דף הבית בידור ופנאי טלוויזיה טינקרבל
טינקרבל
דניאל אהרון 19/06/12 |  צפיות: 12051

טינקרבל

שלום לכם, זהו המאמר הראשון שלי שאני כותב לכם כאן. אני אכתוב לכם על כל מיני דברים מגניבים ויש מצב שעל הרבה סוגים של משחקים.. במאמר זה אני רוצה לכתוב לכם על טינקרבל הפייה הקסומה מסדרת הטלוויזיה ומהספר המפורסם שכולם מכירים ואם קראו אותו אני מאמין שגם אוהבים שנקרא פיטר פן. אני רוצה להתמקד במאמר לא על הספר עצמו אלא על טינקרבל. טינקרבל היא בעצם דמות שמופיע הרבה בסרט\סדרה\ספר כיוון שטינקרבל היא הפייה שהולכת יחד עם פיטר פן לכל מקום שהוא הולך ומגנה עליו רוב הזמן. טינקרבל מאוהב בפיטר פן אך פיטר פן אינו יודע דבר על כך.

אתם בטח חושבים לעצמיכם מה כבר יש לכתוב על טינקרבל שאני מפרסם מאמר שלם עליה כאן בפורטל עסקים. אז אולי באמת אין המון מה לכתוב עליה, אך כיוון שטינקרבל היא דמות שאני אישית ממש אוהב ואני בילדותי גדלתי עליה אני החלטתי בכל זאת לכתוב כאן על טינקרבל המהממת. טינקרבל היא לפעמים ממש נקמנית ורעה אל פיטרפן אך זה תלוי כמובן במצב רוח שלה. יש לה מצבי רוח משתנים בקיצוניות רבה שלפעמים פשוט אי אפשר לדעת מאיפה העצבים ויצא הנקמנות שלה יבואו עליך. לכן פיטר פן לפעמים נבהל מטינקרבל והיה צריך להיות די זהיר ממנה למרות שלרוב התייחסה טינקרבל אל פיטר פן בידידות רבה ואהבה.

בתחילת המאמר הזה תוכלו למצוא קישור לדף שלם שכולו עוסק בטינקרבל באתר מדליק ממש. (הקישור הוא על המילה טינקרבל והוא גם בצבע שונה). אני מדבר על האתר דף הבית הראשון שלי. אם אתם אינכם מכירים את האתר השווה הזה אני ממש ממליץ לכם להיכנס אליו ולגלוש בו לאו דווקא בעמוד של טינקרבל אלא בכל מיני דפים שנמצאים באתר כי אתם תוכלו ממש ליהנות ממנו ולהביא לילדים שלכם לשחק בו ולגלוש בו. אם אתם מכירים את האתר אך אף פעם לא הייתם בדף של טינקרבל ואתם אוהבים את טינקרבל, אני ממליץ ממש להיכנס לקישור שהבאתי לכם כאן ולשחק במשחקי טינקרבל ובכל מה שיש שם! אם אתם סתם בסדר עם הדמות המדליקה ממש טינקרבל תוכלו אולי לאהוב אותה דרך המשחקים ודפי הצביעה שבדף הבית.

באופן כללי, סיימתי לכתוב לכם את המאמר על טינקבל, אני אולי אמשיך להעלות לכאן מאמרים נוספים. תלוי במצב רוח שלי ואם יהיה לי זמן. לסיכוםף טינקרבל היא פייה ממש מגניבה ומדליקה שאתם יכולים לאהוב בקלות אם אתם עוד לא אוהבים אותה ובאופן כללי אני גם ממליץ לכם על הספר פיטר פן. היה לי ממש כיף לכתוב לכם ולעצמי את המאמר על טינקרבל ותודה רבה שקראתם אותו!

להתראות :)


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דניאל אהרון


 


מאמרים נוספים מאת דניאל אהרון
 
דרגון פייבל
מאמר קצר על עולם וירטואלי דרגון פייבל

משחק אנגרי בירדס
מאמר על משחק אנגרי בירדס

משחקי כדורגל
מאמר על משחקי כדורגל

פסטיגל 2012
פסטיגל 2012 מאמר מעניין במיוחד

באבלס משחקים
באבלס משחקים מאמר מעניין

משחקי מכוניות
פוסט מעניין על משחקי מכוניות

משחקי איפור
מאמר על משחקי איפור שווים

משחקי בנות
מאמר על משחקי בנות באינטרנט

משחקי הלבשה
מאמר מרתק על משחקי הלבשה בדף הבית הראשון שלי

מועצת החלב
מאמר מעניין ומרתק במיוחד על מועצת החלב של דף הבית הראשון שלי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI