דף הבית אינטרנט והחיים ברשת רשתות חברתיות אתר בפייסבוק – לבנות לבד או לא?
אתר בפייסבוק – לבנות לבד או לא?
איציק דר 18/02/14 |  צפיות: 11416

בתחילת דרכה של הרשת החברתית פייסבוק קהל הגולשים היה אנשים רגילים ששיתפו האחד את השני במידע, תמונות, סרטונים וכדומה, אך לאחר זמן מסוים הבינו את הפוטנציאל העסקי שיש בבניית אתר בפייסבוק והאפשרות להגיע לקהל יעד גדול יחסית. אפשרויות הפילוח של הגולשים בפייסבוק מדהימות מה שעוד תרם לרצון של בעלי עסקים רבים לבנות אתר בפייסבוק, וכיום ניתן למקד את הפרסום בדיוק בקהל היעד שרוצים על פי חתך של גיל, מין, תחומי התעניינות וכדומה.

בנייה.

בניית אתר בפייסבוק שזהו בעצם דף עסקי בפייסבוק יכולה להתבצע באופן עצמאי כמעט כמו פתיחת דף פייסבוק רגיל ויכולה להתבצע על ידי איש מקצוע מהתחום. היתרון בבנייה עצמאית הוא כמובן החיסכון בכסף אך מי שלא יודע להתעסק עם עיצוב לא בטוח שיקבל את מה שהוא רוצה להשיג מהאתר. לעומת זאת, בניית אתר בפייסבוק על ידי איש מקצוע עולה אומנם לא מעט כסף אך בסופו של דבר הדף ייראה רציני ומקצועי וימתג את בעליו כמומחה בתחומו.

ניהול ויצירת באזז

בניית אתר בפייסבוק היא רק תחילת הדרך והעבודה החשובה מתחילה מיד לאחר סיום הבנייה, עם הרצון להגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים וכמה שיותר גולשים רלוונטיים. ניהול אתר בפייסבוק צריך לכלול כתיבת סטטוסים בעלי ערך מוסף לגולש מה שיגרום לו לקרוא אותם ואף לשתף אותם כך שייצטרפו חברים נוספים לדף, והסטטוסים הללו צריכים להיות מלווים בתמונות שמושכות תשומת לב. בנוסף, לשם יצירת באזז מומלץ מידי פעם לצאת בקמפיינים ובמבצעים שימשכו את תשומת ליבם של הגולשים, אך החשוב מכל הוא להתייחס לגולשים ולענות על שאלות שיש להם בכדי שמור עימם על קשר רציף ובכדי לתת להם מענה מקסימלי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI