דף הבית אינטרנט והחיים ברשת תרבות דיגיטלית בניית אתר אינטראנט מומלצת לכל חברה
בניית אתר אינטראנט מומלצת לכל חברה
אוהד זמלר 15/04/14 |  צפיות: 3008

אינטראנט הוא אתר אינטרנט פנימי של חברה או ארגון, אשר פתוח לכל עובדי החברה. האינטראנט מאפשר להעביר ביעילות רבה תכנים שונים לעובדים באופן המהיר ביותר, ומשפר מאוד את התקשורת בין העובדים לארגון. במאמר הבא נפרט על ממשקים שונים אשר קיימים במערכת האינטראנט ועל התועלת העצומה של בניית אתר אינטראנט עבור כל חברה גדולה או בינונית שמעוניינת לשפר את רווחת העובדים ואת הקשר בינה לבינם.

היתרונות של האינטראנט

· במערכת האינטראנט יש ממשק של פורום שמאפשר לעובדים להביע את דעתם על דברים שהם חושבים שצריך לשפר ולשנות בארגון. הממשק הזה יעיל מאוד, הן משום שהוא מאפשר לשפר דברים בחברה והן משום שהוא תורם לתחושה הטובה של העובדים.

· בניית אתר אינטראנט משתלמת משום שמערכת האינטראנט תורמת לשימור זיכרונות מאירועי חברה וטיולים שהיא עורכת באמצעות כך שניתן להעלות דרך האינטראנט תמונות.

· לוח האירועים באינטראנט מאפשר לעובדים לראות אילו אירועים צפויים בחברה, כמו גם אילו קורסים והשתלמויות עומדים להיערך בה.

· האינטראנט היא דרך מצוינת לפרסם כרטיסים מוזלים למופעים והצגות הניתנים בדרך כלל לחברות וארגונים גדולים או בינוניים.

· דרך מערכת האינטראנט ניתן לפרסם משרות שנפתחו בארגון. ידוע שהמשאב האנושי המגיע מתוך הארגון הוא המשאב האנושי הטוב ביותר כיוון שמדובר בעובדים שכבר הוכחו כאיכותיים, נקלטו כבר בארגון ומכירים היטב את התחום. הארגון יכול גם להשיג עובדים חדשים שהינם חברים של העובדים הקיימים באמצעות חבר מביא חבר, והוכח כבר שהשגת עובדים טובים בדרך זו היא טובה מאוד, היות ועובד קיים לא יביא לחברה עובד שהוא חושב שלא יצליח בה, משום שהוא לא מעוניין שיידבק בו רבב. מעבר לכך שהארגון משיג דרך בניית אתר אינטראנט עובדים טובים, הוא גם חוסך את הכסף שללא האינטראנט היה משלם לחברות השמה.

בניית אתר אינטראנט מומלצת עבור כל חברה - צרו קשר עם חברת DREAMVIEW

אם אתם מנהלים בחברה בינונית או גדולה ואתם מעוניינים ליהנות ממגוון היתרונות של בניית אתר אינטראנט, צרו קשר עם DREAMVIEW - חברה וותיקה לבניית אתרים עם ניסיון רב של בניית אתר אינטראנט.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר מסחר אלקטרוני ו בניית אתר תדמית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI