דף הבית תיירות ונופש צימרים חופשה במתנה בחוות כרמי עבדת
חופשה במתנה בחוות כרמי עבדת
איל יזרעאל 14/01/16 |  צפיות: 3534

חופשה במתנה בחוות כרמי עבדת הדרך הטובה לצאת ממרוץ החיים חוות כרמי עבדת היא מהחוות המייסדות של דרך היין בנגב, החווה הוקמה על ידי חנה ואיל יזרעאל בשנת 1998 ועוסקת בחקלאות, אירוח בצימרים  של החווה, ובייצור יין מדברי משובח.
כאשר אתם נותנים חופשה במתנה למישהו שאתם אוהבים אתם מאפשרים לו לחוות את צורת החיים המיוחדת של משפחת יזרעאל מצד אחד, ואת חיי החווה מן הצד השני. אורחי חופשה במתנה יכולים לטייל בחווה, לצעוד ברחבי כרם הענבים ליין, לבקר בציורי הסלע העתיקים, לחזות בשקיעות המרהיבות עם בקבוק יין מן היקב ,ולרכוש את מוצרי החווה והאזור בחנות החווה, לבקר ביקב וליהנות מחיות החווה הידידותיות לקהל.

אורחי חופשה במתנה מוזמנים לטעימות יין מדברי בילוי לא שגרתי לאורחי החווה לאורחי חופשה במתנה יחכו טעימות יין ללא תשלום ביקב הבוטיק של החווה.
הטעימה מורכבת ממגוון היינות שאנו מייצרים, יין לבן כשרדונה וויונייה, רוזה, קברנה סוביניון ומרלו,
פטיט ורדו וברברה, Desert Dessert   שהוא יין קינוח בסגנון פורט ועוד.
ביקב סרטון המספר את סיפור הבציר והכנת היין.
חופשה במתנה - למי זה מתאים?
פינוק לאנשים שאתם באמת אוהבים
כאשר אתם חושבים על מתנה למישהו שאתם באמת אוהבים, רוצים לצאת מן השגרה של המתנות הרגילות,
ולתת לו חוויה בלתי נשכחת, חופשה במתנה בחוות כרמי עבדת תהייה הפתרון המושלם.
זו יכולה להיות מתנה ליום הולדת, יום נישואין, חתונה, חבר או חברה  טובים עזרו לכם ואתם רוצים להביע את תודתכם, ולפעמים בא לכם לעשות למישהו משהוא טוב ללא סיבה מיוחדת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איל יזרעאל

איל  יזרעאל חוות כרמי עבדת בנגב - צימריםיקב, טעימות יין, סיורים מאורגנים, קבוצות, חופשה במתנה 


מאמרים נוספים מאת איל יזרעאל
 
צימר חברתי בחוות כרמי עבדת
28/05/17 | צימרים
שותפות בין אורחי חוות כרמי עבדת לאורחי הצימרים מאפשרת למשפחת יזרעאל לתרום כמה עשרות לילות בשנה לעמותת אי"ל לחולי האפילפסיה. משפחות הילדים החולים מוזמנים לנפוש בחווה ולאגור כוחות מן היום יום המורכב של התמודדות עם המחלה הקשה וזאת בחינם.
אנו מקווים שבעלי עסקים נוספים יאמצו מודל זה לרווחת החברה והקהילה.


חופשה במתנה בחוות כרמי עבדת
14/01/16 | צימרים
חופשה במתנה היא מתנה מקורית לאנשים שאתם אוהבים, זו אינה רק מתנה זו הרפתקה, ניקוי ראש מילוי מצברים והכרות עם מקום נדיר שמעטים כמוהו בארץ, צימרים מיחודים, כרם ענבים ליין ויקב בוטיק משפחתי המייצר יינות משובחים.

לינה בדרום
29/12/12 | צימרים
מגוון אפשרויות לינה בדרום הולך גדל ומשבח עם השנים, לינה בחוות בודדים , צימרים בחוות, אכסניות נוער מלונות וחניוני לילה הם רק חלק מן האפשריות.

צימרים בשדה בוקר
09/06/12 | צימרים
צימרים בשדה בוקר הפכו כבר מזמן שם דבר למטיילים הישראליים המבקרים במדבר ומטיילים במעיינות נחל צין המפורסמים, עין עבדת, עין עקב ועין זיק, חוקרים את העיר העתיקה עבדת או מטיילים במכתש רמון המפורסם או במכתש הגדול או הקטן. בשנים האחרונות גילו גם תיירים מחול את הצימרים בשדה בוקר ובליל של שפות נשמע ברחבי הנגב. אמרנו כבר שבן גוריון מאושר?

סיום קורס קצינים
02/06/12 | צימרים
טקס סיום קורס קצינים בבה"ד 1 המתקיים מספר פעמים בשנה ואליו מגיעים אלפי אנשים יכול לשמש מנוף מצוין לחשיפה והכרות עם נגב חדש ומרתק ששינה פניו לחלוטין בשנים האחרונות ומציע צימרים ולינה, יקבים ומחלבות ועוד מגוון גדול של אטרקציות

חוות בודדים בנגב במהלך ההסטוריה
05/04/12 | צימרים
חוות חקלאיות קיימות כהר אלפי שנים ובעצם החקלאות הקדומה כולה התבססה על חקלאות חוות. מאז קום המדינה ובעיקר בשנים האחרונות בפרויקט דרך היין בנגב הופך נושא חוות הבודדים לסיפור מרתק כאשר החוות משלבות בעיסוקים החקלאיים המסורתיים גם עיסוק בתיירות כמו גם הכנת יין ביקבי בוטיק קטנים וגבינות משובחות במחלבות משפחתיות.

חוות בודדים בדרום הארץ
05/04/12 | צימרים
חוות בודדים משנות בשנים האחרונות את פני הנגב, לא עוד חוות בקר ענקיות אלא חוות חקלאיות תיירותיות המגדלות ענבים ומייצרות יין חלב וגבינות, מארחות בצימרים לא שגרתיים ומאפשרות לחוות את הדרכים הצדדיות והמרתקות של הנגב.

לינה בנגב - מגוון אפשרויות
05/04/12 | צימרים
אפשרויות הלינה בנגב הולכות וגדלות וכך גם עולה הגיוון וגדל באופן משמעותי מספר המטיילים שבוחרים בנגב כמקום הטיול או החופשה המועדפים עליהם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI