דף הבית שלטון מקומי

מאמרים בנושא שלטון מקומי

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
תרגום מסכמים חשובים לפולנית
07/07/13 |  מאת: אבנר כהן | שלטון מקומי
כדי להגיש מסמכים רשמיים עבור הממשלה הפולנית, צריך לדאוג שהחומרים יהיו בשפה המשפטית הנכונה. זה אומר שהם לא סתם צריכים להיות מוגשים בפולנית, אלא גם להיות כתובים בצורה נכונה. בשל כך אין ברירה אלא לפנות למומחה לתרגום לפולנית רשמית, כלומר, נוטריון פולין, אשר מכיר את הז'רגון המקצועי בצורה טובה ויבטיח את הגדלת הסיכויים שלכם לקבל את מה שאתם מחפשים מהממשלה הפולנית. בין המטרות אפשר למנות אזרחות, דרכון, לימודים, הגירה וגם השבת רכוש אבוד מתקופת השואה. נוטריון פולין הוא גם עו"ד ולכן הוא מכיר את החוק המקומי ע
למאמר המלא...

עובדה משרד חקירות מקצועי
12/10/12 |  מאת: מרטין | שלטון מקומי
את המאמר הבא אני רוצה להתחיל דווקא עם סיפור אישי שקרה לי.. לפני כ13 שנים החלטנו אני ואשתי להתחתן, אחרי שיצאנו 4 שנים והספקנו לטייל במגוון מדינות בעולם רגע אחרי השירות הצבאי. אני אז למדתי לתואר ראשון והיא בדיוק סיימה אותו, הקשר היה מדהים ובמהרה מצאנו את עצמנו בתוך רוטינה שוחקת עד מאוד של עבודה-ילדים-משפחה.
למאמר המלא...

תוכנית עיריית כפר סבא ויהודה בן חמו לשנת 2011: שיפור והתייעלות בעירייה
12/06/11 |  מאת: הדס כהן | שלטון מקומי
עיריית כפר סבא בראשות יהודה בן חמו ארגנה לאחרונה כנס תוכנית לעבודה לשנת 2011. מטרת הכנס, אשר נערך בהשתתפות הקהל הרחב, הייתה לסכם את פעילות העירייה בשנה החולפת וכן לתכנן את העבודה שתתקיים בשנה הקרובה. במהלך הכנס הועלתה לדיון ההצעה לעודד תכנית עבודה אינטגרטיבית בשיתוף פעולה עם עיריות שונות בארץ.
למאמר המלא...

איתן צנעני במכתב לראש עיריית כפ"ס: "חילול שבת בפארק העירוני"
08/04/11 |  מאת: הדס כהן | שלטון מקומי
איתן צנעני ומנשה אליאס, שניים מהחברים הדתיים במועצת העיר כפר סבא, שלחו מכתב דחוף לראש העירייה בדרישה לבטל את הפעילויות בתשלום אשר מתוכננות לשבת ובימי החג במהלך השבועות הקרובים: ''העירייה מתכוונת לחלל את השבת הקרובה בהופעות האמנים ומכירה בדוכנים בפארק'', טוענים איתן צנעני ואליאס במכתבם.
למאמר המלא...

יורם פומרנץ והאופוזיציה למען אצטדיון המכתש: מנסים למנוע את הריסתו
24/03/11 |  מאת: הדס כהן | שלטון מקומי
חברי האופוזיציה במועצת העיר גבעתיים, בראשות יורם פומרנץ רן קוניק וכן טלי ארגמן, נרתמים למען מניעת ההריסה של אצטדיון המכתש המיתולוגי. במכתב משותף של השלושה, החברים גם בוועדה המקומית לתכנון ובנייה, דרשו יורם פומרנץ וחבריו מראש העיר ומהנדס גבעתיים שההחלטה תידון מחדש במסגרת ההרכב המורכב של הוועדה המקומית לתכנון ובנייה.
למאמר המלא...

שיתוף פעולה בין הרשויות המקומיות ליזמים – היתכן? מאת יורם קראוס
יורם קראוס, מנכ"ל חברת SMS לניהול פרויקטים מביא לנו את העיקרים לשיתוף פעולה בין יזמים לבין רשויות מקומיות
יורם קראוס: המאמר שמובא להלן תוהה אם מערכת היחסים הנרקמת בין היזם שבונה תשתיות ציבוריות בתמורה לזכויות בנייה נוספות, היא פעולה ציבורית נכונה וראויה?
למרות הספקות והחשדנות הבסיסית בין היזמים לרשויות המקומיות, דווקא כמה מהתקשרויות בת"א במודל זה, מציגים כיוון נכון של שיתוף פעולה והצדדים מתייחסים לרעיון באהדה.
למאמר המלא...

התנצלות בגישור \ מאת: ג'ונתן סבג
ג'ונתן סבג : "יחסי ציבור מפוקפקים - משהו יצר מוסד הנשיאות האמריקאי למושג התנצלות. זכורות (לשמצה) במיוחד "התנצלותו" של הנשיא ניקסון בנאום ההתפטרות שלו וכן התנצלותו של הנשיא קלינטון בהיוודע פרטיה המביכים של פרשת מוניקה לוינסקי והתנהגותו בה. התנצלותו של ניקסון זכתה לביקורת קשה ונתפסה כ"לא אמינה" ואף מזיקה לתדמיתו. בדומה לכך, גם התנצלותו של קלינטון, בפרשת לוינסקי, נתפסה ככושלת וכמזיקה ובוודאי שהעדר מוחלט של התנצלות מצדו בפרשת פאולה ג'ונס, עלתה לו בנזק כלכלי רב, במסגרת ההסדר אליו הגיע עמה מחוץ לביה
למאמר המלא...
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI