דף הבית רפואה ובריאות קוסמטיקה וטיפוח למי מתאים טיפול של עיבוי שפתיים
למי מתאים טיפול של עיבוי שפתיים
ubebig@gmail.com 06/06/15 |  צפיות: 4836

ענף הרפואה האסתטית הולך ומתפתח מדי שנה, מדי חודש ואפילו מדי יום. תחום הרפואה כולו נחשף לחידושים ופיתוחים חדשים המתאפשרים בזכות טכנולוגיות חדשות וחומרי גלם חדשים וכמובן שגם תת התחום של רפואת יופי ואסתטיקה מושפע מכך. טיפולי היופי כיום זמינים ופשוטים יותר לביצוע, הם מהירים יותר ויש בהם שימוש הולך וגובר בטכניקות שאינם חודרניות ופולשניות ואשר לא מחייבות ניתוחים או הליכים כירורגיים. יוצא מכלל זה הוא התהליך הנפוץ של עיבוי שפתיים.

בתהליך עיבוי של השפתיים אין ברירה אלא להזריק מבחוץ אל תוך שכבות הפנים חומרים אשר גורמים לשפתיים להיראות מוצקות יותר, בשרניות יותר ומלאות נפח יותר. ניתן להבין זאת משם הפעולה – עיבוי. כל אחד רוצה שתהיינה לו שפתיים יפות, חושניות ומעניינות ולכן מי שהשפתיים שלו איבדו את הנפח והחיות שלהן פונה לחיפוש אפשרויות של עיבוי ומיצוק, כפי שמבצעים לעיתים גם באזורים אחרים בגוף ובפנים. שפתיים יפות ומלאות נוכחות מקרינות חיוביות על הפנים ויש בהן כדי להעלות את המורל.

איך מתבצע עיבוי שפתיים?

כאמור, התהליך מתבצע באמצעות הזרקה של חומרים גמישים ואלסטיים אשר ניתנים למיצוק ולפיסול לאחר שהוחדרו אל מתחת לעור. ישנם חומרים אשר מאפשרים עיבוי קבוע של השפתיים וישנם כאלה אשר נחשבים לזמניים בלבד ואז יש צורך בחידוש התהליך לאחר זמן מה. אפשרות זו גם מתאימה עבור מי שלא בטוח שתהליך זה מתאים לו ורצוי מבחינתו עד הסוף וכך יכול לבחון האם הטיפול נותן לו את התוצאה שבה רצה ולאחר תום השפעת החומרים הוא יוכל לחזור על התהליך אך הפעם עם החומרים הקבועים.

למי מתאים תהליך של עיבוי שפתיים

כאמור, כל אחד היה רוצה שפתיים יפות ומושכות. עיבוי יגרום להן להיראות בדיוק כך ומכאן ניתן להבין שתהליך של עיבוי שפתיים מתאים למי שהשפתיים שלו מוקפות בקמטים ואינן בולטות ומלאות נוכחות. התהליך מתאים לאנשים מבוגרים בכל גיל וישנם אנשים אשר פונים לביצוע תהליך זה כבר בתחילת שנות הארבעים או החמישים לחייהם, עם התחלת השינוי בעור.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ubebig@gmail.com


 


מאמרים נוספים מאת ubebig@gmail.com
 
מה חשוב לדעת על הדברת עכברים
עונת הקיץ מתקרבת ומביאה עמה כל מני תופעות כמו ג'וקים. תיקנים, נחשים וכמובן עכברים. עכבר הוא יונק חכם שחובב במיוחד מקומות חשוכים ורטובים.

הקמת אקווריום – כלל העובדות והדברים שחשוב לדעת
06/06/15 | תחביבים
אנשים רבים כיום ברחבי המדינה מחליטים להציב אקווריום בביתם. לפריט נוי זה ישנם מספר יתרונות על פני פריטים אחרים בבית. הראשון, מדובר בעצם בבעל חיים ללא צוררך בתחזוקה תדירה. השני, מדובר בפריט עיצובי מיוחד ודינמי, בו בעצם כל הזמן הנוף משתנה עם תזוזת הדגים. השלישי, ידוע כי אקווריומים ותנועת המים שבתוכם ישנה השפעה מרגיעה על גוף האדם, על פי המסורת הבודהיסטית גוף מים עם דגים מעודד את ההרמוניה בבית.

למי מתאים טיפול של עיבוי שפתיים
ענף הרפואה האסתטית הולך ומתפתח מדי שנה, מדי חודש ואפילו מדי יום. תחום הרפואה כולו נחשף לחידושים ופיתוחים חדשים המתאפשרים בזכות טכנולוגיות חדשות

אוהל בין רגע לטיולים
אנשים רבים אוהבים לטייל לשם הנאה, לצורך הכרת מקומות חדשים, לבילוי בחיק הטבע במסגרת זוגית, משפחתית ועוד. יש סוגי טיולים שונים ואחד הנפוצים ביותר אצל צעירים ושוחרי טבע הם טיולים עם לינת שטח. בטרקים כאלו יש חשיבות רבה להתארגנות מהירה בעת ההגעה לאתר הלינה ובעת עזיבתו. צריך להקים אוהל במהירות לפני שהחשיכה יורדת, ולעיתים, ימי ההליכה הם ארוכים ומתישים. אוהל בן רגע הוא פתרון מושלם למטיילים מהסוג הזה מאחר והקמתו הינה קלה ומהירה.

על ריסוס לבית ועל הדגשים שיש לשים לב בעת ביצועו
הרבה אנשי בוחרים לבצע בביתם אחת לשנה בעיקר לקראת עונת הקיץ החמה ריסוס. ריסוס לבית מאפשר לטפל בבעיה של חרקים ומזיקים וגם מונע את הופעתם

טיפול מילוי קמטים בפנים
סובלים מקמטים? יש לזה פתרון! טיפול ייחודי למילוי קמטים יישר את עור הפנים שלכם ויהפוך אותם להיות צעירים ורעננים כבעבר!

התקרחות גברית – ניתן לנצח את הגנטיקה
תופעת זו הינה תופעה נפוצה מאוד בארצנו. רובנו מאשימים את תופעה זו בשל הקרינה החזקה מהשמש, בשל איכות האוויר הנמוכה בארץ. אך לרוב כלל לא מדובר בגורמים אלו אשר גורמים לאיבוד השיער בקרב גברים.

אבחון ליקויי למידה אצל ילדים
ליקויים בלמידה למיניהם מהוות את נחלתם של ילדים רבים בימנו אנו - אחת הסיבות לעלייה בכמות הילדים אשר מתמודדים עם הבעיה, נובעת מהעובדה, כי בשנים האחרונות ישנה מודעות גבוהה יותר לקיומה

שתלים דנטליים – מה זה בכלל?
שתל דנטלי הוא מושג מעולם רפואת השיניים, והוא למעשה התקן שנועד להשלים שיניים חסרות. המתכת שהוא עשוי ממנה תהיה תמיד אצילה, בדרך כלל טיטניום, או זירקוניום.

אודות בוכנות הידראוליות
בוכנות הידראוליות מציגות מכשיר כוח שעובד באופן קווי. בעיקרון מדובר על גליל שבתוכו פועלת בוכנה שנעה בזכות לחץ שמונע ע"י נוזל. משאבת שמן מזרימה בלחץ אדיר את השמן
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI