דף הבית אימון אישי התמודדות עם מצבי לחץ "האחד"
"האחד"
אסיה 15/07/10 |  צפיות: 5500

"האחד" הוא בורא עולם והדרך זה החופש והרשות שניתנו לנו.

"האחד" זאת האמונה שמנתבת את דרכנו, "המטעינה" אותנו במהלך חיינו.

"האחד" זה כוח המניע אותנו בני האדם לקום, ללכת, לשנות, לעשות, להחליט, לבנות, להרוס, ליזום, להיתלות באחר, להתלוות, ללכת לבד, ביחד, עם, בלי . . . כל אשר רוצים וחפצים הרשות נתונה עם כללים ברורים של חייה ותן לחיות. הייה אדם המונע ומניע באהבה, בחיוביות בשפע ודבר אינו חסר.

אנושות רעה הינה קורבן של חוסר. חוסר באהבה, בחמלה ורחמים. בעיניים לראות את העולם במהותו האמיתית של אהבה וטוהר. אהבה היא "המטען" לכל והמניע לכל. אהבה אנרגיה אין סופית של שפע חומרי, גשמי ורוחני. אהבה היא "האחד" והיחיד המסוגל לכל וידו בכל ובכל מקום. "האחד" בתוכנו כניצוץ. יש המבקשים לעשות בו שימוש ולהבעירו לחיוב או לשלילה ואז?! . . . אז כבר אין דרך חזרה. אין מקום לחרטה, יהיה אשר יהיה. זהו כוחה של בחירה. בחרת קיבלת ואין תלונות. זוהי הדרך וזהו השביל, כל אשר יקרה יהיה כתוצאה מהבחירה. "ובחרת בחיים", חיי אושר ושפע וכל טוב וכאן נשאלת השאלה "מדוע ולמה זה יש כאב וסבל? מדוע ולמה זה יש עניים? התשובה היא פשוטה וקלה, אך במובן מסוים סתומה לבריות, ולא ברורה.

כשאדם מחליט לצאת לטיול, הוא מצטייד במפת דרכים אשר בה הוא נעזר לאתר ולמצוא את מקום אליו חפץ להגיע. המפה מכילה סימני קריאה אשר מסמלים אזורים, מקומות, מבנים וכן הלאה. כך גם מפת חיינו. יש לנו סימנים אשר מראים לנו את הדרך, איך, לאן, למה, כמה וכיוב’ . . . כל אשר קרה, קורה ויקרה יש לו תקדים כך או אחרת, ולא תמיד "נופל האסימון" ומבינים את זה באותו רגע, באותו מצב נתון, תמיד חכמים אחרי. אבל אם רק נדע לקרוא את מפת חיינו בסבלנות ובסובלנות, עם שקט נפשי, עם ראייה רחבה נבין את הסימנים ונחסוך לנו את דרך הייסורים ונקצר את הדרך בנועם. כך גם נבחר בחירה חיובית שתביא שפע מהכול.

סבל, כאב, עוני ועוד יש בגלל שהאדם "בוחר" ללא מודעות שלא לבחור את חייו לדרך טובה ומאושרת, קלה ונעימה. יש מי שיגיד "הכול כתוב", "זה הגורל", "זה המזל", נכון מצד אחד אך גם לא נכון מצד שני. האדם עוד ברחם אימו, נכתב מה יהיה מסלול חייו ואת אשר הוא צריך לעבור, אך בד בבד יש את זכות הבחירה והרשות והאפשרות לשנות מזל וגורל. מעצם בחירת האדם לקום ולעשות מעשה, מעצם עשיית המעשה הוא משנה אנרגטית את מהלך חייו ואז, עני הופך לעשיר, מסכן הופך למאשר, כאב הופך לאהבה וטוב וכן הלאה.

האדם בוחר לתת לחיים לבחור עבורו את חייו, ומה שהחיים מזמנים לו זה מה שהוא מקבל. מי שבוחר לשנות את חייו, בוחר לעשות שימוש בזכות הבחירה החופשית והרשות נתונה. יש, כדאי, מומלץ ואף אולי גם חובה במובן מסוים לעשות שימוש בזכות הבחירה החופשית, לקום ולעשות מעשה ולשנות מצבים, אורח חיים, גישה, בחירה והכול ל מנת שיהיה טוב.

היקום, העולם מלא בשפע אהבה, בריאות, חמלה, כסף, אנשים, רכוש הכול מכל כל, ויש מספיק לכולם ללא הבדלי מעמדות, דת, גזע ומין. יש לכולם ללא צורך בתחרות וקינאה. כל אשר יש לעשות הוא להחליט ולהפוך ההחלטה לתוצאה. לרצות, להחליט, לבחור ולעשות.

כל הזכויות שמורות לאסיה  ©


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אסיה

אסיה בוגרת המרכז הישראלי לחקר האנרגיה האוניברסאלית והאנושית ולימודי רפואה קבלית. אימון תודעתי והעצמה אישית. 


מאמרים נוספים מאת אסיה
 
החיים הם סרט
סרטי אהבה, חיבוק, נשיקה רומנטיקה יפה, מוסיקת רקע מרגשת ונופים עוצרי נשימה, ואיך שנגמר הסרט "נוחתים" למציאות, לשגרה המונוטונית ומתרפקים על תמונות מהסרט שעוד נשארו בראש עם צביטה בלב, למה?!

קוד החיים
מי אנחנו באמת ולאן אנו הולכים? עידן אחר חוקי המשחק משתנים, קרחונים נמסים, ערים נמחקות יש לזה הסבר או סתם ביש מזל?

גמדים ופיות? כן!!!
גם היום בני האדם כאלה, ועוד הפכנו את זה למשהו מסתורי וקסום. מה קרה לנו? שמא משהו ישתנה במצב הקיים? . . .

ב ד י ד ו ת
אלה הם רגעי קסם עמוקים במהותם, במחול השדים המטורף הזה כמו בתפקיד דרמטי נוגע, מרגיש וחש אותה וכל גופו רוטט . . .

ובחרת בחיים
אותה שיחה גררה לפגישה בה הכרתי את יפעת יותר לעומק, ולמדתי שהיא בחורה מדהימה וכישרונית מאוד. היא חייכה ואמרה בהתרגשות "תודה לך. תודה לך על ההזדמנות להיות בת אדם עם כבוד." נפרדנו בחיבוק ידידותי וניצוץ של חיים בעיניה.

הדליקו לי את האור – הפייה הטובה
דייייייייייי! שקט, קצת שקט והבוקר עוד לא התחיל, מה יהיה בהמשך היום? וזה באמת יום בהיר ועוד עם שמש מדהימה, רק שהייתי עסוקה בלחץ עם הטון וחצי על הראש.

"האחד"
כל אשר קרה, קורה ויקרה יש לו תקדים כך או אחרת, ולא תמיד "נופל האסימון" ומבינים את זה באותו רגע, באותו מצב נתון, תמיד חכמים אחרי. כשאדם מחליט לצאת לטיול, הוא מצטייד במפת דרכים אשר בה הוא נעזר לאתר ולמצוא את מקום אליו חפץ להגיע.

משחק החיים
מביטה מהצד על חיי מוצפת ברגשות אהבה ועיניי רטובות בדמעות של אושר.
גם אותם רגעים קשים וכואבים והיו כאלה לא מעט.
החיים הם סרט קולנוע ואני השחקנית הראשית בתפקיד חיי.
הקהל מריע בכפיים סוערות ואני מודה ומכירה באהבה . . .


לדאוג = פתרון או אסון?
הדאגה הי כמו חום בגוף שמדליק נורה אדומה, ויש לעצור ולבדוק את המצב.
אם ידאג האדם, האם באמת זה ישרת אותו?!
האם באמת זה ישנה את המצב הקיים או את המציאות כולה?!
זה יעשה שינוי אחד בלבד במצב הבריאותי של הדואג.
האם יש עדיין מי מבניכם שחושב שדאגה זה דבר טוב? . . .


האור והחושך ומה שבניהם
"אני צריכה את עזרתך, נקלעתי למשהו רציני ואני פוחדת שיקרה לי ממשהו, תגידי לי בבקשה מה לעשות . . ." אני מתחילה לראות את התמונה ולקבל כמה דברים, האם מדובר ב . . . מה שהדליק לי נורה אדומה בסיפור ואם כי הזוי המקרה והוא שימוש ב . . .
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI