דף הבית אינטרנט והחיים ברשת תרבות דיגיטלית אינטראנט - הבחירה הנכונה!
אינטראנט - הבחירה הנכונה!
אוהד זמלר 15/04/14 |  צפיות: 4080

אינטראנט היא רשת אינטרנט פנימית של ארגון, שפתוחה למנהלים שלו ולעובדים בו בלבד ומאובטחת מפני גורמים אחרים מחוץ לחברה, אשר מאפשרת העברה של מידע ביעילות בין העובדים למנהלים. אינטראנט מכילה בתוכה הרבה מאוד ממשקים, שנבחרים על ידי נציגי החברה, בהתאם לאופייה והתרבות הארגונית בה. במאמר הבא נדבר על יתרונות האינטראנט, ועל בחירת הממשקים של נציג החברה המעוניינת באינטרנט.

יתרונות האינטראנט

· השימוש ברשת פנים ארגונית מקלה מאוד על ביצוע פרויקטים שמחייבים שיתוף פעולה בין עובדים, או הפצה של מידע פנימי באופן המהיר והיעיל ביותר. דרך המערכת ניתן למשל להעלות טפסים חשובים, לפרסם משרות שפתוחות בארגון או להעלות תמונות מאירועי חברה.

· באתרי אינטראנט ניתן לפתוח פורומים בהם עובדי החברה מעלים סוגיות חשובות וזוכים למענה של מנהלים בארגון – התועלת היא עבור המנהלים, העובדים והצמיחה של הארגון. ככל שהעובדים מרגישים שמקשיבים להם יותר, ומתייחסים לדעתם על מה שקורה בארגון, הם מרגישים יותר מחוברים אליו. כשעובד חש אהדה לארגון והזדהות עמו, הוא ישקיע יותר בעבודתו, מה שתורם בסופו של דבר לצמיחתו של הארגון.

· התכנים המועלים באתרי אינטראנט הם רבים ומגוונים, ועוזרים להעמקת הידע המקצועי של העובד, כמו גם הידע של העובד על הארגון ועל השוק בו הוא פועל. המערכת מסייעת לארגון לקבל החלטות עסקיות חשובות היות ומועלים בה סקרים ומשובים של הארגון על קמפיינים שהוא עורך.

בחירת הממשקים באינטראנט

כשנציג החברה המעוניינת באינטראנט יושב עם נציג החברה לבניית האינטראנט, מוצגים בפניו הממשקים הרבים הקיימים במערכת הניהול של האינטראנט. פרמטרים שרלוונטיים לבחירת הממשקים על ידי נציג החברה המעוניינת באינטראנט הם למשל אופיו של הארגון, כמות העובדים בו, כמות העובדים בו שיושבים מול מחשב, והמיקום הגיאוגרפי שלו.

מעוניינים באינטראנט? פנו לחברת DREAMVIEW !

אם אתם מנהלים בכירים או בעלים של ארגון בינוני או גדול ואין לכם עדיין אינטראנט , פנו לחברת DREAMVIEW -  חברה המחזיקה בניסיון רב בבניית אתרי אינטראנט, ותוכלו לזכות בכל היתרונות שהוא מספק לארגונים. התמורה מפעילותו היא רבה, מתבטאת בהרבה מישורים, ועולה בהרבה על ההשקעה הכספית של הארגון.

 

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר מסחר אלקטרוני ו בניית אתר תדמית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI