דף הבית אינטרנט והחיים ברשת תרבות דיגיטלית מדוע בניית אתר אינטראנט משתלמת
מדוע בניית אתר אינטראנט משתלמת
אוהד זמלר 15/04/14 |  צפיות: 3210

אינטראנט הינו אתר אינטרנט פנים ארגוני שפתוח רק לעובדיו ומנהליו, וניתן להיכנס אליו באמצעות הקשה של שם משתמש סיסמה. האינטראנט מאפשר לחברה להזין את כל התכנים אותם היא מעוניינת להנחיל לעובדים, וכן ממשקים רבים לשיפור ההתנהלות בחברה. במאמר הבא נפרט על חלק מן הממשקים של אתר האינטראנט ונסביר מדוע בניית אתר אינטראנט מומלצת עבור כל חברה שמעוניינת להשתפר ולהתייעל.

מדוע בניית אתר אינטראנט משתלמת – חלק מן הממשקים של האינטראנט

· בניית אתר אינטראנט משתלמת כי באינטראנט ניתן לפרסם משרות שונות שנפתחות בחברה או בארגון. דבר ידוע הוא שהעובדים הטובים ביותר מגיעים מתוך שורות הארגון, כיוון שהם כבר הוכיחו את עצמם כעובדים יעילים, מכירים את התחום, ונקלטו בחברה. כמו כן עובד קיים יכול להביא לעבודה עובדים אחרים במסגרת חבר מביא חבר, והדבר חוסך כסף לחברה, שלולא האינטראנט, הייתה משלמת לחברות השמה או כוח אדם.

· בניית אתר אינטראנט משתלמת משום שבאינטראנט יש ממשק של פורום בו ניתנת לעובדים האפשרות להביע את דעתם בנוגע לדברים שעל פי דעתם צריך לשפר בארגון וזוכים למענה של מנהל בכיר. תחושת העובד היא טובה כאשר הוא מרגיש שמקשיבים לו ומשפרים דברים על פי מה שהוא או חבריו הציעו לשפר. הדבר גם משפר את התנהלות החברה כיוון שהעובדים הם אלה שיודעים הכי טוב מה צריך לשפר בארגון הן מבחינה מקצועית והן מבחינת ההתנהלות הכללית. עובד שמרגיש שמקשיבים לו ירגיש שייכות גדולה לארגון ויעבוד תוך הפגנת מוטיבציה גבוהה יותר.

· בניית אתר אינטראנט משתלמת היות ובאינטראנט החברה יכולה לפרסם סקרים שונים לגבי פרסומות, מוצרים או קמפיינים שהיא עומדת להשיק. עובדים הם ציבור מצוין להביע את דעתו בתחומים אלה כיוון שהם מכירים את השוק בו פועל הארגון, והם מתחלקים לגילאים שונים ודעות שונות. כך החברה חוסכת כסף על שימוש בשירותי חברות העורכות סקרים או קבוצות מיקוד.

· בניית אתר אינטראנט משתלמת היות ובאינטראנט ניתן לפרסם לוח אירועים, כרטיסים מוזלים, הצגות והופעות, השתלמויות וקורסים, תמונות מאירועי חברה, מצגות המכילות מידע מקצועי, ברכות ואיחולים, חדשות של הארגון ועוד ממשקים ומודולים רבים התורמים לצמיחת הארגון.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר מסחר אלקטרוני ו בניית אתר תדמית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI