דף הבית פיננסים וכספים הלוואות הלוואה מיידית חוץ בנקאית
הלוואה מיידית חוץ בנקאית
אבי 12/07/16 |  צפיות: 11899

הלוואה עבור חתונה, רכישת דירה, פתיחת עסק, תשלום לימודים, סגירת חובות, טיפול רפואי, טיול, רכישת רכב וכדומה. כל אחד עשוי למצוא את עצמו במהלך החיים זקוק להלוואה, ואין זה בהכרח כי הוא אינו מרוויח יפה, או מתנהל כלכלית באופן מוטעה, אלא כי לפעמים יש בחיים תקלות, או לחלופין הזדמנויות, ועבור שני המקרים הנ"ל כסף נזיל עשוי להיות הפתרון האידאלי. עם זאת, לא תמיד ניתן לקבל את אותה הלוואה רצויה- במיוחד כאשר פונים לבנק. מה עושים? פשוט מאוד, פונים למקור חלופי שאינו השוק האפור.

בדיקה

כיום ניתן להשיג הלוואה מיידית מגופים חוץ בנקאיים, ואף בקלות ובמהירות. לא מעט אנשים מעידים שבזמן שהבנק סירב להם, גוף אחר כבר סיפק להם את ההלוואה הרצויה. עם זאת אין ללכת על כל הלוואה, אלא יש לבחון מספר קריטריונים חשובים. כך למשל יש לבחון את גובה הריבית המוצעת, את משך הזמן בו ניתן להחזיר את ההלוואה ומנגד האם יש נקודות יציאה- כך שניתן יהיה למזער את הריבית ולשלם בפעם אחת את כל ההלוואה. בנוסף ניתן להתמקח על גובה הריבית- במיוחד אם ניתן להוכיח אמינות ע"י ערבויות, נכסים ותזרים מזומנים עקבי.

הבדלים

יש כמה הבדלים בין הלוואה שניתנת בבנק לבין הלוואה מיידית שניתנת אצל גוף חוץ בנקאי. כך למשל הלוואות שניתנות אצל גוף חוץ בנקאי פחות מרימות קשיים- להבדיל מהמצב בבנק. הבדל זה מוביל להבדל נוסף- הלוואה שמתקבלת בבנק תהיה לרוב יותר גבוהה, וזאת כי הבנק מעניק הלוואה רק למי שהצליח להוכיח את יכולתו הכלכלית. אם נמשיך בהשוואה, נמצא שהבנק מעניק הלוואה רק לאחר שהערים קשיים בדמות ערבונות וערבים, וההליך מולו כולל פרוצדורה ארוכה. בנוסף לעומת הלוואה בבנק, הלוואה חוץ בנקאית ניתנת במהירות ולעתים עוד באותו היום, כך שלא צריך לצאת מהבית על מנת לקבלה והיא מאפשרת לשמר על חיים יותר דיסקרטיים.

בדרך להגשים חלום

מנינו את ההבדלים הקיימים בין הלוואה חוץ בנקאית לבין הלוואה שניתנת בבנק, וטרם ציינו מה עדיף מבחינת תנאי החזר ההלוואה. ובכן יש לכך סיבה לוגית, וזאת כי אין לדעת מראש מי מעניק תנאים יותר טובים, ובנוסף הריבית משתנה וכל גוף רשאי לצאת עם כללים חדשים. על כן יש להשקיע בבחינת תנאי ההחזר וכמובן להשוות בין מגוון מוסדות שמעניקים הלוואות חוץ בנקאיות. בדיקה מהירה ואתם בדרך להגשים חלום- לקבל הלוואה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI