דף הבית חינוך ולימודים חינוך ולימודים - אחר תמלול הקלטות - עושה את העבודה בקלות
תמלול הקלטות - עושה את העבודה בקלות
dadon 24/02/16 |  צפיות: 10713

כולנו זוכרים שפעם היינו מסתובבים עם טייפ מנהלים קטן שבו היינו מקליטים הרצאות או שיחות שהיו חשובות לנו. במיוחד כאלו שהיינו רוצים לשמוע אותן אחר כך ולתעד בכתב את השיחה בכדי להגיש עבודה או לכל מטרה אחרת. זכורות במיוחד סיטואציות בהן סטודנטים המראיינים למחקר כזה או אחר, במיוחד מחקר איכותני שמתבסס על ראיונות אישיים, שיושבים לאחר מכן ומתמללים את ההקלטות שלהם להגשת התיזה.

שירותי תמלול הקלטות

כיום, בזמנים החדשים בהם אנו נמצאים כשהחדשנות פורצת מכל פינה, אין יותר צור להסתובב עם טייפ מנהלים קטן ואחר כך לשבת שעות ארוכות ולתמלל את ההקלטות. היום, אפשר להוריד אפליקציית הקלטה לכל טלפון חכם ולשלוח את ההקלטה למשרד המתמחה בנושא של תמלול הקלטות אשר יכול להפוך כל מטלה כזאת להרבה יותר קלה.

להעביר ולקבל

כל מה שצריך לעשות הוא להעביר אלינו את ההקלטה כקובץ אודיו ואנחנו נתמלל את ההקלטה ונגיש לך את הסיכום בכתב לאחר שעבר הגהה. המיומנות לתמלל הקלטות אינה פשוטה ונדרש דיוק מיוחד ומיומנות לשים לב לכל דבר שנאמר בהקלטה וכן להעלות את הדברים על כתב בצורה קריאה ובהירה. לעתים אנו מקבלים הקלטות של חוקרי ביטוח או חוקרים פרטיים היכולים לסייע בקביעת החלטה משמעותית או פסק דין ולכן יש חשיבות גדולה לתמלול של אותן הקלטות פרט לפרט, מילה במילה ללא שום טעות.

לא רק סטודנטים

לא רק סטודנטים משתמשים בשירותי תמלול קלטות, הרבה ארגונים, חוקרים למיניהם, דירקטוריונים, בוררים המגישים דו"חות לבתי משפט משתמשים בשירות זה. במספר רב של פעמים התמלול מוגש לבית משפט כחלק מהוכחות או ראיות ולכם חשוב במיוחד להשתמש בשירות כזה שהוא מיומן ודייקן מאוד בפרטים הכי קטנים. הרי לא ייתכן שיוגש מסמך תמלול שכזה עם שגיאות כתיב או עם חלקים ריקים מכיוון שההקלטה לא פוענחה.

סוגי התמלול :

כאמור אפשר להשתמש בשירותי תמלול למגוון סוגי הקלטות לדוגמא :

1. תמלול משפטי - תמלול של הקלטות שמוגשות לבית משפט.

2. תמלול שיחות - כל שיחה שיש חשיבות לעלות אותה על הכתב.

3. תמלול הקלטות - לסוגיהן בהתאם להחלטת המזמין.

4. תמלול ראיונות - ראיונות עבודה, חקירות פרטיות.

5. תמלול לסטודנטים - תמלול הרצאות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 dadon


 


מאמרים נוספים מאת dadon
 
גסמין קוקטייל - לדעת לבחור נכון
מעוניינים להזמין גסמין קוקטייל וזאת כדי ליהנות מחוויית אלכוהול מפנקת במיוחד שתסב לכם הנאה יוצאת מגדר הרגיל? דעו לכם כי תוכלו להשיג בדיוק את שאתם מחפשים בכל הנוגע לכך וללא שום בעיה. רק תרצו לוודא כי אתם מודעים לכל האפשרויות השונות שתהיינה זמינות לכם בכל הקשור לעניין הזה. אך ורק כך תמצאו מענה הולם אשר יביא לשביעות רצונכם ובצורה המלאה ביותר שרק אפשר להעלות על הדעת. אז אל תשכחו זאת.

מה חשוב לקחת בחשבון בעיצוב רולאפ לעסק?
עומדים לעצב רולאפ לעסק שלכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

איך אפשר לקבל הקלות בפסיכומטרי?
בכדי לקבל הקלות בפסיכומטרי עליכם לעבור כמה אבחונים שונים, להביא מכתבי המלצה ממורים או מדריכים שליוו אתכם, תעודות שונות ועוד.

איך לבחור מוהל מומלץ
אין ספק שהולדתו של ילד חדש משנה את החיים וברור מדוע גם אתם, אפילו אם אתם לא מאוד דתיים, רוצים לעשות לילד ברית מילה.

איך ליצור צילומים לבוק בת מצווה מיוחדים ושונים משל כולם?
14/03/17 | צילום
אין ספק כי צילומים לבוק בת מצווה הפכו לנפוצים ומושקעים הרבה יותר ממה שהיה בעבר.

ברזים לכיור מודרני במטבח
השימוש בברזים נפוץ בעיקר במטבחים ובחדר האמבטיה. כדאי לדעת שכיום ישנה נטייה לאנשים להחליף את הברזים המשעממים שמעטרים את ביתם בברזים הרבה יותר מרשימים, כאלו שיכולים להוסיף נופח עיצובי מיוחד לחלל כולו ופשוט לשפר פלאים את ההרגשה.

גריל פחמים - לאוהבי הבשר הצלוי
ההתלבטות של חובבי ה"על האש" המסורים שאוהבים להשקיע בבשר שלהם ובמזון שלהם ברורה - והבחירה קשה: גריל גז או גריל פחמים?

קבלן שיפוצים במרכז
13/12/16 | שיפוצים
בעזרתו של קבלן שיפוצים במרכז תוכלו להיות בטוחים כי תמצאו בדיוק את שאתם מחפשים, זאת אומרת שיתאפשר לכם להיות במצב בו תשיגו את המענה הטוב ביותר שישנו לצרכים שלכם וזאת בכל הנוגע לתוכניות הבנייה השונות שלכם.

חברות קבורה ואתרי הנצחה מומלצים
כיום ישנם אנשים רבים אשר רוצים להעניק ליקירים שלהם את הכבוד האחרון המגיע להם בצורה הטובה ביותר, ורוצים להעניק להם שירות מכובד הרבה יותר מהשירות הממשלתי המוכר לכולנו.

מועדונים לבת מצווה במרכז
אם אתם מחפשים מועדונים לבת מצווה במרכז, תוכלו למצוא רבים כאלו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI