דף הבית בניין ואחזקה בתים משותפים השיטות היעילות ביותר לגביית ועד בית
השיטות היעילות ביותר לגביית ועד בית
פורטל בתים 01/12/21 |  צפיות: 1153
השימוש בשיטה יעילה לגביית וועד בית תקל על העבודה שלכם בצורה משמעותית. למרבה המזל, כיום יש שפע של פתרונות המאפשרים לכם לגבות בקלות את דמי ועד הבית מהדיירים, אחת מהן היא תכנה לניהול בניינים. תוכנה לניהול בניינים

תכנה לניהול ועד בית זו אופציה מעולה אם אתם מחפשים אפשרות נוחה לגבות תשלומים. רוב התכנות מציעות שירותי גבייה כאלו ואחרים. תכנה לגביית ועד בית תציע את האפשרות לשלם באופן מקוון, ללא הצורך להגיע אליכם פיזית, מה שיכול לחסוך המון זמן ומאמץ. בין אם על ידי העברה בנקאית, בין אם על ידי תשלום בכרטיס אשראי ובין אם על ידי אפליקציות ייעודיות שמאפשרות להעביר כספים ישירות אל חשבון הבנק בתוך מספר שעות או ימים.

מעבר לכך תכנה לגביית ועד בית מאפשרת לכם לשלוח מכתבי דרישה או מסרונים לדיירים בצורה אוטומטית, לתעד שיחות בנושא גבייה ולנהל את כל תהליך הגבייה בצורה הרבה יותר אפקטיבית.

השתמשו באפליקציה לניהול בתים

אפליקציה לניהול בתים מאפשרת לכם להשתדרג בצעד אחד נוסף. היא מעמידה לרשותכם את האפשרות לגבות תשלומי וועד בית מדיירים ממש בקלות. באמצעות אפליקציה הדיירים יכולים להעביר תשלומים בכמה צעדים פשוטים ישירות לחשבון הבנק, מה שמייעל משמעותית את כל תחום הגבייה עבורכם. מעבר לכך, כאשר אפשרות התשלום כל כך פשוטה ויעילה, לדיירים לא יהיו יותר תירוצים לאיחורים בתשלום.

מה השיטה הטובה ביותר עבורכם?

יש המון דרכים לגבות את תשלום וועד הבית מהדיירים, אך בסופו של דבר חשוב שתבחרו שיטה שתתאים ביותר עבורכם ועבור הדיירים שלכם. במקום להתעסק עם אינספור פתרונות במקביל, כדאי לבחור בפתרון תכנה אחד מרוכז שמציע לכם לייעל את תהליכי הגבייה שלכם בדרכים מגוונות, והכל – תחת קורת גג אחת. כיום לרוב האנשים יש טלפון נייד, כך שיכולים להתנהל בקלות עם אפליקציה ייעודית ולחסוך לעצמם, ולכם, המון זמן יקר.

כדי לבחור את הפתרון הטוב ביותר, בחנו את הצרכים שלכם והכירו גם את צרכיהם של הדיירים שלכם, כמו גם את אורח חייהם. ככל שתבחנו את הנושא יותר לעומק ובאופן מקיף, כך תוכלו לבחור את הפתרון הטוב, היעיל והמתקדם ביותר.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 פורטל בתים

המאמר נכתב ע"י פורטל בתים, המרכז מאמרים ואנשי מקצוע בתחום ניהול בתים משותפים 


מאמרים נוספים מאת פורטל בתים
 
ההשפעה של משבר הקורונה על תחום ניהול ואחזקת מבנים
בתקופת הקורונה, היתרון של חברת ניהול ואחזקת מבנים רק הפך לבולט יותר, וחברות ניהול הניצבות מול אתגרים חדשים, נדרשו לעבור בעל כורחן לשלב הבא, ולעדכן את סל המוצרים שלהן בהתאם למציאות המשתנה.

כיצד להבטיח שבעלי חיים לא רצויים ישמרו מרחק מהבית המשותף?
בעת החיפוש אחר חום, מזון, מחסה ותנאים נוחים, בעלי חיים ומזיקים יכולים למצוא את דרכם לבניין שלכם, ללא כל קשר לעונת השנה. כדי שתוכלו להימנע מכל ההשלכות הכרוכות בביקור התמים, עליכם לנקוט באמצעי המניעה הנחוצים

השיטות היעילות ביותר לגביית ועד בית
השימוש בשיטה יעילה לגביית וועד בית תקל על העבודה שלכם בצורה משמעותית. למרבה המזל, כיום יש שפע של פתרונות המאפשרים לכם לגבות בקלות את דמי ועד הבית מהדיירים, אחת מהן היא תכנה לניהול בניינים.

אתגרי התחזוקה של מבנים גבוהים בת"א
קצב הבנייה של בניינים גבוהים בישראל הולך וגובר ומדי שנה קמים מבני מגורים חדשים. מנגד, אין בישראל קו מובנה ומספק של חקיקה העוסקת באחזקת מבנים, מה שמוביל לתחזוקה לא ראויה והזנחה של מבנים רבים לאורך השנים.

שכרתם חברת ניהול? אלו 3 דברים שהיא צריכה לעשות לפני הכל
30/11/20 | נדל"ן
בין אם שכרתם חברת ניהול בתים משותפים בת"א ובין אם חברת אחזקת בתים ברמת השרון, הדרישות לניהול יעיל של המבנה טבעיות ומשותפות לכולם. החל ממתן שירות מעולה ועד לשמירה על המבנה כולו במצב אופטימלי, אחריותה של חברת הניהול גדולה ומגוונת, ודורשת כישורים רבים. היכולת לגשת לעבודה כבר מהרגע הראשון, היא זו שמעידה על כך שמדובר בחברת אחזקת בתים משותפים מקצועית. לכן אם רק לפני רגע ממש שכרתם חברת ניהול מקצועית, הנה 3 דברים שעליה לעשות כבר בימי העבודה הראשונים.

ניהול בתים משותפים: איך לבחור חברת ניהול בתים
תחום ניהול בתים עבר בשנים האחרונות שינויים משמעותיים ביותר. מה שהיה בעבר בתור מהלך קבוע שנעשה באמצעות דיירים שבחרו בועד בית פנימי לכל אורך השנה. כזה שהורכב בדרך כלל מדייר אחד או משפחה אחת, הפך להיות מהלך נפוץ של העדפת התקשרות עם חברו המתמחות בתחום ניהול במאמר זה נבחן את השלבים בבחירת חברת ניהול בתים

אלו שירותים מספקת חברת ניהול ואחזקת מבנים
חברת ניהול ואחזקת בתים היא כיום חזיון נפוץ בבנייני מגורים רבים בישראל. בכל רחבי הארץ מרבית הבניינים החדשים מנהלים את ענייני הבניין שלא באמצעות ועד בית פנימי אלא אך ורק באמצעות חברת ניהול חיצונית. מהם השירותים שמציעות חברות ניהול ואחזקת מבנים? מה היתרון הגדול בניהול מבנים חיצוני?

פתרונות חימום אפשריים להפקת אירועים בחורף
איך מפיקים אירועים בטבע בחורף? איך ניתן לספק תנאי נוחות, מיגון מגשם רוחות וקור ועדיין ליצור אווירה של אירוע בטבע? כל הפרטים על הפקת אירועים בטבע בחורף כאן.

ניקוי שמנים וקרקע מזוהמת
28/04/13 | תעשייה
בשנים האחרונות גדלה מאוד המודעות בקרב מפעלי תעשיה, חברות ציבוריות, ונותני שירותים שונים בתחום המסחר לנושאים הקשורים לשמירה והגנה על סביבת הייצור והשירות שלהם. הגורמים לכך הם בין השאר ריבוי התוצרת התעשייתית שיש בה חומרים מכילי דלק סולר ושמן או כאלה העלולים לזהם את הקרקע. לכן ניקוי שמנים וקרקע הוא הכרח בלתי נמנע כיום מבחינתם של עסקים רבים.

איך מטפלים בסרבן תשלום של ועד בית
התופעה ידועה במקומות רבים, ישנם דיירים ומשפחות שאינם משלמים מיסי ועד בית והם מתחמקים מכך באופן תמידי. השאלה איך מטפלים בסרבן תשלום של ועד בית היא שאלה משמעותית בפרט לנוכח העובדה שבניין משותף צריך כסף על מנת להיות מנוהל ולתפקד באופן הכי יעיל שניתן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI