דף הבית אינטרנט והחיים ברשת תרבות דיגיטלית אתרי אינטראנט פנים ארגוניים
אתרי אינטראנט פנים ארגוניים
אוהד זמלר 15/04/14 |  צפיות: 4509

אינטראנט הוא אתר אינטרנט פנימי של ארגונים שהכניסה אליו מתאפשרת רק לאנשים מתוך שורות הארגון. האינטראנט מאפשר למנהלי החברה להעביר לעובדיה מידע בדרך הקצרה והיעילה ביותר, ובכך להקל עליהם בעבודתם, מה שמביא לשיפור תהליכים בארגון. במאמר הבא נדבר על היתרונות הרבים שמספק האינטראנט עבור כל חברה וארגון בינוניים או גדולים, ועל בחירת ממשקי האינטראנט על ידי נציג החברה המעוניינת בו, לבין נציג חברת בניית האתר.

היתרונות של האינטראנט

· אינטראנט כולל ממשק של פורום אשר מאפשר תקשורת בין העובדים למנהל בכיר בארגון, בו העובדים כותבים באופן אנונימי מה הם חושבים שצריך לשפר בארגון. התועלת בכך היא גדולה גם לשיפור תנאי העבודה בארגון, וגם לתחושת העובדים בו, כיוון שעובד שמרגיש שמקשיבים לו ירגיש אהדה רבה יותר לארגון ועבודתו תהיה טובה יותר.

· לאינטראנט ניתן להעלות מידע בכל סוג פורמט - WORD, PDF ,POWERPOINT קבצים של תמונות ועוד. דוגמאות לתכנים שחברות מעלות האינטרנט – מידע מקצועי, דבר המנכ"ל, חדשות של הארגון, תמונות מאירועים או טיולי חברה, מידע על נהלי החברה, מידע סוציאלי על זכויות העובד, מידע על קורסים והשתלמויות, ברכות ואיחולים, לוח אירועים של הארגון ועוד.

בחירת הממשקים לאתר האינטראנט

כשנציג של ארגון המעוניין באינטראנט נפגש  עם נציג חברת בניית האתרים הבונה את אתר האינטראנט, שומע נציג האינטראנט מנציג הארגון על הארגון, השוק שהוא פועל בו, מספר עובדיו ופרטים חשובים נוספים הרלוונטיים לבחירת הממשקים שיופיעו באינטראנט. אחרי שמנהל חברת האינטרנט שומע את הפרטים הוא מציע לנציג הארגון את הפונקציות והממשקים שעל פי ניסיונו יהיו המתאימים ביותר עבור הארגון, ונציג הארגון בוחר את הפונקציות. לבסוף זוכה נציג הארגון להסבר מפורט על הפעלת המערכת שהינה ידידותית מאוד למשתמש.

DREAMVIEW – חברה מקצועית לבניית אתרי אינטראנט

הקמת אתר אינטראנט מומלצת בחום עבור כל חברה גדולה או בינונית המעוניינת לשפר תהליכים בארגון ולחזק את הקשר בין העובדים בו לבין ההנהלה. אם אתם מנהלים בארגון ומעוניינים ליהנות מכל היתרונות של האינטראנט, צרו קשר עם DREAMVIEW – חברה לבניית אתרים עם ניסיון רב בבניית אתרי אינטראנט.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר מסחר אלקטרוני ו בניית אתר תדמית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI