דף הבית אינטרנט והחיים ברשת שיווק באינטרנט Leadya - מערכת לניהול לידים איכותית וגמישה
Leadya - מערכת לניהול לידים איכותית וגמישה
אוהד זמלר 12/05/14 |  צפיות: 10833

מערכת לניהול לידים הינה מערכת המציגה לאנשי המכירות של חברה את הלידים שפתוחים בה, ונותנת תמונה בהירה של יחס הכישלונות מול יחס ההצלחות של המכירות בחברה. על ידי כך מאפשרת המערכת לקיים תהליך הסקת מסקנות מסודר, שהיישום שלהן מאפשר לחברה להשיג שיפור במכירות.

Leadyaהיא מערכת לניהול לידים חדשנית ואפקטיבית שבזכותה ניתן להעלות אחוזי ההמרה של המכירות. במאמר הבא נדבר על שניים מתוך היתרונות הרבים אותם מספקת לנו מערכת לניהול לידים Leadya – מילות המפתח שבאמצעותן מגיעים אל האתר, והיותה שלLeadyaמערכת ניהול גמישה מאוד אשר ניתנת להתאמה לכל חברה.

התחקות המערכת אחרי מילות המפתח שבאמצעותן הפונה הגיע לחברה

אחד מיתרונותיה הרבים של מערכת לניהול לידים Leadya הוא שדרכה ניתן לדעת דרך אילו מילות מפתח הגיעו הפונים לאתר או לדף הנחיתה של החברה. יכולתה של Leadya לחשוף את מילות המפתח דרכן הגיעו הפונים היא בעלת חשיבות רבה לכל חברה משתי סיבות עיקריות:

• באמצעות כך שLeadya יכולה לחשוף את מילות המפתח דרכן הגיעו הפונים לחברה ניתן לדעת במה לקוח מעוניין עוד לפני שמקיימים אתו את השיחה הראשונית, וכך ניתן להגיע לאותה שיחה מוכנים מראש.

• באמצעות יכולתה של מערכת לניהול לידים Leadya לחשוף את מילות המפתח דרכן הגיעו הלקוחות, ניתן לבצע ניתוח אפקטיביות של כל מילת מפתח שבה משתמשים בקידום האתר של החברה.

מערכת ניהול גמישה שניתן להתאים אותה עבור כל חברה

Leadya הינה מערכת גמישה לניהול לידים אשר מאפשרת לבצע מכירות תוך הצלחה אופטימלית, וניתן להתאים אותה עבור כל חברה. Leadya מאפשרת לקלוט, לעקוב ולתעדף את כל הפניות אשר מגיעות לחברה, וזאת תוך כדי אינטגרציה עם מערכות השיווק האחרות. כמו כן ניתן להתאים את Leadya לחברה שמשתמשת בה ולהחיל בה הליך מכירה מסודר המבוסס על פרוטוקול מובנה של כללים שהחברה המשתמשת במערכת החליטה עליו, וזאת על מנת שצוות המכירות יימדד ויעבוד לפי סטנדרטים אחידים של עבודה. כשאנו מדברים על סטנדרטים אחידים של עבודה, אנו מתכוונים למשל - מהו המידע השיווקי והטכני שאותו צריך לספק ללקוח, אחרי כמה זמן יש לחזור אליו ועוד.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותי אתר אינטרנט עסקי ו חנות מסחר אלקטרוני


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI