דף הבית אינטרנט והחיים ברשת תרבות דיגיטלית מעוניינים בהקמת פורטל ארגוני? פנו ל – DREAMVIEW
מעוניינים בהקמת פורטל ארגוני? פנו ל – DREAMVIEW
אוהד זמלר 15/04/14 |  צפיות: 3211

פורטל ארגוני הוא אתר אינטרנט פנים ארגוני, שחסום בפני משתמשים מחוץ לארגון. מערכת הפורטל הארגוני משמשת להזנת תכנים חשובים ומהווה צינור תקשורת מצוין בין ההנהלה לעובדים. בפורטל הארגוני ישנם ממשקים רבים, שנבחרים על ידי האדם בארגון שאחראי על הנושא בפגישתו עם נציג החברה אשר בונה את הפורטל הארגוני, ומתאימים לאופיו של הארגון. במאמר הבא נדבר על יתרונות הפורטל הארגוני.

הפורטל הארגוני ויתרונותיו

• באמצעות פורטל ארגוני ניתן לפרסם את חדשות הארגון וחדשות שונות על השוק שבו הוא פועל. פרסום חדשות הארגון מאפשר לעובדים להכיר טוב יותר את החברה בה הם עובדים ואת השוק בו היא פועלת.

• בפורטל הארגוני יש פורום ארגוני בו ניתנת לעובדים ההזדמנות להביע את דעתם לגבי כל מיני דברים בארגון שלדעתם יש לשפר. זהו ממשק אפקטיבי מאוד כיוון שהוא תורם לחברה ומביא אותה להתייעל, וגם תורם לתחושת העובדים, היות ועובד שמקשיבים לו הוא עובד מרוצה יותר.

• פורטל ארגוני כולל לוח אירועים שמאפשר לעובדי החברה ומנהליה להתעדכן על אירועי החברה שעומדים להתקיים ובנוסף לדעת מתי נפתחים קורסים והשתלמויות.

• דרך הפורטל הארגוני החברה מפרסמת דילים לנסיעות וכרטיסים למופעים שונים, שניתנים לחברות בסדר גדול בינוני או גדול.

פורטל ארגוני מאפשר לחברה לעדכן משרות חדשות שנפתחו. הוכח כבר שהעובדים המגיעים משורות הארגון הם העובדים הטובים ביותר עבורו כיוון שהם מרגישים שייכות אליו, ומחזיקים בידע מקצועי רב. העובדים יכולים גם להמליץ על חבריהם במסגרת חבר מביא חבר, וזוהי גם כן דרך מעולה לגייס עובדים. ממשק פרסום המשרות הוא ממשק מצוין גם משום שבאמצעותו החברה חוסכת את הכסף שהייתה משלמת לחברות השמה או כוח האדם על גיוס עובדים.

• באמצעות פורטל הארגוני ניתן להעלות תמונות מטיולי חברה ומאירועים שונים שהיא עורכת, ובכך לגרום לעובדים ליהנות מהצפייה ומההורדה של תמונות אלה.

מעוניינים בהקמת פורטל ארגוני? פנו ל - DREAMVIEW

אם אתם בעלים של ארגון או מנהלים בכירים בו ואתם מעוניינים ליהנות משפע היתרונות של הפורטל הארגוני, פנו ל – DREAMVIEW – חברת בניית אתרים בעלת ניסיון רב שבונה פורטלים ארגוניים במיומנות רבה.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר מסחר אלקטרוני ו בניית אתר תדמית

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI