובצרכים שלהם,  צריך להבין במוסיקה בסגנונות שונים, צריך לדעת לערוך את המוסיקה באלגנטיות, לשלב בין שלב קבלת הפנים שבה המוסיקה הוא חלק חשוב בעיצוב האווירה ובטעם האישי של הזוג לבין שלב המסיבה שבה אומנות המיקס, להיות בעל יכולת לערבב בין מוסיקה לצעירים לבין מוסיקה שתפגע לטעם ההורים וחבריהם, בתזמון הנכון ובמינון הנכון -הוא מאסט.

בין אם אתם רוצים  מוסיקת FUNK או מוסיקה אלקטרונית אקלקטית, מוזיקה שחורה, ג'אז או מוסיקה מזרחית – ים תיכונית. מוסיקת עולם, שנות ה-80, להיטים עכשוויים או רוק אלטרנטיבי. דיסקו, לטיני או צ'ילאאוט. הגעתם למקום הנכון כי מוסיקה זה אנחנו ונבחרת הDJ's שלנו תדע לקחת כל בקשה, גחמה או חלום ולהפוך אותו למציאות.

פה זה המקום לדיג'יי שהוא אמן, אבל אחד שיודע להקשיב, חיית מועדונים אבל עם קילומטראז' חתונות מרשים- גם וגם בלי להתפשר על כלום!

צרו קשר ונעזור לכם לבחור את הדי ג'י שיהפוך את החתונה שלכם לאירוע שאתם הייתם רוצים לבלות בו.

באהבה.

Jammin' dj's


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רמי עמר


 


מאמרים נוספים מאת רמי עמר
 
די ג'יי האיש החשוב ביותר באירוע שלכם
די ג'יי יש תפקיד מכריע גם בזיכרון שנשאר מהאירוע וזה עוד סיבה לחשיבותו. לכל אירוע צריך להתאים את ה-DJ שלו, הן מבחינת טעם אישי של בעלי האירוע וכמובן מבחינת הקהל המיועד.

איך בוחרים די ג'יי לאירוע מאת: Jammin' dj's (ג'אמן די ג'ייז)
Jammin' Dj's אם הלכתם לשמחות ונהנתם זה כי הדי ג'יי היה פשוט טוב ואהבתם את הסטים .. אז כאן אנחנו זורקים סטים שלמים מאירועים שכבר היינו בהם כי אנחנו לא משתמשים באותו הסט פעמיים (תבדקו אותנו) אז...אם אתם צריכים די ג'יי לאירוע וואלה אנחנו האנשים בשבילכם , יוצרים לכם מוזיקה מאפס לפי הטעם שלכם , עם עיבודים מיוחדים ... כן שמעתם נכון עיבודים מיוחדים לאירוע שלכם בלבד!

אודות צילום רגעים
06/01/14 | צילום
אחת האהבות הגדולות בחיי היא הצילום שעושים באהבה - הדבר ניכר בתוצאות. אתהרומן שלי עם הצילום התחלתי כבר בלימודיי בקאמרה אובסקורה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI