דף הבית בקשר לטיפול

בקשר לטיפול

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  www.bekesher-letipul.co.il
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

החלטתם שאתם רוצים פסיכולוג, פסיכולוגית או טיפול זוגי, אך חסרה לכם המלצה טובה על מטפל מוסמך, 

שהוא לא רק טוב אלא גם מתאים לכם ?  בשביל זה אנחנו כאן !

חשוב לנו מאד לחבר אתכם אל פסיכולוגים המתאימים לכם.
רשת "בקשר לטיפול" מחברת בין אנשים המחפשים פסיכולוגים אך חסרה להם המלצה טובה על דמות טיפולית מתאימה, אמינה ומוסמכת, הנמצאת באזור המועדף.

ההתאמה נעשית חינם בשיחת טלפון ע"י שרונה קרן המכירה היטב את כל המטפלים.

הצוות שלנו פרוש בכל רחבי הארץ וכולל:
פסיכולוגים קליניים, חינוכיים ושיקומיים, פסיכותרפיסטים, עובדים סוציאליים, מטפלים זוגיים, משפחתיים, מטפלים באמנויות, ועוד.
כולם אנשי מקצוע מנוסים, אנושיים ואמינים, בעלי תואר שני לפחות במקצועות הטיפול.

"בקשר לטיפול" - יש עם מי לדבר.  פסיכולוג קליני

http://www.bekesher-letipul.co.il
מאמרים נוספים מאת בקשר לטיפול
 
האם מי שלבד הוא אדם חופשי
18/05/12 | דייטינג
העידן המודרני מרחיק אותנו מחופה וקידושין בגיל צעיר – ומבלי להרגיש אנו מטפסים לגיל 30 פלוס ומוצאים את עצמנו עדיין רווקים, חופשיים ולגמרי לבד. תחושות אלו מלוות לעיתים בתסכול סביב השאלה האם בחרנו בבחירה הנכונה ואם בכלל!
למאמר המלא...

טיפול משפחתי בגלל חוסר הסכמה בין הורים
18/05/12 | בית משפחה וזוגיות - אחר
מה עושים כשההורים לא מסכימים ביניהם? איך מגיבים כשאחד מהם שובר לשני מנהיגות? נביא במאמר זה את עצותיהם של פסיכולוגים המטפלים בסוגיות אלו באמצעות טיפול משפחתי המשתף את ההורים והילדים יחד.
למאמר המלא...

כיצד נישואים שורדים בגידה וכיצד זה קשור לטיפול פסיכולוגי
18/05/12 | זוגיות ואהבה
האם נישואין יכולים לשרוד בגידה? על השאלה הזו מן הראוי שבעלי מקצוע יענו כמו מטפלים זוגיים – חלק מהתשובות המקצועיות נביא במאמר חשוב זה. כאמור אם אין לכם סבלנות לחכות לסוף קריאת המאמר, דעו: זה לא פשוט כפי שזה נראה.
למאמר המלא...

טיפול זוגי הניתן על ידי פסיכולוג או מטפל זוגי
08/05/12 | זוגיות ואהבה
חיים כזוג הם אתגר גדול ואנו מתמודדים איתו יום יום. בחיי הזוגיות קיימים כמעט תמיד גם קשיים ומשברים. כאשר התקשורת בין בני הזוג לקויה ובעייתית וכאשר הקשיים בתפקוד הזוגי משתלטים על חיי הזוגיות מומלץ בהחלט לשקול טיפול זוגי או ייעוץ פרטני או זוגי. זהו טיפול מקצועי, הניתן על ידי מטפל או פסיכולוג, שתכליתו לסייע לבני הזוג לשפר את הזוגיות ולהביאה למקום של תמיכה וכבוד הדדי, שיפור היחסים והמשך חיים ביחד.
למאמר המלא...

טיפול בתנועה - שיטת ריפוי של פסיכולוג
21/04/12 | בית משפחה וזוגיות - אחר
טיפול בתנועה הינה דרך פסיכולוגית לטפל במגוון בעיות פסיכולוגיות של ילדים ומבוגרים. טיפול בתנועה הינו ביטוי חיצוני המהווה התנהלות פנימית אל ושל הנפש שלנו. בשיטה זו ניתן לאבחן בעיות פסיכולוגיות רבות ללא כישורי תנועה או ריקוד – אלא פשוט להיפתח ולהקשיב לשיטה שמאבחנת ופותרת בעיות פסיכולוגיות רבות ושונות.
למאמר המלא...

טחפול זוגי לצורך שיקום חיי הזוגיות והמין
21/04/12 | זוגיות ואהבה
הם מתחבקים ומפגינים אהבתם הרבה על כל גבעה ותחת כל עץ רענן אך מתחת לפני השטח קיימת בעיה משמעותית עבור בני הזוג: הם אינם מקיימים יחסי מין. התופעה נפוצה לא רק בקרב זוגות נשואים אלא גם אצל זוגות לא נשואים ביניהם כאלה הסוחבים כמה שנים טובות של חברות. האם טיפול זוגי יביא לשיקום מיני ? האם פסיכולוג יכול לסייע ?
למאמר המלא...

במה תרצה לעסוק כאשר תהיה גדול
21/04/12 | אימון לקריירה
פסיכולוגים קליניים תעסוקתיים נתקלים לא פעם ולא פעמיים בלבטים של צעירים שהשתחררו מהצבא, טיילו את טיול התרמילאים בעולם, נרשמו ללימודים מאידך, אך לא מצאו באמת את התשובה מה באמת הם רוצים להיות כשיהיו גדולים.
למאמר המלא...

רשת בקשר לטיפול | פסיכולוגים ואנשי טיפול מקצועיים אמינים ומוסמכים בתחום הנפש
31/01/12 | בריאות
רשת "בקשר לטיפול" מחברת בין מטופלים המחפשים טיפול פסיכולוגי אך חסרה להם המלצה טובה על דמות טיפולית מתאימה, אמינה ומוסמכת, הנמצאת באזור המועדף.
ההתאמה נעשית חינם בשיחה טלפונית ע"י שרונה המכירה היטב את כל המטפלים ברשת.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI