דף הבית תחבורה ורכב שילוח בין-לאומי טיפים ליבוא מסין
טיפים ליבוא מסין
לירית אשכנזי 24/06/13 |  צפיות: 13611

אינטראקציה עם כל תרבות שונה יכולה להיות דבר מורכב. בטח ובטח כאשר מדובר בביצוע משא ומתן בעסקים עם מדינות אחרות בעלות תרבויות שונות, התייחסות אחרת מאיתנו, הישראלים לכל נושא: התנהגות שונה, נימוס, מאכלים, דייקנות ועוד. ברור שמדובר כאן בהכללה, אך בכל זאת, תהליך של יבוא מכל ארץ טומן בחובו לא מעט קשיים ולכן ריכזנו כאן מעט טיפים שיוכלו לסייע.

כאשר עוסקים בנושא של יבוא מסין יש להתייחס להיבטים רבים:

· פגישת משא ומתן: הסינים ידועים כאנשים השמים לב לפרטים. יש להתייחס לכך שאם תציעו מחיר נמוך מידי עם עלולים להיעלב. חשוב לבצע השוואות מחירים טרם הפגישה ולבוא מוכנים ועם ידע מוקדם לגבי טיב מוצר ושוויו.

· היררכיה. כאשר מגיעים לפגישה עם מספר אנשי מפתח בחברה, חשוב לדעת את שמותיהם, את תפקידם ואת מיקומם בחברה (מי מנהל של מי וכדומה). במידה ולא תדעו, הם ייעלבו, דבר שעלול לסבך את הפגישה ואת המשא ומתן כולו.

· דיבור עקיף – בישראל מאוד מעריכים את הגישה הישירה. בסין מעדיפים תקשורת עקיפה עד לשלב בו יירכש אמון בין שני הצדדים.

· זמן: הסינים ידועים בכך שהם מאוד דייקנים. בעת קביעת פגישה, חשוב לדייק ולא לאחר. דבר זה עלול לשבש את הפגישה כולה.

·שותפות: כמו במקומות רבים אחרים, קיימת עדיפות גדולה לקיים שותפות עם מקומי, דבר שיוכל לסייע בסגירת עסקאות, בהבנת התרבות ודרכי התמודדות שונות עם קשיים בסין.

לסיכום, ייבוא מסין וכמובן מכל מדינה אחרת, יכול להיות דבר די מורכב. עם זאת, ברגע שמבינים את החוקים, הכללים, התרבות והתייחסות התרבות לדברים שונים, אזי התקשורת הופכת לקלה ופשוטה יותר. בהצלחה!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לירית אשכנזי


 


מאמרים נוספים מאת לירית אשכנזי
 
כלורלה
אצת כלורלה היא אצה ירוקה שמקורה באגמים ומים מתוקים. הרכיבים הפעילים בתוך אצת הכלורה משמשים בעיקר ליצירת צמחי מרפא ותוספי תזונה.

רואי חשבון - כל הדברים החשובים
רוב האנשים מודעים לעובדה כי רואי חשבון מספקים שירותים פיננסיים, אך הם אינם מודעים לעובדה כי לרוב רואי החשבון יש תחומי שירות ספציפיים.

ספירולינה
הספירולינה הנחשבת לאחד הצמחים העתיקים ביותר בעולם, היא למעשה אצה ירוקה וזעירת מימדים. אצת ספירולינה מתאפיינת בכך שהיא מכילה כמות אדירה של חומרים מזינים אותם לא תוכלו למצוא באף צמח אחר הגדל על פני האדמה.

קידום אתרים בגוגל – מי צריך את זה?
שיטות הפרסום של היום שונות במהותן משיטות הפרסום של פעם. אם בעבר היינו רגילים לפרסם בעיתונות הכתובה, בטלויזיה או בפלאיירים המחולקים בתיבות הדואר הרי שכיום אנו עדים לכך שרובו המכריע של הפרסום מתנהל באינטרנט. קידום אתרים בגוגל בין אם הוא קידום אורגני ובין אם הוא קידום ממומן הינו הפרסום היעיל ביותר בעולם וזה שיפנה לקהל היעד הגדול ביותר ומה שחשוב יותר – הרלוונטי ביותר. קידום אתרים בגוגל הינו קידום מוכוון קהל יעד אשר אמור להפיק את מירב התועלת.

אבקת חלבון
אבקת חלבון הוא תוסף תזונה המכיל חלבון שמשווק לרוב לספורטאים. מקור החלבון בתוך האבקה יכול להיות מהצומח או מהחי ואליו בדרך כלל מוסיפים גם חומרי טעם וריח ולפעמים אף מינראלים וויטמינים המסייעים בספיגתו.

עשב חיטה
עשב חיטה הוא היום אחד הלהיטים של הרפואה האלטרנטיבית, אך הוא היה בשימוש כבר לפני 30 שנה. מדובר על צמח שנוצר מהנבטה של זרעי חיטה שמגיעה לגובה של כ-15 ס"מ, אז עוצרים באופן יזום את צמיחתו על מנת לשמור על הרכיבים התזונתיים הרבים שלו.

איפור קבוע
28/08/13 | נשים - אחר
ככל שעובר הזמן והשנים חולפות אנו והסובבים אותנו מתמקדים יותר ויותר במראה החיצוני ופחות באופי.

עורך דין נדל"ן
עורך דין הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר שקיימים בארץ ובכל שנה יותר ויותר עורכי דין מוסמכים על הלשכה.

ויאגרה
ויאגרה הינה תרופה אשר פותחה על ידי חברת פייזר ויעודה המקורי היה תרופה לטיפול בתעוקת חזה.

טיפים ליבוא מסין
אינטראקציה עם כל תרבות שונה יכולה להיות דבר מורכב. בטח ובטח כאשר מדובר בביצוע משא ומתן בעסקים עם מדינות אחרות בעלות תרבויות שונות, התייחסות אחרת מאיתנו, הישראלים לכל נושא: התנהגות שונה, נימוס, מאכלים, דייקנות ועוד
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI