דף הבית פיזיולוגייה

מאמרים בנושא פיזיולוגייה

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
טיפול בכאבי גב תחתון
12/11/13 |  מאת: totach kidum | פיזיולוגייה
בעיות בגב התחתון היא בעיה מוכרת ונפוצה בקרב רוב האוכלוסיה , הנושא מאוד רגיש ולחלקנו מאוד בעייתי יש אנשים שהבעיה בגב התחתון בטיפולים ככבר שנים ולא עוברת ,הכל תלוי בחומרת הבעיה והסיבה לכאבים.
למאמר המלא...

כאבי רגליים - לא רק לעולי רגל
דמיינו שזה עוד יום במסע הארוך שלכם ואתם צריכים להגיע אל קצה הדרך. כמויות המים שאתם סוחבים עמכם מתדלדלות מיום ליום, ונראה כאילו הם ייגמרו הרבה לפני שתגיעו אל היעד שלכם. אבל אתם לא צריכים לצאת למבע מעבר לערבות הסוואנה או בעקבות שפך הנילוס על מנת לחוש בכאבי רגליים. כאבים שכאלה הם מנת חלקם של אנשים רבים.
למאמר המלא...

ניתוח החלפת מפרק ברך
אם אתם סובלים מכאבים ממושכים ועזים בברך ואם אתם בגיל חמישים ומעלה, יתכן ששווה לכם לשקול לבצע ניתוח לפתרון הבעיה.
למאמר המלא...

בריחת שתן וצואה – פיזיותרפיה לרצפת האגן כטיפול בשליטה בצרכים
עוד מיום היוולדו של תינוק, אחת המטרות הראשונות הינה ללמדו לשלוט בצרכיו ולגמול אותו מחיתולים. אולם מה קורה במקרים בהם פתאום באמצע החיים מתחילה לפתע תופעה בה חוזר האדם שלא לשלוט בצרכיו? כל הבדיקות הנפשיות תקינות ונשאלת השאלה, מה התרחש מבחינה גופנית אשר גרם לכך ? ובכן, הסיבה העיקרית הגורמת לבריחת שתן וצואה הינה התרופפות רצפת האגן.
למאמר המלא...

בעיות אורטופדיות
04/10/12 |  מאת: snunit content | פיזיולוגייה
אם אתם סובלים מבעיות אורטופדיות – אתם לא לבד. מדובר בבעיות נפוצות ביותר אשר מטרידות חלקים גדולים מהאוכלוסייה לעתים קרובות
למאמר המלא...

הנעליים האורטופדיות: לא מה שחשבתם
נעליים אורטופדיות הן לא מילה גסה, לרובנו יש דעות קדומות ולא נכונות לגבי המילה אורטופדיה, ההפך הוא הנכון , נעליים אורטופדיות חשובות לכל אחד ולא רק לאלו הסובלים מבעיות בכף הרגל, נעליים אורטופדיות גם נועלו למנוע בעיות עתדיות .
למאמר המלא...

המדריך המזורז למדרסים הביו מכניים
מדרסים ביו מכניים הם ללא ספק בחזית הטכנולוגיה בכל הקשור לטיפול בבעיות אורטופדיה ובעיות בכף הרגל,המדרסים הביו מכניים עוזרים לטיפול בבאעיות שקיעת קרסול וכף הרגל,ובעיות פלטפוס.
למאמר המלא...

כך תתמודדו עם הדורבן בכף הרגל
לכל הסובלים מבעיית דורבן בכף הרגל יודעים עד כמה חשוב לטפל בבעיה ולא להזניחה, שכן הכאבים יכולים להגיע לרבות בלתי נסבלות,על מנת לפתור את בעיית הדורבן עלינו להתאים מדרסמיוחד ולא כל מדרס מחנות הכלבו פותר בעייה יחודית זו.
למאמר המלא...

משפחת החלבונים – ד"ר קובי עזרא
משפחת החלבונים – ד"ר קובי עזרא קבוצת החלבונים מהווה כ- 17% ממשקל הגוף. מבנה הכימי של החלבונים מולקולריים ששמם חומצות אמינו ( כ- 22%במס") בעלי מכני משותף. תפקידו: בנית חלבון. בעזרתן אפשר לבנות אין ספור צירופים של חלבונים. * שרשרת של חומצת אמינו נקראו פפטיד. החלבון הבנוי ממספר פפיטידים. לדוגמא: המוגלובין – תפקידו: קשירת חמצן בריאות וסילוקו מרקמות הגוף. ההמוגלובין הנו חלבון אנזים. אנזים זה בנוי זה בנוי מ- 4 שרשראות פפטידיות 2 . מסוג אלפא 2.מסוג בתה. האינטר
למאמר המלא...

על הפיזיולוגיה של קלנועיות וכן מזרוני קינג קויל
13/03/11 |  מאת: רן אברהם | פיזיולוגייה
מבחינה פיזיולוגית-קלנועיות מיטיבות מאד עם הגוף.מרבית הדגמים של כלי הרכב החשמליים והרגילים מסתמכים על מהירות. לעומת זאת, הדגש בקלנועיות הוא על נוחות ויעילות.
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI