דף הבית עזרה והתנדבות

מאמרים בנושא עזרה והתנדבות

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
תלמידים יקרים כאפרים ומנשה תהיו לנו
בטקס חגיגי רב משתתפים שנערך במכללת גבעת ושינגטון חולקו פרסים ומלגות לעשרות תלמידות ותלמידים ממוסדות חינוך על יסודיים ברחבי הארץ, מטבריה עד אילת, על הצטיינותם במעשי חסד והתנדבות בשנת תשע"ד.
למאמר המלא...

עמותת נצח נצחים מודה לאריק מימון
מכתב תודה לאיש העסקים אריק מימון על פעילות גמילות חסדים לחג פסח.
למאמר המלא...

איש העסקים אריק מימון מרחיב את פעילותו ההתנדבותית למען בני נוער במתנ"ס דורה בנתניה
איש העסקים אריק מימון מנתניה, ימשיך לסייע לבני נוער ממתנ"ס דורה - רמת ידין בנתניה
למאמר המלא...

חדר מחשבים משודרג ומרכז למידה חדש הוקמו על ידי רד תקשורת בכפר הנוער עין כרמית
לאחר שהקימה בעבר בפנימיית עין כרמית חדר מחשבים ששימש את ילדי המקום, חזר השנה הצוות של רד לפנימיה הירושלמית, שידרג את חדר המחשבים שהפך למרכז ללמידה פרטנית והקים במקום חדר מחשבים חדש ומרווח.
למאמר המלא...

רשת עולם הקולנוע, אתר הקניות GetIT ועמותת פתחון לב בשיתוף פעולה מיוחד לפסח, לטובת רכישת סלי מזון לנזקקים
רשת עולם הקולנוע, אתר הקניות GetIT ועמותת פתחון לב בשיתוף פעולה מיוחד לפסח, לטובת רכישת סלי מזון לנזקקים
למאמר המלא...

מתנות לאביונים, מהיכן המקור לאקט החשוב הזה?
מצוות נתינת מתנות לאביונים מוזכרת במגילת אסתר. בשולחן ערוך ניתן ללמוד על חשיבות המצווה.
למאמר המלא...

זכרונות מהספארי
בענקית זכרונות הפלאש, סאנדיסק, החליטו לעשות 'גוד טיים' לילדי העובדים שעולים השנה לכיתה א' ולדאוג שהמעבר הלא קל ירוכך עד כמה שאפשר. הילדים, מלווים בהוריהם, יצאו לחגוג בספארי ברמת גן, סיירו בשבילים, האכילו את החיות וזללו אינספור קרטיבים ושאר מתוקים. לסיום הם זכו בלחיצת היד המסורתית "לדרך צלחה", מדן ענבר, מנכל סאנדיסק ישראל וקיבלו כל אחד נגן סנסה קליפ צבעוני (של סאנדיסק) ושקית מלאה הפתעות. יופי של התחלה לשנה החדשה
למאמר המלא...

נגישות לנכים בקניונים
לאחרונה ביקרתי בקניון גדול מאוד במרכז הארץ, ואני רואה לידי קשיש המסתייע בהליכון. בדרכו האיטית לכניסה האחורית של הקניון הכניסה הייתה סמוכה למקום ממנו הגענו. בחירה שמיד התבררה כמאוד לא נגישה ומצערת... מסתבר ששתי דקות הליכה לאדם "רגיל" כמוני בחנייה עמוסה רכבים, כלל לא דומה לחוויה הקשה שעבר הקשיש ליידי.
למאמר המלא...

סיוע במצב של אלימות ילדים או בני נוער
10/05/10 |  מאת: המגן | עזרה והתנדבות
תוקפנות באה לידי ביטוי בצורות שונות וביכולתה להתבטא באופן פיזי, באופן מילולי וכן כלפי חפצים. אלימות ילדים בגיל הרך יכולה להתבטא כלפי ילדים אחרים, כלפי מבוגרים בגן של הילד וכלפי חפצים השייכים לגן. בנוסף יכולה האלימות לבוא לידי ביטוי בהתנהגות שתסכן את הילד ואת האנשים שמסביבו. הסיבות בעקבותיהן מגלים ילדים סימני תוקפנות הן שונות ובהן מסגרת נוקשה, חוסר יכולת של הילד לראות ולתכנן את תוצאות מעשיו וכן איסורים על הילד.
למאמר המלא...

סיוע לילדים ולבני נוער בסיכון
10/05/10 |  מאת: המגן | עזרה והתנדבות
ילדים ובני נוער עשויים להיקלע אל בעיות שונות ומצבים עימם יתקשו להתמודד בעצמם. על מנת לקבל סיוע בבעיות שונות, ניתן לפנות אל המגן, מרכז סיוע לילדים ונוער במצוקה. המרכז הוקם על מנת להעניק להורים כלים להתמודד עם מצוקות ילדיהם וביכולתו לסייע במגוון מצבים בהם נמצאים ילדים בסיכון או בני נוער בסיכון. המרכז מציע טיפול משולב על ידי גורמי טיפול שונים, בהם פסיכולוג נוער וכן פסיכולוג ילדים.
למאמר המלא...
1 2 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI