דף הבית קניות וצרכנות אופנה שמלות לילדות- עולם ומלואו
שמלות לילדות- עולם ומלואו
ubebig@gmail.com 07/03/15 |  צפיות: 12833

ילדות יודעות היטב מה הן רוצות והיכן למצוא את מה שהן מחפשות. שמלות הן עולם ומלואו. הדגמים. הצבעים. סוג הבד , ההדפסה , המחשוף. הכתפיות הגימורים. ילדות הן נשים קטנות שמבינות דבר או שניים באופנות. לכל ילדה יש שמלה שהיא הכי אוהבת. היא תחפש אותה במקומות שבהן טבעי למצוא שמלות- כגון ברשתות של מותגים לבגדי ילדים.  שמלה יפה היא הרבה יותר מאשר פריט לבוש. היא אמירה. כאשר ילדה בוחרת שמלה היא מחפשת את מה שבעיני רוחה יהלום אותה וישווה לה מראה של ליידי...

טווח מחירים רחב

יש שמלות שילדות מוכנות לנוסע מקצה העיר עד קצה ולא אחת אף מחוץ לה על מנת להשיג אותה. החשיפה למותגים כיום היא שוטפת, יומיומית. כל העת מתפרסם מידע על חידושים, על גזרות, על אופנות. מה שיצא מהאופנה עשוי לשוב עליה, מאחר שאופנות הן כמו עונות - תמיד שבות.. טווח מחירים גדול מאפשר למצוא מציאות שוות גם במקומות שבהם מתבצעים מחירי חיסול, אבל לא בהכרח רק בהם. בחנויות קטנות, המצויות מחוץ למרכזי קניות יוקרתיים, ניתן להשיג שמלות במחירים נמוכים.

ילדה לבושה בהידור

התחרות העזה הניטשת כמעט בכל תחום הגיעה זה מכבר גם לתחום שמלות לילדות. יש ילדות אשר יותר מאשר חשוב  להן להיראות יפה חשוב להן שיקנאו בהן. היצע עשיר ומגוון של שמלות בת מצווה מאפשר גם לילדות להשיג כיום בגדי נשף מחויטים, מהודרים ויוקרתיים. ההשקעה בביגוד בכלל ובשמלות המיועדות לילדות בפרט הופכת את ההורים למקורות מימון של בגדים איכותיים ומהודרים לא רק לעצמם אלא גם לילדיהם בכלל ולילדותיהם בפרט.

השמלה הסגולה

שמלה שמיועדת לילדה אינה דבר של מה בכך. כאשר דנים בנושא שמלות בת מצווה חשוב להבין, כי עבור ילדה שמלה יכולה להיות אלמנט חשוב ומרכזי בתחושת העצמאות והביטחון שלה, לכן חשוב לאפשר לילדות לבחור  שמלות כאוות נפשן, בכפוף, כמובן, לתקציב שיכולים הוריהן לאפשר. כאשר ניתנת לילדות האפשרות לממש את רצונן ולהביא לידי ביטוי את טעמן והעדפותיהן בלבושן בכלל ובשמלות שהן בוחרות לעצמן בכך מאפשרים לן בכך לתת ביטוי לאחד הצרכים החשובים ביותר- הצורך לבטא את עצמן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ubebig@gmail.com


 


מאמרים נוספים מאת ubebig@gmail.com
 
מה חשוב לדעת על הדברת עכברים
עונת הקיץ מתקרבת ומביאה עמה כל מני תופעות כמו ג'וקים. תיקנים, נחשים וכמובן עכברים. עכבר הוא יונק חכם שחובב במיוחד מקומות חשוכים ורטובים.

הקמת אקווריום – כלל העובדות והדברים שחשוב לדעת
06/06/15 | תחביבים
אנשים רבים כיום ברחבי המדינה מחליטים להציב אקווריום בביתם. לפריט נוי זה ישנם מספר יתרונות על פני פריטים אחרים בבית. הראשון, מדובר בעצם בבעל חיים ללא צוררך בתחזוקה תדירה. השני, מדובר בפריט עיצובי מיוחד ודינמי, בו בעצם כל הזמן הנוף משתנה עם תזוזת הדגים. השלישי, ידוע כי אקווריומים ותנועת המים שבתוכם ישנה השפעה מרגיעה על גוף האדם, על פי המסורת הבודהיסטית גוף מים עם דגים מעודד את ההרמוניה בבית.

למי מתאים טיפול של עיבוי שפתיים
ענף הרפואה האסתטית הולך ומתפתח מדי שנה, מדי חודש ואפילו מדי יום. תחום הרפואה כולו נחשף לחידושים ופיתוחים חדשים המתאפשרים בזכות טכנולוגיות חדשות

אוהל בין רגע לטיולים
אנשים רבים אוהבים לטייל לשם הנאה, לצורך הכרת מקומות חדשים, לבילוי בחיק הטבע במסגרת זוגית, משפחתית ועוד. יש סוגי טיולים שונים ואחד הנפוצים ביותר אצל צעירים ושוחרי טבע הם טיולים עם לינת שטח. בטרקים כאלו יש חשיבות רבה להתארגנות מהירה בעת ההגעה לאתר הלינה ובעת עזיבתו. צריך להקים אוהל במהירות לפני שהחשיכה יורדת, ולעיתים, ימי ההליכה הם ארוכים ומתישים. אוהל בן רגע הוא פתרון מושלם למטיילים מהסוג הזה מאחר והקמתו הינה קלה ומהירה.

על ריסוס לבית ועל הדגשים שיש לשים לב בעת ביצועו
הרבה אנשי בוחרים לבצע בביתם אחת לשנה בעיקר לקראת עונת הקיץ החמה ריסוס. ריסוס לבית מאפשר לטפל בבעיה של חרקים ומזיקים וגם מונע את הופעתם

טיפול מילוי קמטים בפנים
סובלים מקמטים? יש לזה פתרון! טיפול ייחודי למילוי קמטים יישר את עור הפנים שלכם ויהפוך אותם להיות צעירים ורעננים כבעבר!

התקרחות גברית – ניתן לנצח את הגנטיקה
תופעת זו הינה תופעה נפוצה מאוד בארצנו. רובנו מאשימים את תופעה זו בשל הקרינה החזקה מהשמש, בשל איכות האוויר הנמוכה בארץ. אך לרוב כלל לא מדובר בגורמים אלו אשר גורמים לאיבוד השיער בקרב גברים.

אבחון ליקויי למידה אצל ילדים
ליקויים בלמידה למיניהם מהוות את נחלתם של ילדים רבים בימנו אנו - אחת הסיבות לעלייה בכמות הילדים אשר מתמודדים עם הבעיה, נובעת מהעובדה, כי בשנים האחרונות ישנה מודעות גבוהה יותר לקיומה

שתלים דנטליים – מה זה בכלל?
שתל דנטלי הוא מושג מעולם רפואת השיניים, והוא למעשה התקן שנועד להשלים שיניים חסרות. המתכת שהוא עשוי ממנה תהיה תמיד אצילה, בדרך כלל טיטניום, או זירקוניום.

אודות בוכנות הידראוליות
בוכנות הידראוליות מציגות מכשיר כוח שעובד באופן קווי. בעיקרון מדובר על גליל שבתוכו פועלת בוכנה שנעה בזכות לחץ שמונע ע"י נוזל. משאבת שמן מזרימה בלחץ אדיר את השמן
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI