דף הבית חברה, פוליטיקה ומדינה - אחר

מאמרים בנושא חברה, פוליטיקה ומדינה - אחר

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
רוצים אזרחות פולנית
את המהלכים של הוצאת דרכון פולני חייבים לבצע מול עו"ד ונוטריון שמולו מתקדמים שלב אחר שלב
למאמר המלא...

מה חשוב לדעת על נוטריון?
יש מקרים בחיים שבהם אנחנו צריכים איש מקצוע מנוסה ומקצועי. הכוונה היא לא לחשמלאי מעולה או רואה חשבון בעל ידע, אלא למצבים מעט יותר מורכבים שאליהם כל אחד ואחת עלולים להיקלע. בקשה להנפקת דרכון זר, הסכמי נישואין, צוואות, אימוץ ילדים- כל אלה ואחרות הן דוגמאות למצבים שבהם נידרש לקבל את שירותיו של נוטריון בתל אביב. מצבים אלו כפי שניתן לראות מתאפיינים בהיותם שבריריים ולכן נדרשת בהם מידה רבה של זהירות בבחירת הנוטריון שייתן לנו את שירותיו.
למאמר המלא...

פרופ' גדעון ארן
פרופ' גדעון ארן מח' לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה האוניברסיטה העברית ירושלים ישראל 91905 צרו קשר: דוא"ל: [email protected] במשרד - 02-5883331 בבית- 02-5345801 פקס במשרד - 02-5324339
למאמר המלא...

הקשר בין אזרחות רומנית לארה"ב
אנשים רבים מודעים לכך כי קבלת אזרחות אירופאית, בין השאר אזרחות רומנית, מקנה זכויות והטבות רבות באירופה, מתוקף השתייכותה של רומניה לאיחוד האירופי. לעומת זאת, קיים גם קשר בין אזרחות רומנית לבין זכויות והטבות בארה"ב ומומלץ לדעת זאת במידה ואתם שוקלים להגיש בקשה לאזרחות רומנית או שמא כבר קבלתם אותה.
למאמר המלא...

האם ישראל היום מבשר על עתיד החינמונים בישראל? - חביב שמעוני
העתון ישראל היום הוא עתון שהחליט כנראה לקרוא תיגר על העתונות היומית בישראל. הוא התחיל את דרכו בקטן, והשתמש בנציגים שעמדו בתחנות דלק, וצמתים מרכזיים בארץ, אשר חילקו את העתון. עוד בתחילת הדרך, בתים רבים בישראל, מצאו על מפתן הדלת בכל בוקר, את העתון ממתין להם. הוא לא עולה דבר, ועד מהרה קרה דבר מפתיע- הציבור התעניין בעתון, והחל לקרוא אותו, ואף לחפש אחריו. עד היום, ניצבים אותם הנציגים בקרנות רחוב, ומחלקים את העתון. האם ישראל היום מבשר על עתיד החינמונים בישראל?
למאמר המלא...

מה בין המחאה לדיור?
יורם קראוס: "קולות מחאת האוהלים אמנם נדמו כמעט לגמרי ובקיץ הנוכחי נשמעו הרבה פחות, אלא שהשקט הזה מטעה: דיור בר השגה הוא עדיין חלום רחוק עבור רבים." עוד הוסיף יורם קראוס כי הדבר נכון בעיקר כשמדובר בזוגות צעירים מנהלים את חייהם בתל אביב הם ורוצים גם לגור בה. נשאלת השאלה האם יאלצו לוותר על החלום, או שמא במאמץ משותף יכולות הרשויות השונות ובהן עיריית תל אביב-יפו, משרדי השיכון והאוצר וגורמים נוספים להפוך לא רק את הדיור, אלא גם את החלום לבר השגה. תל אביב?
למאמר המלא...

ביטחון וחברה – המרכז האוניברסיטאי באריאל
אין ספק שבמדינת ישראל יש למשרד הביטחון משמעות מיוחדת ומורחבת במיוחד. הרי כ: "כבשה בין שבעים זאבים", כך מיקומנו הגיאוגרפי. גם בעיות פוליטיות מרובות מהווים כוח מוגבר למערכת הביטחון.
למאמר המלא...

מה עוד לא אמרו לנו?
יחד עם הקפה בבוקר אני נוהג לעלעל בחדשות ובכתבות מגזין ברחבי הרשת. היום בבוקר בתחתית כתבת מגזין באתר "הארץ" תפסה את עיני כותרת: "כורי זהב טבחו בכפר שלם של אינדיאנים בוונצואלה"
למאמר המלא...

Looking For Girls Sex Service Dating Is Best Option
Most adult dating as adult movies, and then enjoy seeing them. Sex is often synonymous with love and sex is a historical period, which lasted for several styles. Some of the oldest, which can be considered pornography found in the ruins of the medieval Pompeii.
למאמר המלא...

Singles Like Adult Chat On Speed Dating Sites
There are thousands of profiles available in attractive single dating sites, learn how to get the best results and to draw attention to the use of chat rooms.
למאמר המלא...
1 2 3 4 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI