דף הבית תיירות ונופש צימרים צימר חברתי בחוות כרמי עבדת
צימר חברתי בחוות כרמי עבדת
איל יזרעאל 28/05/17 |  צפיות: 11347

צימר חברתי בחוות כרמי עבדת

חוות כרמי עבדת – צימרים חברתיים - קונספט חברתי  חדש ומרענן המשלב שותפות בין חנה ואיל מחוות כרמי עבדת, אורחי הצימרים של החווה ועמותת א.י.ל - ארגון ישראלי לאפילפסיה.

ההתנדבות והתרומה לקהילה הם חלק בלתי נפרד מחיינו.
איל מתנדב ביחידת החילוץ המקומית כבר 25 שנים, 9 שנים מהן כמפקד היחידה,  חנה מקבלת קבוצות של חיילים ועמותות ללא כוונת רווח לסיור והדרכה בהתנדבות ואנו שותפים לתהליכים אזוריים ומשפיעים ככל יכולתנו על הקורה בנגב.
רק טבעי היה שנחשוב על רעיון הצימר החברתי ואנו מאמינים שעסקים נוספים יאמצו את המודל הזה לרווחת הקהילה.
הרעיון הוא פשוט ומבוסס על שותפות חברתית ביננו חנה ואיל, האורחים המתארחים בצימרים שלנו, ועמותת אי"ל – ארגון ישראלי לאפילפסיה.
לעלות של כל חדר מתווספים 25 ₪ לכל לילה, והם תרומת האורחים שלנו לשותפות. אנו מוסיפים את חלקנו וכך מתאפשר לנו לתרום  כמה עשרות לילות בשנה לעמותת אי"ל עמותה ישראלית לחולי אפילפסיה, הפועלת ועוזרת למשפחות של חולים במחלת האפילפסיה, חלק גדול מהם ילדים.
אנשי העמותה, מתנדבים בחלקם, מקצים לילות נופש חינם אין כסף למשפחות החולים על מנת שיוכלו לעצור את המרוץ הקשה בטיפולים האינטנסיביים  של מחלת האפילפסיה ולקחת הפוגה ולצבור כוחות להמשך.
כל אורח המתארח בצימרים של החווה שותף מלא לנתינה הזו.
אנו מאמינים שחופשה ב -  צימר חברתי, שיש לה ערך מוסף חברתי, שבסופה יש נתינה לאחר, ותרומה לרווחת הכלל, היא חופשה מהנה יותר.
בסוף החופשה מקבלים האורחים מתנה שפיתחנו לטובת הפרויקט, קופת המעשים הטובים, ובה מכתב המודה להם על תרומתם ומעודד אותם להמשיך לתרום ולהתנדב גם בהמשך.


חנה ואיל יזרעאל


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איל יזרעאל

איל  יזרעאל חוות כרמי עבדת בנגב - צימריםיקב, טעימות יין, סיורים מאורגנים, קבוצות, חופשה במתנה 


מאמרים נוספים מאת איל יזרעאל
 
צימר חברתי בחוות כרמי עבדת
28/05/17 | צימרים
שותפות בין אורחי חוות כרמי עבדת לאורחי הצימרים מאפשרת למשפחת יזרעאל לתרום כמה עשרות לילות בשנה לעמותת אי"ל לחולי האפילפסיה. משפחות הילדים החולים מוזמנים לנפוש בחווה ולאגור כוחות מן היום יום המורכב של התמודדות עם המחלה הקשה וזאת בחינם.
אנו מקווים שבעלי עסקים נוספים יאמצו מודל זה לרווחת החברה והקהילה.


חופשה במתנה בחוות כרמי עבדת
14/01/16 | צימרים
חופשה במתנה היא מתנה מקורית לאנשים שאתם אוהבים, זו אינה רק מתנה זו הרפתקה, ניקוי ראש מילוי מצברים והכרות עם מקום נדיר שמעטים כמוהו בארץ, צימרים מיחודים, כרם ענבים ליין ויקב בוטיק משפחתי המייצר יינות משובחים.

לינה בדרום
29/12/12 | צימרים
מגוון אפשרויות לינה בדרום הולך גדל ומשבח עם השנים, לינה בחוות בודדים , צימרים בחוות, אכסניות נוער מלונות וחניוני לילה הם רק חלק מן האפשריות.

צימרים בשדה בוקר
09/06/12 | צימרים
צימרים בשדה בוקר הפכו כבר מזמן שם דבר למטיילים הישראליים המבקרים במדבר ומטיילים במעיינות נחל צין המפורסמים, עין עבדת, עין עקב ועין זיק, חוקרים את העיר העתיקה עבדת או מטיילים במכתש רמון המפורסם או במכתש הגדול או הקטן. בשנים האחרונות גילו גם תיירים מחול את הצימרים בשדה בוקר ובליל של שפות נשמע ברחבי הנגב. אמרנו כבר שבן גוריון מאושר?

סיום קורס קצינים
02/06/12 | צימרים
טקס סיום קורס קצינים בבה"ד 1 המתקיים מספר פעמים בשנה ואליו מגיעים אלפי אנשים יכול לשמש מנוף מצוין לחשיפה והכרות עם נגב חדש ומרתק ששינה פניו לחלוטין בשנים האחרונות ומציע צימרים ולינה, יקבים ומחלבות ועוד מגוון גדול של אטרקציות

חוות בודדים בנגב במהלך ההסטוריה
05/04/12 | צימרים
חוות חקלאיות קיימות כהר אלפי שנים ובעצם החקלאות הקדומה כולה התבססה על חקלאות חוות. מאז קום המדינה ובעיקר בשנים האחרונות בפרויקט דרך היין בנגב הופך נושא חוות הבודדים לסיפור מרתק כאשר החוות משלבות בעיסוקים החקלאיים המסורתיים גם עיסוק בתיירות כמו גם הכנת יין ביקבי בוטיק קטנים וגבינות משובחות במחלבות משפחתיות.

חוות בודדים בדרום הארץ
05/04/12 | צימרים
חוות בודדים משנות בשנים האחרונות את פני הנגב, לא עוד חוות בקר ענקיות אלא חוות חקלאיות תיירותיות המגדלות ענבים ומייצרות יין חלב וגבינות, מארחות בצימרים לא שגרתיים ומאפשרות לחוות את הדרכים הצדדיות והמרתקות של הנגב.

לינה בנגב - מגוון אפשרויות
05/04/12 | צימרים
אפשרויות הלינה בנגב הולכות וגדלות וכך גם עולה הגיוון וגדל באופן משמעותי מספר המטיילים שבוחרים בנגב כמקום הטיול או החופשה המועדפים עליהם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI