דף הבית אינטרנט והחיים ברשת תרבות דיגיטלית אינטראנט - אתר אינטרנט פנים ארגוני
אינטראנט - אתר אינטרנט פנים ארגוני
אוהד זמלר 15/04/14 |  צפיות: 3321

אתרי אינטראנט הם אתרים שדומים באופי פעילותם לאתרים רגילים, והייחודיות שלהם היא שהם אתרי אינטרנט פנימיים של חברות וארגונים. במאמר הבא נדבר על רשת האינטראנט הפנים ארגונית שהינה מומלצת ביותר עבור כל ארגון או חברה קטנים או בינוניים, ונושאת בחובה יתרונות רבים עבור החברה או הארגון המשתמשים בה.

מהי רשת האינטראנט?

אתרי אינטראנט הם אתרי אינטרנט פנימיים של ארגונים או חברות, שהכניסה אליהם מוגבלת רק מתוך הארגון, והינה מאובטחת מפני חדירת גורמים מחוץ לחברה. רשת אינטראנט יכולה להיות פתוחה גם לרשת האינטרנט הרגילה. במקרה זה הגישה אל רשת האינטרנט הרגילה תהיה מתוך שער מיוחד (gateway) אשר מאובזר ב firewall על מנת למנוע כניסה של גורמים חיצוניים אל תוך הרשת הפנימית. שער כזה הינו חשוב מאוד – כיוון שהוא מאפשר לעובדי ומנהלי החברה אשר לא נמצאים במשרדים להתחבר לאינטראנט באמצעות רשתVPN .

מדוע מומלץ האינטראנט לכל חברה או ארגון גדולים או בינוניים?

רשת האינטראנט היא כה מומלצת כיוון שהיא בנויה להעברת מידע חשוב באופן יעיל בתוך החברה, ובזמן הקצר ביותר. האינטראנט מומלץ לכל ארגון, על מנת להעמיק את הקשר בין העובדים בו לבין המנהלים, לטובת הגיבוש החברתי בארגון, ולשיפור רווחתם של העובדים. ככל שהחברה היא גדולה יותר כך גדלה גם התועלת מרשת האינטראנט שלה.

בחירת פונקציות האינטראנט המתאימות לארגון

במהלך הפגישה בין הנציג של הארגון האמון על נושא האינטראנט, לבין חברת בניית אתר האינטראנט, שומע מנהל חברת בניית האתר ממנו על החברה, השוק בה היא פועלת, מספר האנשים העובדים בארגון ופרטים נוספים. לאחר מכן מציג מנהל חברת בניית אתר האינטראנט את הפונקציות שיתאימו על פי דעתו וניסיונו לארגון. לבסוף בוחר נציג החברה המעוניינת באינטראנט את הפונקציות בו הוא מעוניין מתוך מה שהוצע לו, וזוכה להסבר מפורט על דרך הפעלת המערכת, שהינה פשוטה להפעלה וידידותית למשתמש.

מעוניינים ברשת אינטראנט פנים ארגונית? פנו לחברת DREAMVIEW

אם הנכם בעלים של חברה או מנהלים בכירים בה, והחלטתם שאתם מעוניינים בהקמת רשת אינטראנט, פנו לחברת DREAMVIEW אשר מתמחה בבניית אתרי אינטראנט לקבלת פרטים נוספים.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר מסחר אלקטרוני ו בניית אתר תדמית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI