דף הבית קניות וצרכנות צרכנות רשת צל בגני משחקים וחשיבותה עבור הילדים
רשת צל בגני משחקים וחשיבותה עבור הילדים
יהודה שמש 11/03/15 |  צפיות: 4338

גני משחקים חייבים לאפשר לילדים לשחק במשך שעות ללא חשש. אחד התנאים החשובים ביותר בגנים מן הסוג הזה הוא הענקת צל והגנה מפני השמש. במדינה חמה כמו ישראל יש משמעות גדולה לרשת הנפרשת על גבי גני משחקים.

הרשת היא פתרון הצללה המתאים גם לקיץ וגם לחורף, היא מאפשרת הגנה נרחבת תוך כדי שמירה על אוורור ויש לה שימושים רבים. מעבר לכך, לרשת יש יתרונות שלא ניתן להשיג עם פתרונות הצללה אחרים:

א. יצירת מתחם פרטי, מוגדר ומבודל – הרשת מאפשרת להפוך את גן המשחקים למתחם פרטי. היא עוזרת להגדיר את גבולות הגן ותורמת גם לפיקוח של הורים אחר הנעשה בתוכו.

ב. רגישות לשמש – רשת צל מספקת הגנה גם לילדים המגלים רגישות לשמש. אפשר להזמין את הרשת במידות מגוונות וברמת צפיפות משתנה.

ג. בטיחות – הקמת רשת אינה דורשת שימוש בקונסטרוקציות מסוכנות או בפיגומים המפריעים למשחק. הילדים יכולים לשחק מתחת לרשת וההורים במקביל יכולים ליהנות מתנאים נוחים למנוחה ורגיעה.

ד. הגנה ממפגעים – רשת מגנה על הילדים בגן המשחקים מפני מפגעים שונים. היא מונעת חדירה של לכלוך, חוסמת רוחות ומאפשרת אוורור של השטח ללא צורך בהוצאות על אביזרי קירור ומיזוג.

לא מוותרים על הצללה בחצר

מלבד האמור לעיל, חשוב לציין כי כיום ניתן להזמין רשת צל עבור חצר פרטית. הרשת הביתית מאפשרת להצל איזורים מסוימים ללא צורך באישורי עירייה. באמצעות הרשת אפשר להפוך את החצר, הגינה, המרפסת או הגג לגן משחקים. הורים לילדים ישמחו לנצל את היתרונות האלו של הרשת וגם להשביח את ערך הנכס.

לסיכום, החשיבות של רשת צל בגני משחקים צריכה להיות ברורה לכולם. הרשת מוכיחה יעילות רבה והיא מגנה על הילדים מפני קרינה וחום.

המאמר נכתב באדיבות kidsgame אתר משחקי ילדים הגדול בארץ.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יהודה שמש


 


מאמרים נוספים מאת יהודה שמש
 
שמירה על כללי בטיחות בזמן העבודה עם מנוף הרמה
25/10/15 | שיפוצים
אין שום צל של ספק כי העבודה עם מנוף הרמה יכולה להגשים שורה ארוכה מאד של מטרות - בהובלות, באתרי בניה, בהקמת במות, בטעינה ופרקיה של מכולות, בהורדה של ציוד כבד מתוך כלי רכב מסחריים....

על החשיבות של חברת אבטחה בהגנה מפני פריצות של האקרים
25/10/15 | צרכנות
לכאורה, כאשר אנו מדברים על אבטחת ארגון, הרי שיש כאן אבטחה בשני רבים שונים. אבטחה מסוג אחד נוגעת לאבטחה פיזית על משרדי הארגון עצמם - עבור אבטחה זו נפנה אל חברת אבטחה שתספק לנו מאבטחים חמושים, ואלו יגנו על המתחם ויפקחו עין לאורך שעות היום והלילה. הרובד השני הוא של הגנה על המידע שנמצא בתוך העסק עצמו מפני האקרים. אולם, מיהם המומחים שנפנה אליהם כדי לקבל את ההגנה הראויה? התשובה היא שגם כאן - פונים אל חברת אבטחה!

פתרונות יישור שיניים שונים
25/10/15 | רפואה
שיניים ישרות משפרות את הדימוי העצמי ומקלות על אכילה ודיבור. ניתן לבחור בין פתרונות שונים כדי ליישר את השיניים ובין היתר רצוי להכיר את היתרונות של יישור שיניים שקוף

4 דברים חשובים לבדוק לפני רכישת מערכת מולטימדיה לרכב
מערכת מולטמדיה לרכב הינו דבר אינו זול, לכן אספנו לכם דברים שאתם חייבים לבדוק

כל מה שחשוב לדעת על הובלת פסנתרים
06/04/15 | צרכנות
אשר אנשים מבקשים להיעזר בשירותי הובלות באשדוד וברחבי הארץ, אפשר לצפות לכך שהשירות יהיה כמובן.....

כל השלבים בתהליך של בניה מהירה
05/04/15 | תעשייה
לשיטת הבניה שאנו עומדים לחשוף בפניכם, קוראים בניה מהירה. שיטה זו קיבלה את שמה, משום שבאופן טבעי..........

חמישה טיפים שיעזרו לכם לבחור את הפרקט המושלם
כך תדעו לבחור את הפרקט הנכון

רשת צל בגני משחקים וחשיבותה עבור הילדים
11/03/15 | צרכנות
קרני שמש עלולות להזיק ולגרום לבעיות בריאותיות עקב חשיפה רבה, ילדים קטנים יותר רגישים לקרני השמש וחשוב מאוד לספק קירוי בזמן שהם משחקים.

סימנים להחלפת גז במיזוג האוויר ברכב
במדינתנו החמה יש ערך עליון למיזוג תקין באוטו

חובת בדיקות תקופתיות למטפים
מטפים הם דבר חשוב שיכול להציל חיים, עם זאת חשוב לערוך להם בדיקות תקופתיות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI