דף הבית פיננסים וכספים הלוואות פתרונות אשראי חוץ בנקאי של Cal: כל האפשרויות
פתרונות אשראי חוץ בנקאי של Cal: כל האפשרויות
מיכאל רומנסקי 27/06/14 |  צפיות: 5946

המציאות הכלכלית של שנת 2014 מאלצת רבים מאיתנו לשנות את חוקי המשחק. כאשר הוצאות המחיה עולות, וכאשר המצב בחשבון הבנק הופך לנזיל יותר ויותר, עולה לא פעם הצורך להתבסס על פתרונות אשראי. בהקשר הזה, על רקע הקשיים שמערימים הבנקים, נראה כי האשראי החוץ בנקאי מקבל עדיפות בעיני לא מעט אנשים, ומסיבות ברורות.

חברת Cal, אחת מחברות האשראי הגדולות בישראל, החלה במהלך השנים להציע את שירותיה גם בתחום הפורה הזה. כיום, היא מציעה מגוון פתרונות אשראי, שנועדו לספק מענה לכל צורך של הלקוחות. אלו הם הפתרונות שמציעה החברה, נכון לעכשיו:

הלוואות

כשמדברים על פתרונות מימון, דומה כי הלוואות חוץ בנקאיות מקבלות את מלוא תשומת הלב. ואכן, סל השירותים של Cal בתחום רחב בכל קנה מידה. החברה מציעה הלוואות לכל מטרה, עד לגובה של 50,000 ש''ח. ההלוואות ניתנות על גבי כרטיס האשראי, בתשלומים נוחים (עד 60 תשלומים) וללא כל ערבים, והן מועברות תוך שלושה ימי עסקים לחשבון הבנק של מבקש ההלוואה.

הלוואה אקסטרה היא הלוואה חשובה נוספת, אשר גובהה, ללקוחות כל הבנקים, עשוי להגיע עד 40,000 ש''ח. מספר התשלומים בהלוואות אלה נע בין 12 ל-60, ולקיחתה ניתנת ללא כל ערבים או בטחונות, ובלי קשר למסגרת האשראי הנוכחית. מיני הלוואה, הסוג השלישי, ניתנות עד לסכום של כ-6,000 ש''ח, בשלושה עד שישים תשלומים.

חיוב חודשי: קבוע או פרוס?

מעבר לאותן הלוואות, מציעה Cal פתרונות אשראי נוספים. תוכנית החיוב החודשי הקבוע מבוססת על עיקרון פשוט מאד: הלקוח מגדיר מראש מהו סכום החיוב החודשי שלו, כאשר מרגע הבחירה יחויב החשבון שלו, מדי חודש, בסכום זה. כאשר סכום החיוב בפועל נמוך מהסכום המוגדר, ישלם הלקוח את הסכום הנמוך. כאשר הסכום גבוה מזה הנבחר, תועבר יתרת התשלום לחודש העוקב.

אפשרות אחרת היא לפרוס את החיוב החודשי לתשלומים, מה שמגדיל, כמובן, את השליטה בהוצאות, ומונע מצבים של יתרת מינוס. את הפריסה ניתן לעשות עד השעה 22:00 ביום שלפני מועד החיוב, כאשר תחילת התשלום מבוצעת החל ממועד החיוב הבא.

משיכת מזומנים

התוכנית הבאה שמציעה Cal היא תוכנית משיכת מזומנים בתשלומים. המהות העיקרית שלה היא לאפשר משיכת מזומנים במכשירים האוטומטיים באמצעות ופריסה של הסכום, על פי תנאי התוכנית תשלום עדיף - תוכנית נוספת של Cal, המאפשרת פרישת החיובים אל מול בית עסק לתשלומים קבועים ונוחים, שיחויבו מדי חודש, במועד חיוב הכרטיס, ואשר סכומם ייקבע על פי טבלת המדרגות שבאתר החברה.

ברמת העל, שירות משיכת המזומנים מאפשר משיכת מזומנים מבלי שעולה החשש מחיוב מיידי, או לחילופין מחריגה ממסגרת העובר ושב של חשבון הבנק.

כרטיס CalChoice

כרטיסי CalChoice מאפשרים לבחור איזה סכום לשלם מדי חודש. לאחר קבלת דף פירוט העסקאות החודשיות, ולפני שמתבצע החיוב בפועל, יכול הלקוח לבחור את הסכום שהוא מעוניין לשלם בחודש הנוכחי, מתוך סך ההתחייבויות הכלכליות שבכרטיס שלו. הדבר מאפשר גמישות, והתאמה למצב הפיננסי בכל רגע נתון.

קרדיט Cal

תוכנית קרדיט Cal היא תוכנית חשובה נוספת של החברה, וכזו המאפשרת לחלק תשלומים שבוצעו עבור קניות ל-18 או 36 תשלומים חודשיים שווים (בהתאם למסלול הנבחר). כל תשלום כרוך בריבית קבועה, הנקבעת על ידי הגורם המנפיק את הכרטיס הספציפי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מיכאל רומנסקי


 


מאמרים נוספים מאת מיכאל רומנסקי
 
קווים לדמותו של מיצובישי אאוטלנדר phev
30/06/14 | רכב
כשמדברים על רכב חשמלי היברידי, מתכוונים לכזה המבוסס על שילוב מנועים. דגם האאוטלנדר phev מציע זאת בדיוק: פועלים בו, זה לצד זה, שני מנועים חשמליים, כל אחד מהם בנפח 82 כוח סוס, והם אחראיים על הנעת הגלגלים. את המשוואה משלים מנוע בעירה חשמלית (מנוע בנזין) בנפח של 2.0 ליטר (121 כ''ס), אשר מקבל על עצמו, מעבר להנעת הגלגלים, גם תפקיד של מחולל חשמלי לטעינת הסוללה.

מיצובישי אאוטלנדר phev - ליהנות ממכונית נפלאה
29/06/14 | רכב
מיצובישי, הנחשבת לאחת מחברות הרכבים הבולטות כיום, מציעה לנו בכל תקופה רכבים חדשניים ואיכותיים מאד. הפעם היא מביאה לנו, בעזרת חברת כמוביל, את האאוטלנדר phev, שהיא ללא ספק אחת המכוניות פורצות הדרך שניתן למצוא כיום.

ביטוח רכב - למה לשים לב
29/06/14 | ביטוח רכב
כמו כל מוצר ביטוחי אחר, גם ביטוח רכב נחשב למומלץ מאד והוא מוצע על ידי חברות הביטוח השונות בארץ. ביטוח רכב מציע למבוטחים כיסויים ביטוחיים חשובים ביותר, בין אם עבור הרכב עצמו ובין אם עבור הנהג שבו או נוסעיו. אם אתם מעוניינים לרכוש ביטוח חובה, ביטוח מקיף לרכב או ביטוח צד ג', כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא.

בנק ירושלים משיק שירות קבלת הלוואות און ליין, ללקוחות כל הבנקים
29/06/14 | הלוואות
בשנים האחרונות, עלו הוצאות המחיה של הישראלי הממוצע באופן משמעותי. הדבר לא רק מקשה על ההתנהלות, אלא גם מצריך מחשבה מחוץ לקופסה ופניה לאי אילו פתרונות מימון ואשראי.

יונדאי i10 מול יונדאי i20
29/06/14 | רכב
לא פשוט למצוא את המכונית המתאימה. השפע הכל כך רב של דגמי המכוניות המוצעים לנו כיום, הפיתוחים הרבים בתחום וגם הצרכים שמשתנים עם הזמן, הופכים את משימת מציאת המכונית המושלמת ללא פשוטה.

יונדאי i10 מול יונדאי i20 - ההשוואה המלאה
27/06/14 | רכב
יונדאי, ענקית הרכב הדרום קוריאנית, אחראית לכמה מהדגמים הפופולאריים ביותר בישראל. מקום מרכזי, מהבחינה הזו, תופסים שני דגמים עיקריים: הראשון הוא דגם המיני i10, והשני דגם הסופר מיני i20. אז מה עומד בבסיס הדגמים המובילים האלה? ומה היתרונות של כל אחד מהם?

ביטוח דירה - כיצד ליהנות מהמענה הטוב ביותר
לא משנה כמה עלתה לכם הדירה, שבה אתם מתגוררים היום, או כמה רכוש יש לכם, סביר שהם חשובים לכם לא מעט וגם עולים לא מעט כסף. במיוחד בשביל זה מוצע לכם ביטוח דירה, המציע כיסוי במקרים שבהם נגרם נזק הן לתכולה שבבית והן למבנה עצמו.

פתרונות אשראי חוץ בנקאי של Cal: כל האפשרויות
27/06/14 | הלוואות
המציאות הכלכלית של שנת 2014 מאלצת רבים מאיתנו לשנות את חוקי המשחק. כאשר הוצאות המחיה עולות, וכאשר המצב בחשבון הבנק הופך לנזיל יותר ויותר, עולה לא פעם הצורך להתבסס על פתרונות אשראי. בהקשר הזה, על רקע הקשיים שמערימים הבנקים, נראה כי האשראי החוץ בנקאי מקבל עדיפות בעיני לא מעט אנשים, ומסיבות ברורות.

כל מה שחשוב וכדאי לדעת על ביטוח תאונות אישיות
רוצים לרכוש ביטוח תאונות אישיות ומתלבטים? סוכן הביטוח שלכם הציע לכם לרכוש את הביטוח הזה, אולם אתם לא בטוחים שהבנתם בדיוק מה הוא מציע, ובכלל - עד כמה הוא כדאי? אם כן, ובעיקר כדי לעשות לכם קצת סדר בבלאגן, ריכזנו עבורכם את כל המידע שחשוב וכדאי לדעת רגע לפני שרוכשים את הביטוח הזה. אז, קדימה, קחו נייר ועט ורשמו את ההערות הבאות.

רכישת רכב יד שניה מיבואן מורשה - על היתרונות שברכישה כזו
27/06/14 | רכב
לא בכדי בוחרים רבים באפשרות של רכישת רכב יד שניה מיבואן מורשה. אמנם אפשר גם לבחור ברכישה דרך אדם פרטי או מגרש למכירת רכבים מכל הסוגים ומכל המינים, ובכל זאת, רכישה כזו מציעה לנו לא מעט יתרונות, שלא תמיד מוצאים ברכישות אחרות. מדוע כדאי לרכוש רכב באופן זה ומהם יתרונותיה של רכישה שכזו? התשובה, לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI