דף הבית פיננסים וכספים משכנתא מדוע כדאי לקבל ייעוץ משכנתאות בצפון
מדוע כדאי לקבל ייעוץ משכנתאות בצפון
kinneret 10/11/14 |  צפיות: 14280

רכישה של דירה ראשונה, החלפה של דירה ישנה בחדשה (משפרי דיור) או מחזור משכנתא קיימת שנלקחה בעבר – כולם צעדים רציניים וחשובים שלא כדאי לעשות בלי להתייעץ עם המומחים. גם באזור צפון הארץ:

· כאשר מחליטים לסיים סוף סוף את השלב בחיים שבו גרים בשכירות – כדאי לפנות לקבלת ייעוץ משכנתאות בצפון.

· גם בצפון, כאשר רוצים למחזר משכנתא ביעילות – כדאי לפנות לייעוץ.

· גם בצפון – כאשר רוצים להימנע מטעויות קשות, מבזבוז של זמן ומאמץ וגם מלא מעט קשיים ועצבים – חשוב לפנות ליועץ הנכון.

ייעוץ משכנתאות בצפון בשביל השקט הנפשי

למי שעדיין לא בטוח אם ייעוץ משכנתאות בצפון הוא הדבר הנכון עבורו כדאי לחשוב לרגע מדוע בעצם מדובר על צעד חשוב, אפילו מעבר לחיסכון הכספי שהוא מאפשר להשיג. מרבית הציבור, גם בצפון, אינו שולט בעולם הפיננסי ברמה מספקת כדי להבין על מה בעצם מדובר כאשר זקוקים למשכנתא.

כאשר נפגשים עם פקיד הבנק שפורס בקצרה מסלולים שונים, ריביות צמודות ולא צמודות, תחנות יציאה כאלה ואחרות, מסמכים שיש להביא, נסח טאבו וחוזה רכישה ועוד כהנה וכהנה, אין פלא שקל מאוד לאבד את האיזון ולהיכנס ללחץ. לפקיד הבנק אין זמן להסביר את הכל ולמען האמת גם לא תמיד יש לו את החשק לכך. זהו מצב בהחלט לא נעים.

מאידך, יועץ משכנתאות פרטי, שמספק ייעוץ משכנתאות בצפון, הוא לא עובד בנק ולא מקבל משכורת מהבנק. היועץ הוא ספק השירות של הלקוח שלו ושלו בלבד. הוא יכול להקדיש לו את הזמן בשביל לענות על כל שאלותיו, להבין לעומק את מצבו הפיננסי ולהתאים לו את המשכנתא שבאמת, אבל באמת, תפורה למידותיו.

ייעוץ משכנתאות בצפון בשביל החיסכון

הפניה ליועץ משכנתאות בצפון מספקת ללקוח לא רק שקט נפשי והבנה טובה יותר של כל מה שכרוך במשכנתא חדשה או במחזור משכנתא קיימת. הפניה ליועץ אמורה להניב גם תועלת מוחשית ומשמעותית שלובשת צורה של חיסכון כספי ברור וממשי.

בניה נכונה של תמהיל משכנתא (זהו למעשה שילוב נכון של כמה הלוואות שונות, בעלות מאפיינים שונים) תאפשר ללקוח לחסוך לא מעט כסף וזאת בלי לקחת סיכונים מיותרים. בניה נכונה של תמהיל צריכה לקחת בחשבון את מצבו של הלווה או הלווים, את הכנסותיו נטו (הכנסה פנויה), את הפרמטרים הכלכליים במשק הישראלי בהווה וגם אלה שעשויים לאפיין את תקופת הזמן העתידית.

יש לומר שיועץ רציני ישיג ללקוחותיו חיסכון של ממש גם בזכות העובדה שכוח המיקוח שלו מול הבנקים השונים טוב משלהם. לקוח יחיד, גם אם הוא מומחה של ממש באומנות המשא ומתן הוא בסופו של דבר לקוח יחיד. יועץ משכנתאות, לעומת זאת, שמפנה לבנקים מספר גדול מאוד של לקוחות, הוא כבר גורם בעל משמעות רבה יותר, שיכול, במילים פשוטות – להשיג יותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 kinneret


 


מאמרים נוספים מאת kinneret
 
כל המידע הרלבנטי על ייעוץ לפרישה
רבים מאתנו לא נוהגים להקדיש מחשבה רבה לתקופה שלאחר הפרישה מהעבודה ולהכנסה שלנו באותם ימים. כל זאת בדרך כלל תוך כדי הנטייה להאמין שנוכל גם בלי להיערך מראש לשמור על רמת החיים הנוכחית שלנו גם בתקופה זו.

מדוע כדאי לקבל ייעוץ משכנתאות בצפון
10/11/14 | משכנתא
רכישה של דירה ראשונה, החלפה של דירה ישנה בחדשה (משפרי דיור) או מחזור משכנתא קיימת שנלקחה בעבר – כולם צעדים רציניים וחשובים שלא כדאי לעשות בלי להתייעץ עם המומחים. גם באזור צפון הארץ.

עיצוב גינות קטנות
30/04/14 | גינון
כמו כן, עיצוב גינות קטנות בדרך הנכונה על ידי איש המקצוע המתאים מאפשר לבעלים לנצל את המתחם בדרך הטובה ביותר כך שיהיה נעים ושימושי, כל זאת לפי הטעם, התקציב, יכולת האחזקה ושיקולים נוספים.

גינות מעוצבות - שימוש וסגנונות עיצוב
26/03/14 | גינון
בעת תכנון הגינה וההחלטה על הסגנון העיצובי הרצוי, יש לקחת בחשבון גם את האקלים ואת מבנה הגינה, כך שהצמחייה והריהוט שייבחרו, יתאימו וניתן יהיה ליהנות מהגינה לאורך שנים. נקודה נוספת חשובה היא האחזקה של הגינה, גם אותה חשוב לתכנן מראש. אם אינכם רוצים לתחזק את הגינה בעצמכם, בוודאי תרצו להביא גנן מקצועי, כדי לשמור על מראה הגינה, זוהי עלות שיש לקחת בחשבון בעת התכנון.

לימודי רוקחות בחו"ל
התוכניות המציעות לימודי רוקחות בחו"ל קיימות היום במדינות השונות גם בשפה האנגלית, עובדה שמקלה על הסטודנט הזר ומאפשרת לו ללמוד באותה אוניברסיטה ברמה גבוהה וללא צורך בהשקעה נוספת של למידה בשפה זרה.

עיצוב גינות נוי
27/02/14 | גינון
גינה מעוצבת, מביאה את הטבע אלינו הביתה ולכן, רובנו חולמים על גינת נוי יפה בביתנו, בה נוכל לשבת ולהירגע מיום עבודה ארוך ולארח חברים בסופי שבוע. עיצוב גינות נוי, דורש ידע ויצירתיות, כך שרצוי לפנות לאיש מקצוע שיסייע לנו בעיצוב הגינה. אם ברצונכם לקבל הצעת מחיר לתכנון גינה, תוכלו להשאיר את פרטיכם האישיים באתרים השונים של מעצבי גינות ונציג יחזור אליכם תוף זמן קצר.

משכנתאות
27/02/14 | משכנתא
משכנתא היא זכות קניינית על נכס מקרקעין בה הנכס משמש כבטוחה להחזרת ההלוואה ולכן למעשה נמצא בבעלות הגוף המלווה ומשועבד אליו. משכנתא חייבת לפי חוק המקרקעין תשכ"ט-1969 להיות רשומה בלשכת רישום המקרקעין שנכס נמצא באזור השיפוט שלה על מנת שתהיה תקפה לפי הדין.

נדל"ן בארה"ב
27/02/14 | נדל"ן
לפני שמחליטים על נכס מסוג זה להשקעה כדאי לבדוק מספר דברים. ארה"ב מורכבת ממספר מדינות שלכל אחת מהן וייתכן בחלק מהמקרים גם לערים מסוימות מיקרו כלכלה משלהן שיכולים להשפיע על היציבות של התשואה מהנכס. יחד עם זאת, כדאי גם לזכור שמשקיעים שהם סולידיים יחסית עלולים לטווח הארוך לסבול מבעיות בתשואה בגלל ריבית נמוכה. בעיה עקרונית נוספת לאדם בודד שלא נעזר בשירותים של חברה מקצועית היא ניהול הנכס, האחזקה השוטפת שלו, השכרתו ועוד.

משרד רואי חשבון בירושלים - מידע מקיף על שירותי המשרד
30/12/13 | ניהול
פרמטר חשוב נוסף בעת בחירת משרד רואי חשבון בירושלים, הוא צוות העובדים בו. יש לבחון את מידת המקצועיות, הידע והניסיון של רואה החשבון או הצוות המטפל בכם. כמו כן, מוטב לבחון את מידת השירותיות, האדיבות והאפקטיביות שלו. בצורה זו, תוכלו לראות האם אתם מקבלים את התמורה המלאה לכספיכם.

עיצוב גינות נוי - פסטורליה
גינה היא בדרך כלל שטח אדמה הצמוד בדרך כלל למתחם בנוי שמשמש לגידול פירות, ירקות, פרחים ועוד. על אף האמור, לאורך השנים התפתחו גם סגנונות עיצוב גינות נוי שהדגש בהם הוא באסתטיקה של השטח ולכן הוא מוסיף גם לא מעט למראה החיצוני של המבנים שהגינה נמצאת בסמוך אליהם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI