דף הבית אינטרנט והחיים ברשת תרבות דיגיטלית מדוע בניית אתר אינטראנט משתלמת לכל ארגון
מדוע בניית אתר אינטראנט משתלמת לכל ארגון
אוהד זמלר 15/04/14 |  צפיות: 4802

האינטראנט הוא אתר אינטרנט פנימי של ארגון, אשר פתוח למנהלים ולעובדים בו כאחד, והינו מוגן מפני גורמים מחוץ לחברה. האינטראנט משמש כצינור התקשורת היעיל ביותר בין העובדים לחברה, להעברת מידע מכל סוג, ומשפר את ההתנהלות בכל חברה או ארגון. האינטראנט מכיל מודולים וממשקים רבים, שנבחרים על ידי נציג הארגון בפגישה שהוא עורך עם החברה שבונה את האתר, ויהיו לדעתו יהיו הכי מתאימים לשימושו של הארגון, על סמך פרמטרים שונים. במאמר הבא נסביר מדוע בניית אתר אינטראנט משתלמת עבור כל חברה גדולה או בינונית, ותורם לשיפורה ולצמיחתה.

מדוע בניית אתר אינטראנט משתלמת לכל חברה?

· בניית אתר אינטראנט משתלמת משום שבאינטראנט ניתן להעלות טפסים חשובים, כך שהעובד משיג את הטפסים בקלות ולעתים הוא יכול גם למלא אותם און ליין, וזאת מבלי שהוא יצטרך ליצור קשר עם מחלקת משאבי האנוש או לשאול את חבריו לעבודה.

· בניית אתר אינטראנט משתלמת כי באינטראנט יש ממשק של פורום בו עובדים מעלים את מה שלדעתם צריך לשפר בארגון, וזוכים למענה על ידי מנהל בכיר. עובד שמרגיש שמקשיבים לו ועושים מאמץ לשפר את תנאיו ואת עבודתו, יהיה עובד מרוצה יותר שירגיש שייכות רבה יותר לארגון, והתפוקה מעבודתו תהיה בהתאם.

· בניית אתר אינטראנט משתלמת כי באינטראנט יש ממשקים של מערכת סקרים פנים ארגונים, לוח מודעות, לוחות אירועים ותמונות מאירועי החברה.

· בניית אתר אינטראנט משתלמת היות ובאינטראנט ניתן לצפות במצגות אשר מכילות בתוכן מידע מקצועי כך שמשתמר היטב ידע ארגוני, הזמין לצפיית העובדים כל הזמן.

· בניית אתר אינטראנט משתלמת כי דרכו ניתן לפרסם כרטיסים להצגות ומופעים במחיר מוזל הניתנים בדרך כלל לחברות גדולות ובינוניות.

· בניית אתר אינטראנט משתלמת כי באינטראנט יש אפשרות של פרסום סקרים על ידי הארגון לגבי השקה של מוצר חדש או פרסומת. ציבור עובדי כל חברה הוא ציבור מגוון של אנשים עם אופי, העדפות וגילאים שונה, וזה הופך אותו לציבור אידיאלי לסקרים. הדבר יכול לחסוך כסף רב לחברה, שהאפשרות השנייה שלה היא לפנות לקבוצות מיקוד או לחברות העורכות סקרים.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר מסחר אלקטרוני ו בניית אתר תדמית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI