דף הבית אינטרנט והחיים ברשת תרבות דיגיטלית כדאי לכל ארגון להקים אתר אינטראנט ארגוני
כדאי לכל ארגון להקים אתר אינטראנט ארגוני
אוהד זמלר 15/04/14 |  צפיות: 12566

אינטראנט ארגוני הינו אתר פנימי של ארגון המכיל ממשקים רבים המסייעים רבות לעובדי החברה ומנהליה להתנהל בארגון בנוחות. האתר חסום למשתמשים מבחוץ, והכניסה אליו היא רק באמצעות הקשת שם וסיסמה. במאמר הבא נפרט על חלק מהממשקים באינטראנט הארגוני ועל הסיבות שבעטיין משתלם לכל ארגון בינוני או גדול להקים אתר אינטראנט ארגוני.

מדוע כדאי לכל ארגון להקים אתר אינטראנט ארגוני?

· אינטראנט ארגוני מאפשר לכל ארגון להעלות טפסים שונים ואת חלקם ניתן אפילו למלא און ליין. מדובר בדרך שהינה עדיפה הרבה יותר על משלוח של טפסים דרך תיבת האי מייל, כי במשלוח טפסים דרך האי מייל, הרבה עובדים מוחקים בטעות את הטפסים או שלא מצליחים למצוא אותם בתוך ים המיילים שלהם. מדובר ביתרון גדול גם לארגון היות והמילוי המהיר של הטפסים הללו הם גם אינטרס שלו.

· אינטראנט ארגוני מספק את האפשרות של החברה לפרסם סקרים על מוצרים חדשים או קמפיינים שהיא משיקה, ולקבל מהעובדים פידבק עליהם והדבר חוסך לה כסף שהייתה משלמת לחברות העורכות סקרים או קבוצות מיקוד.

· אינטראנט ארגוני מאפשר לכל חברה או ארגון קטנים או בינוניים לפרסם את המשרות החדשות שנפתחו בארגון, ולהביא לכך שעובדים מתוך שורות החברה יתקדמו בתפקידם, במקום שיהיה צורך להביא עובדים חדשים מבחוץ.

· אינטראנט ארגוני מאפשר לחברה לפרסם מידע מקצועי ומצגות שונות. מדובר בפונקציה חשובה ביותר היות וניתן לרכז תחת קורת גג אחת את כל המידע החשוב של הארגון ולהביא לכך שעובדיו יתמקצעו בתפקידם. במקום לשלוח את המידע לעובדי החברה דרך האי מייל ולהכביד עליו, כל המידע נמצא במקום אחד, ונגיש לכל עובדי החברה, וזאת להבדיל ממשלוח מידע דרך האי מייל שבו נוצר מצב שחלק מהעובדים שזקוקים לידע לא יקבלו אותו, כי שכחו ליידע אותם.

· באינטראנט יש ממשק של פורום ארגוני בו ניתנת לעובדים לכתוב על דברים שלדעתם טעונים שיפור בארגון, ולקבל על כך מענה ממנהל בכיר מאוד בארגון (במקרים רבים יהיה זה המנכ"ל). עובד שרואה שמתייחסים לדעתו ירגיש יותר טוב בארגון כי ארגון שמתייחס לנוחות של העובדים הוא ארגון שנעים יותר לעבוד בו.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר מסחר אלקטרוני ו בניית אתר תדמית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI