דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר מה חשוב לדעת על הדברת עכברים
מה חשוב לדעת על הדברת עכברים
[email protected] 06/08/15 |  צפיות: 4767

עונת הקיץ מתקרבת ומביאה עמה כל מני תופעות כמו ג'וקים. תיקנים, נחשים וכמובן עכברים. עכבר הוא יונק חכם שחובב במיוחד מקומות חשוכים ורטובים. מהסיבה הזו רבים משייכים אותו לאזורי הביוב ולמקומות מסתור שונים. אם גיליתם בביתכם עכבר או עקבות שלו כמו שתן, צואה או מזון שנאכל וכורסם, סביר להניח שיש לכם בעיה שתדרוש פתרון מקצועי בדמות הדברת עכברים וכדאי לבדוק גם פתיחת סתימות ביוב. מחשבה על הדברת עכברים צריכה לכלול כמה פעולות שאת כולם יש לבצע במקביל.

פתרון מקצועי

לא די בכך שנזמין הדברה ובכך נהיה בטוחים שהבעיה נפתרה אחת ולתמיד. משום שמודבר על יונק חכם במיוחד עם זיקה לטריטוריה שחי בחבורות, סביר להניח שאם פגשנו עכבר אחד, קיימים עכברים נוספים בקרבת מקום. משום כך ביצוע הדברות צריך לכלול כמה וכמה היבטים. בשלב הראשון יש כמובן להזמין הדברה מקצועית שתוכל לתת מענה על הבעיה באופן נקודתי. אם העכבר נמצא בבית יש ללכוד אותו. ניתן לעשות את זה על ידי רעל עכברים, או על ידי מלכודות שונות.

שיטת שונות לביצוע הדברת עכברים

לכל אחת משיטות הדברה נגד עכברים יתרונות וחסרונות וחשוב לזכור שהצבת מלכודת אינה הורגת את בעל החיים אלא רק תופסת אותו. משום כך בשלב הבא יהיה עליכם להתמודד עם בעל החיים שנתפס במלכודת, בין אם להמיתו ובין אם להרחיקו למקום מרוחק ביותר ממקום המגורים. הרחקה צריכה להיות למקום מבודד ורחוק מהבית משום שאחרת הוא עתיד לחזור אל הבית.

פתרון היקפי

הדברות על ידי רעל לעומת זאת מעמידה אתכם מול שתי בעיות: ראשית אתם מסתכנים בכך שיהיה בביתכם בעל חיים מת, ושנית הדברה על ידי רעל מסכנת את בעלי החיים האחרים בבית כמו חיות המחמד שלכם וגם מעמידה את הילדים הקטנים תחת סכנה. מלבד הדברה נגד עכברים יש לבצע כמה פעולות שמטרתן מניעה של חזרת הבעיה. הקפידו להימנע מהשארת שאריות מזון בשעות הלילה. אטמו היטב כל שקית אוכל והשתדלו לא להשאיר כלי אוכל בכיור בשעות הלילה. נקו אבק לעתים קרובות והקפידו על אוורור חללי מסתור בבית.

מלבד הדברות, ככל שתקפידו על בית נקי ותימנעו מאגירת חפצים, השארת אוכל פתוח וכדומה כך המוטיבציה של בעל החיים לשוב לבית קטן ועם הזמן הוא יבחר מקום אחר להשתקע בו.

לעוד נושאים מעניינים כנסו למגאזין בית וגן


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 [email protected]


 


מאמרים נוספים מאת [email protected]
 
מה חשוב לדעת על הדברת עכברים
עונת הקיץ מתקרבת ומביאה עמה כל מני תופעות כמו ג'וקים. תיקנים, נחשים וכמובן עכברים. עכבר הוא יונק חכם שחובב במיוחד מקומות חשוכים ורטובים.

הקמת אקווריום – כלל העובדות והדברים שחשוב לדעת
06/06/15 | תחביבים
אנשים רבים כיום ברחבי המדינה מחליטים להציב אקווריום בביתם. לפריט נוי זה ישנם מספר יתרונות על פני פריטים אחרים בבית. הראשון, מדובר בעצם בבעל חיים ללא צוררך בתחזוקה תדירה. השני, מדובר בפריט עיצובי מיוחד ודינמי, בו בעצם כל הזמן הנוף משתנה עם תזוזת הדגים. השלישי, ידוע כי אקווריומים ותנועת המים שבתוכם ישנה השפעה מרגיעה על גוף האדם, על פי המסורת הבודהיסטית גוף מים עם דגים מעודד את ההרמוניה בבית.

למי מתאים טיפול של עיבוי שפתיים
ענף הרפואה האסתטית הולך ומתפתח מדי שנה, מדי חודש ואפילו מדי יום. תחום הרפואה כולו נחשף לחידושים ופיתוחים חדשים המתאפשרים בזכות טכנולוגיות חדשות

אוהל בין רגע לטיולים
אנשים רבים אוהבים לטייל לשם הנאה, לצורך הכרת מקומות חדשים, לבילוי בחיק הטבע במסגרת זוגית, משפחתית ועוד. יש סוגי טיולים שונים ואחד הנפוצים ביותר אצל צעירים ושוחרי טבע הם טיולים עם לינת שטח. בטרקים כאלו יש חשיבות רבה להתארגנות מהירה בעת ההגעה לאתר הלינה ובעת עזיבתו. צריך להקים אוהל במהירות לפני שהחשיכה יורדת, ולעיתים, ימי ההליכה הם ארוכים ומתישים. אוהל בן רגע הוא פתרון מושלם למטיילים מהסוג הזה מאחר והקמתו הינה קלה ומהירה.

על ריסוס לבית ועל הדגשים שיש לשים לב בעת ביצועו
הרבה אנשי בוחרים לבצע בביתם אחת לשנה בעיקר לקראת עונת הקיץ החמה ריסוס. ריסוס לבית מאפשר לטפל בבעיה של חרקים ומזיקים וגם מונע את הופעתם

טיפול מילוי קמטים בפנים
סובלים מקמטים? יש לזה פתרון! טיפול ייחודי למילוי קמטים יישר את עור הפנים שלכם ויהפוך אותם להיות צעירים ורעננים כבעבר!

התקרחות גברית – ניתן לנצח את הגנטיקה
תופעת זו הינה תופעה נפוצה מאוד בארצנו. רובנו מאשימים את תופעה זו בשל הקרינה החזקה מהשמש, בשל איכות האוויר הנמוכה בארץ. אך לרוב כלל לא מדובר בגורמים אלו אשר גורמים לאיבוד השיער בקרב גברים.

אבחון ליקויי למידה אצל ילדים
ליקויים בלמידה למיניהם מהוות את נחלתם של ילדים רבים בימנו אנו - אחת הסיבות לעלייה בכמות הילדים אשר מתמודדים עם הבעיה, נובעת מהעובדה, כי בשנים האחרונות ישנה מודעות גבוהה יותר לקיומה

שתלים דנטליים – מה זה בכלל?
שתל דנטלי הוא מושג מעולם רפואת השיניים, והוא למעשה התקן שנועד להשלים שיניים חסרות. המתכת שהוא עשוי ממנה תהיה תמיד אצילה, בדרך כלל טיטניום, או זירקוניום.

אודות בוכנות הידראוליות
בוכנות הידראוליות מציגות מכשיר כוח שעובד באופן קווי. בעיקרון מדובר על גליל שבתוכו פועלת בוכנה שנעה בזכות לחץ שמונע ע"י נוזל. משאבת שמן מזרימה בלחץ אדיר את השמן
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI