דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים אדריכלות ועיצוב בישראל
אדריכלות ועיצוב בישראל
שאול תמרקין 14/09/14 |  צפיות: 4472

הבית שבו אנחנו גרים משפיע על איכות החיים שלנו, הלא הרבה יותר נעים וכיף להגיע בסוף כל יום לבית בעל עיצוב אסתטי שמוצא חן בעינינו. מכיוון שכך, אדריכלות ועיצוב בישראל הפכו להיות שני תחומים מאוד חשובים, ולא רק בגלל ההשפעה שיש להם על נכסי הנדלן.

לימודים בתחום האדריכלות והעיצוב

בשל העובדה שתחומי אדריכלות ועיצוב בישראל הם היום מבוקשים יותר, ניתן למצוא באזורים שונים בארץ מכללות ומוסדות לימוד אחרים שמציעים לימודים בתחומים האלו. מדי שנה, כמות גדולה של סטודנטים מסיימים את הלימודים בהצלחה ומתחילים לעבוד בתחום, חלקם באופן עצמאי (למשל, מעצבי פנים בירושלים ) ואחרים בחברות או גופים ממשלתיים (אדריכלים).

מתי צריך אדריכלים ומעצבי פנים?

תפקידם של אדריכלים ומעצבי פנים והשירות שהם מציעים למגזר הפרטי מתחילים בשתי נקודות זמן עיקריות- לפני שמוכרים דירה או מציעים אותה להשכרה, וגם אם קונים דירה ישנה ולא משופצת.

בעזרת הידע והמיומנויות השונות של האדריכלים ומעצבי הפנים אנחנו יכולים לשדרג במידה משמעותית את בתי המגורים שלנו, דירות ובתי קרקע כאחד. האדריכלים יכולים לספק לנו תוכנית מפורטת למגוון עבודות כגון הרחבות, הריסת קירות, הוספת יחידה נפרדת ועוד, ומעצבי הפנים יכולים לסייע לנו בתהליך של שדרוג העיצוב של הבית כדי שנוכל לקבל בתוך הבית את הסגנון והאווירה שאנחנו רוצים.

התפתחות התחומים לאורך זמן

תחום האדריכלות ותחום עיצוב פנים, שניהם מתפתחים ו/או משתנים בכל עת. בתחום האדריכלות השינויים העיקריים קשורים לאופן שבו עבודות מסוימות מתבצעות ומעת לעת נכנסות שיטות חדשות ומכשירים חדשים שיכולים לחסוך זמן ועבודה רבה ומורכבת. בתחום עיצוב פנים נראה שיש שינויים תכופים יותר וכל עונה כמעט יש טרנדים חדשים לעיצוב הבית.

לסיכום, נראה שהיום יש מודעות הרבה יותר גבוהה לשני התחומים האלו ולדרך שבה הם יכולים לשפר את איכות החיים שלנו. אחת הסיבות העיקריות לכך היא מחירי הנדלן הגבוהים שמאלצים רבים מאתנו לקנות דירות ישנות ולשפץ אותן משום שזה משתלם יותר, או לנקוט בצעדים דרסטיים לשינוי הנכס שברשותנו אם אנחנו רוצים למכור או להשכיר אותו. בכל אחד מהמקרים האלו, אדריכלים ומעצבי פנים יכולים להיות שם בשבילנו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שאול תמרקין


 


מאמרים נוספים מאת שאול תמרקין
 
אחסנת תכולת דירה
אם יש לכם חפצים בדירה שאתם לא צריכים לעת עתה אך אינכם רוצים למכור אותם, שירות אחסנת תכולת דירה ייתן לכם את הפתרון המושלם.

שירותי הובלות במרכז
אתם עוברים דירה במרכז הארץ? שירותי הובלות במרכז יאפשרו לכם לחסוך את המאמץ הפיזי הנדרש כדי להזיז חפצים כבדים וארגזים.

רופא עיניים
כל מי שמרגיש כאבי ראש או עייפות לאחר צפיה בסרט או קריאת ספר ראוי שילך לבדיקת ראייה אצל רופא עיניים מקצועי באמצעות קופת החולים שלו. אולי הגיע הזמן למשקפי ראייה.

ניתוח עיניים להסרת משקפיים
ניתוח עיניים בלייזר יכול לסייע לאנשים להיפטר ממאגר משקפי הראייה שלהם ולהתחיל לראות הרבה יותר חד ומדויק גם ללא עזרת המשקפיים (או עדשות). הנה כמה דברים שכדאי לדעת, למי מכם ששוקל לעשות את הניתוח.

אדריכלות ועיצוב בישראל
אדריכלות ועיצוב בישראל צברו עם השנים מעמד גבוה יותר בשל העובדה שהם משפיעים על איכות המגורים שלנו. לפני שמוכרים או משכירים דירה ואם קונים דירה ישנה ולא משופצת, שני התחומים האלו נכנסים לתמונה.

פדיקור רפואי
טיפולים בציפורני הרגליים הם לא דבר חדש אך פדיקור רפואי הוא בהחלט ריענון בתחום זה שהחל לצבור פופולריות לפני מספר שנים ומאפשר טיפול בבעיות רגליים שונות ומניעה של בעיות כאלו לעתיד.

טיפול פנים מקצועי
רוצה להיראות יותר זוהרת ויפה? טיפול פנים מקצועי יעזור לך להשיג את המראה המושלם. אצל קוסמטיקאית מקצועית תוכלו לקבל את הטיפולים שמתאימים לך, לשפר את מרקם העור, לשמור עליו ולטפח אותו.

תקלות כיריים ודליפות גז
תקלות כיריים ודליפות גז לא רק פוגעות במידת היעילות של הכיריים שלנו בבית אלא גם מהוות מפגע בטיחותי. איך מגלים אם יש בעיה בכיריים והאם תמיד אפשר או כדאי לתקן אותה?

שיעורי עזר במתמטיקה להצלחה בבחינות
09/09/14 | חינוך אחר
אם הילד שלכם מתקשה במקצוע המתמטיקה, אין סיבה שילמד לבד. בעזרת שיעורי עזר במתמטיקה אתם יכולים לעזור לילד שלכם לעבור את המבחנים ואת הבגרות, ואולי אפילו בהצלחה.

ייעוץ סטטיסטי לתלמידי מחקר
09/09/14 | כלכלה
תלמידי מחקר שנדרשים להגיש עבודות עם חלק סטטיסטי יכולים להיעזר בשירותי ייעוץ סטטיסטי כדי לנתח נתונים של המחקר ולהציג את הנתונים בגרפים, טבלאות וכן הלאה. מדובר בשירות שחיוני לתוצאות המחקר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI