דף הבית בניין ואחזקה בתים משותפים ההשפעה של משבר הקורונה על תחום ניהול ואחזקת מבנים
ההשפעה של משבר הקורונה על תחום ניהול ואחזקת מבנים
פורטל בתים 01/01/22 |  צפיות: 1064

בתקופת הקורונה, היתרון של חברת ניהול ואחזקת מבנים רק הפך לבולט יותר, וחברות ניהול הניצבות מול אתגרים חדשים, נדרשו לעבור בעל כורחן לשלב הבא, ולעדכן את סל המוצרים שלהן בהתאם למציאות המשתנה.

יותר תקלות ויותר קריאות שירות

במהלך משבר הקורונה יותר ויותר אנשים שהו בבתים שלהם, עובדים רבים עברו לעבוד מהבית או יצאו לחל"ת וגם חברות הניהול נדרשו לבצע התאמות. ככל שאנשים נמצאים יותר זמן בבית, כך הם הופכים ליותר מודעים לסביבה שלהם, ושמים לב לתקלות, מה שגרם לדיירים לפתוח יותר קריאות שירות.

כתוצאה מכך עלתה הדרישה מחברת הניהול להיות יותר זמינה ונגישה, להגיב מהר לקריאות השירות ולתת מענה מיידי, והכל עם השפעה מינימלית על חייהם של הדיירים.

המעבר לאפליקציות ותוכנות ניהול

הדרישה לזמינות שינתה את כללי המשחק וחברות הניהול הבינו שעליהן להתארגן מחדש ולספק שירות ברמה הגבוהה ביותר. חברת ניהול מודרנית שנמצאת עם היד על הדופק מבינה שעליה להציע לדיירים את יתרון הקדמה והחדשנות וכאן השימוש באפליקציות ייעודיות, שדרכן הדיירים יכולים לפתוח קריאות שירות בצורה פשוטה ונוחה, נכנס לתמונה.

היתרונות של חברת ניהול ואחזקת מבנים

בתקופת הקורונה קרנן של חברות הניהול עלתה וככל שעובר הזמן, חברת הניהול מתחילה לתפוס יותר ויותר את מקומו של ועד הבית המסורתי ומציעה מעטפת שלמה של שירותים מסוגים שונים, מה שמוביל לחיסכון בזמן ועלויות עבור הדיירים ומבטיח שהמתחמים המשותפים יהיו מתוחזקים כראוי.

המון פעמים שירותיה של חברת ניהול ואחזקת מבנים מובילים לחיסכון בעלויות, במיוחד כאשר החברה דואגת לבצע עבודות תחזוקה באופן שוטף וכך מונעת מבעיות קטנות להפוך לגדולות. כמו כן החיסכון לא פעם בא לידי ביטוי גם בעבודות גדולות, שכן לחברה יש קשרים וספקים שירותים שעובדת אתם באופן קבוע, מה שיכול להוזיל עלויות.

לידע וניסיון אין תחליף

בבניינים המודרניים יש המון מתקנים ומערכות מתקדמות וכדי לתחזק אותם נדרשים ידע מקצועי וניסיון. חברת הניהול יודעת מתי צריך לבצע בדיקות ועבודות תחזוקה שוטפות, כל אלו מבוצעות על ידי צוות מקצועי ובעל הכשרה ונמנעת הזנחה, כמו גם בעיות תחזוקה שעלולות לסכן את בטיחות המבנה והדיירים.

ולבסוף, כאשר שירותיה של חברת הניהול משתנים בהתאמה לצרכים הם יכולים להשפיע ישירות על איכות חייהם, בטיחותם ושביעות רצונם של הדיירים.

לפרטים נוספים על ניהול ואחזקת מבנים לחצו כאן


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 פורטל בתים

המאמר נכתב ע"י פורטל בתים, המרכז מאמרים ואנשי מקצוע בתחום ניהול בתים משותפים 


מאמרים נוספים מאת פורטל בתים
 
ההשפעה של משבר הקורונה על תחום ניהול ואחזקת מבנים
בתקופת הקורונה, היתרון של חברת ניהול ואחזקת מבנים רק הפך לבולט יותר, וחברות ניהול הניצבות מול אתגרים חדשים, נדרשו לעבור בעל כורחן לשלב הבא, ולעדכן את סל המוצרים שלהן בהתאם למציאות המשתנה.

כיצד להבטיח שבעלי חיים לא רצויים ישמרו מרחק מהבית המשותף?
בעת החיפוש אחר חום, מזון, מחסה ותנאים נוחים, בעלי חיים ומזיקים יכולים למצוא את דרכם לבניין שלכם, ללא כל קשר לעונת השנה. כדי שתוכלו להימנע מכל ההשלכות הכרוכות בביקור התמים, עליכם לנקוט באמצעי המניעה הנחוצים

השיטות היעילות ביותר לגביית ועד בית
השימוש בשיטה יעילה לגביית וועד בית תקל על העבודה שלכם בצורה משמעותית. למרבה המזל, כיום יש שפע של פתרונות המאפשרים לכם לגבות בקלות את דמי ועד הבית מהדיירים, אחת מהן היא תכנה לניהול בניינים.

אתגרי התחזוקה של מבנים גבוהים בת"א
קצב הבנייה של בניינים גבוהים בישראל הולך וגובר ומדי שנה קמים מבני מגורים חדשים. מנגד, אין בישראל קו מובנה ומספק של חקיקה העוסקת באחזקת מבנים, מה שמוביל לתחזוקה לא ראויה והזנחה של מבנים רבים לאורך השנים.

שכרתם חברת ניהול? אלו 3 דברים שהיא צריכה לעשות לפני הכל
30/11/20 | נדל"ן
בין אם שכרתם חברת ניהול בתים משותפים בת"א ובין אם חברת אחזקת בתים ברמת השרון, הדרישות לניהול יעיל של המבנה טבעיות ומשותפות לכולם. החל ממתן שירות מעולה ועד לשמירה על המבנה כולו במצב אופטימלי, אחריותה של חברת הניהול גדולה ומגוונת, ודורשת כישורים רבים. היכולת לגשת לעבודה כבר מהרגע הראשון, היא זו שמעידה על כך שמדובר בחברת אחזקת בתים משותפים מקצועית. לכן אם רק לפני רגע ממש שכרתם חברת ניהול מקצועית, הנה 3 דברים שעליה לעשות כבר בימי העבודה הראשונים.

ניהול בתים משותפים: איך לבחור חברת ניהול בתים
תחום ניהול בתים עבר בשנים האחרונות שינויים משמעותיים ביותר. מה שהיה בעבר בתור מהלך קבוע שנעשה באמצעות דיירים שבחרו בועד בית פנימי לכל אורך השנה. כזה שהורכב בדרך כלל מדייר אחד או משפחה אחת, הפך להיות מהלך נפוץ של העדפת התקשרות עם חברו המתמחות בתחום ניהול במאמר זה נבחן את השלבים בבחירת חברת ניהול בתים

אלו שירותים מספקת חברת ניהול ואחזקת מבנים
חברת ניהול ואחזקת בתים היא כיום חזיון נפוץ בבנייני מגורים רבים בישראל. בכל רחבי הארץ מרבית הבניינים החדשים מנהלים את ענייני הבניין שלא באמצעות ועד בית פנימי אלא אך ורק באמצעות חברת ניהול חיצונית. מהם השירותים שמציעות חברות ניהול ואחזקת מבנים? מה היתרון הגדול בניהול מבנים חיצוני?

פתרונות חימום אפשריים להפקת אירועים בחורף
איך מפיקים אירועים בטבע בחורף? איך ניתן לספק תנאי נוחות, מיגון מגשם רוחות וקור ועדיין ליצור אווירה של אירוע בטבע? כל הפרטים על הפקת אירועים בטבע בחורף כאן.

ניקוי שמנים וקרקע מזוהמת
28/04/13 | תעשייה
בשנים האחרונות גדלה מאוד המודעות בקרב מפעלי תעשיה, חברות ציבוריות, ונותני שירותים שונים בתחום המסחר לנושאים הקשורים לשמירה והגנה על סביבת הייצור והשירות שלהם. הגורמים לכך הם בין השאר ריבוי התוצרת התעשייתית שיש בה חומרים מכילי דלק סולר ושמן או כאלה העלולים לזהם את הקרקע. לכן ניקוי שמנים וקרקע הוא הכרח בלתי נמנע כיום מבחינתם של עסקים רבים.

איך מטפלים בסרבן תשלום של ועד בית
התופעה ידועה במקומות רבים, ישנם דיירים ומשפחות שאינם משלמים מיסי ועד בית והם מתחמקים מכך באופן תמידי. השאלה איך מטפלים בסרבן תשלום של ועד בית היא שאלה משמעותית בפרט לנוכח העובדה שבניין משותף צריך כסף על מנת להיות מנוהל ולתפקד באופן הכי יעיל שניתן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI