דף הבית תקשורת המונים

מאמרים בנושא תקשורת המונים

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
תרגום נוטריון
אחד הדברים שמאפיינים בצורה בולטת את עבודתו של נוטריון במדינת ישראל הוא שירות התרגום שהוא מספק. זאת בהתאם לדרישות שונות שיכולות לעתים להציג רמת מורכבות גבוהה מאוד בגלל שפה מאוד לא מוכרת או בגלל סיבות מקצועיות אחרות.
למאמר המלא...

שפה שונה אותה משמעות
הקושי בתרגום מעברית לאנגלית
רבות נתקל המתרגם בתגובה של "כיצד יכול להיות התרגום חמישה דפים ואילו החומר המקורי היה רק שלושה דפים" הסיבה בא טמונה התשובה נובעת ממספר פרמטרים מרכזיים בהתפתחות הלשונית והחברה, השפה עברית עתיקה ככל שתהיה הינה שפה מדוברת ונכתבת צעירה יחסית, כיום אין אנו משתמשים במילים מן התנ"ך אלה במספר מצומצם של מטרות וגם כאן מידת התמצות גבוהה.
למאמר המלא...

התפתחות הטלוויזיה
התפתחות הטלוויזיה לאורך השנים והשפעתה על החברה.
ניתן לומר ללא כל צל של ספק שאם יש תחום אחד במדינת ישראל שהתקדם במהירות מסחררת, ממש קפיצה ענקית, בעשרים השנים האחרונות הרי שזה תחום הטלוויזיה. באופן כללי, עשרים השנים האחרונות היו שנים של שינויים רבים בארץ. אבל הפעם נתמקד בתחום של הטלוויזיה בארץ, תחום שבאמת אם נשווה אותו למה שהתרחש בו לפני כעשרים שנים נחשוב שלפנינו שני דברים שאין בינם כל קשר ולו הקלוש ביותר.
למאמר המלא...

פעם בתקשורת היו פליטות פה היום....
18/06/09 |  מאת: tenst | תקשורת המונים
כידוע אנשי תקשורת בישראל הם גם מעצבי דעת קהל. כן התקשורת ה"אוביקטיבית" שלנו מעסיקה אנשים, שלמעשה אינם אבירי הדיווח החדשותי הטהור, אלא אבירי הבעות דעה אישית על כל צעד ושעל. עד כאן הבעיה קטנה, אך כמובן, כאשר אדם מביע את דעותיו, מתחילות גם פליטות הפה או הקולמוס.
למאמר המלא...

לאטמה לתקשורת
15/02/09 |  מאת: tenst | תקשורת המונים
האתר החדש יעקוב מימין אחרי התקשורת הכתובה והמשודרת וינציח את הטעויות הכשלים והפדיחות של עיתונאינו האמיצים. את האתר הקימה קרולין גליק, עורכת ופובליציסטית בכירה ב"ג'רוזלם פוסט", משום ש"נמאס לה להתעצבן לבד".
למאמר המלא...

דרוש בדחיפות וינסטון צ'רצ'יל ישראלי
לנוכח אבדן ביטחונם של התושבים בדרום המדינה ביכולת התגובה של צבא הגנה לישראל, אני שואל בפשטות, שלא לומר בנאיביות, מדוע אין איש בהנהגת המדינה מגלה אחריות ממלכתית ועושה לחיזוק רוחו של הצבור בארץ.
האם לא הגיע זמנה של אישיות ביטחונית , פוליטית או ראש הממשלה בכבודו ובעצמו, לקום ולהסביר תרתי משמע את מדיניות ממשלת ישראל לנוכח ההתפתחויות המדאיגות בזירה הדרומית המדממת זה שנים.
למאמר המלא...

דרד סקוט רופא צבאי במיסורי
כוננה ממשלה מרכזית חלשה, נשמרו הזכויות הנפרדות של המדינות הבודדות. הסמכויות, שאנשי המושבות התנגדו להפעלתן מטעם אנגליה, הואצלו על מימשלי המושבות. לא ניכרה התלהבות להקמת שלטון מרכזי. רק ב-1871 הסכימו המדינות להעביר לסמכות הממשלה המרכזית הרופפת את האחריות לאדמות המערב. במובנים רבים היו עיקרי הקונפדרציה אישרור חוקיותן של הממשלות, שקמו לאחר הצהרת העצמאות.
למאמר המלא...
1 2 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI