דף הבית אינטרנט והחיים ברשת תרבות דיגיטלית אינטראנט ארגוני – מגוון יתרונות
אינטראנט ארגוני – מגוון יתרונות
אוהד זמלר 15/04/14 |  צפיות: 3110

אתר אינטראנט הוא אתר אינטרנט פנים ארגוני שפתוח רק למנהלים ולעובדים של ארגון, וסגור בפני גורמים מבחוץ, ובו מועלים תכנים שונים. לאתר האינטראנט יש ממשקים שונים שמשפרים את התנהלות העבודה בחברה ומחזקים את התקשורת בין ההנהלה לעובדים. במערכת האינטראנט מועלים תכנים מרשימים מבחינה וויזואלית, ויש לה את היכולת לעבד, לנתח, ולהביא הצגה ברורה של נתונים שהוזנו אליה על ידי העובדים במסגרת סקרים שונים שהועלו בה. האינטראנט כולל פונקציות רבות, שמרחיבות את הידע של העובדים, ומסייעות להם במגוון אופנים. במאמר הבא נדבר על היתרונות שמספק אתר אינטראנט ארגוני עבור כל ארגון גדול או בינוני.

היתרונות של האינטראנט

· אינטראנט ארגוני מאפשר העלאה של תכנים ומצגות של מידע מקצועי ובזכות כך העובדים משפרים את הידע המקצועי שלהם.

· אינטראנט ארגוני מאפשר פרסום של חדשות הארגון ובכך מיידע את העובד על הנעשה בחברה בה הוא עובד.

· אינטראנט ארגוני מסייע לקבל החלטות ארגוניות, משום שהיא יכולה לפרסם דרכו משובים או לנהל פורומים בהם העובדים מביעים את דעתם על דברים שכדאי לשפר בחברה. בנוסף החברה יכולה לפרסם סקרים על קמפיינים או מוצרים שהיא עומדת להשיק. העובדים הם המקור הכי טוב להתייעץ עמו כי הם הכי קרובים לתחום ולארגון.

· אינטראנט ארגוני מאפשר לפרסם משרות שנפתחו ובכך לקדם עובדים מתוך שורות הארגון. מדובר בעובדים הטובים ביותר כיוון הם כבר נקלטו בחברה והם בעלי ידע מקצועי רב.

· אינטראנט ארגוני מאפשר לפרסם כרטיסים מוזלים למופעים, הצגות ודילים שונים הניתנים בדרך כלל לחברות גדולות או בינוניות

· אינטראנט ארגוני מאפשר לפרסם לוח אירועים, מידע על קורסים או השתלמויות, ברכות ואיחולים.

· באתר האינטראנט ניתן לפרסם טפסים שונים, מה שמקל על העובדים מאוד, וגם תורם למהירות של מילוים.

DREAMVIEW – חברה מקצועית לבניית אתרי אינטראנט

אם אתם בעלים של חברה גדולה או בינונית, פנו ל- DREAMVIEW שהינה חברה מקצועית ומנוסה לבניית אתרי אינטראנט בפרט ואתרי אינטרנט בכלל, ותזכו לשמוע על הממשקים והמודולים השונים הקיימים במערכת האינטראנט. הקמת אתר אינטראנט תסייע לחברה שלכם להתייעל ולשפר את התקשורת שבין העובדים להנהלה.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר מסחר אלקטרוני ו בניית אתר תדמית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים



 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI