דף הבית בידור ופנאי בידור תחביבים ופנאי - אחר בדיחות - עושים צחוק
בדיחות - עושים צחוק
דניאל אהרון 28/06/12 |  צפיות: 2323

בדיחות - עושים כיף

במאמר זה אני רוצה לכתוב לעם על דף מסויים שתוכלו למצוא כמובן בדף הבית הראשון שלי ותוכלו גם להיכנס אליו מהקישור שאני תכף אביא לכפ פה. אני מדבר על דף שנקרא בדיחות - עושים צחוק שזהו דף מלא בדיחות והוא מצחיק ומגניב במיוחד שתוכלו ליהנות ממנו ממש ואני ממליץ מאוד להיכנס אליו. אני אישית חובב ואוהב ממש לקרוא בדיחות ולצחוק ממש ולכן אני גם משוטט מידי פעם באינטרנט ומחפש מלא בדיחות מצחיקות ופעם אחת נתקלתי בדף הזה. בדיחות אלה הם אוסף שלם של בדיחות שמתפרסמות מידי שבוע בעיתון הכי מדליק המיועד לילדים שנקרא מעריב לילדים! תוכלו למצוא כאן מאות בדיחות אם לא אלפים, וחלק בדיחות מצחחיקות יותר וחלק פחות אך בכל זאת אלה בדיחות וממש כיף לקרוא אותם כל הזמן ולחפש את האלה שמצחיקות במיוחד וליהנות ממש. אני רוצה לספר לכם על כל מיני דברים שנתקלתי בהם באתר הזה ועוד דברים שתקראו בהמשך המאמר אך אני גם רוצה להסביר לכם כיצד תוכלו להיכנס אליו מלבד הקישור הזה, אלא דרך דף הבית הראשון שלי.

כאשר אתם נכנסים לדף הבית הראשון שלי, בצד שמאל יש קוביה שנקראת "ערוצים" ובה יש קוביה קטנה שכתוב עליה "מעריב לילדים". היכנסו לדף זה, ובתוכו תהיה קוביה אם תרדו טיפה למטה שיהיה כתוב בה "עושים צחוק". ליחצו על משבצת זו ותגיעו לדף בדיחות - עושים צחוק. כרגע עכשיו כשאני כותב לכם את המאמר הזה יש שם 161 מדורי בדיחות  ובכל שבוע זה מתעדכן ועולה עוד ועוד כך שלא ישעמם לכם כאשר תקראו את המדור הזה של בדיחות במעריב.

אני אישית מצאתי את עצמי מסתובב וקורא שם בדיחות כמה שעות טובות וחלק מהבדיחות ממש מצחיקות וחלק לא אבל אני ממליץ לכם בכל זאת כן לקרוא ולהיכנס אם אתם אוהבים בדיחות ואם אתם רוצים למצוא דברים מצחיקים ממש וגם אם אפילו סתם ככה משעמם לכם.

בדיחות למי שלא יודע זה מין סיפור קצר כזה שיש בו הומור ובסוף הבדיחה צריכה להצחיק את מי ששמע אותה. הכל נכתב בהומור והכוונה היא רק להצחיק ולקחת הכל בקלילות כדי שיהיה שמח ומצחיק. בדיחות באופן כללי זה דבר מאוד כיפי ומהנה כל עוד זה בגבול מסוים ולא עובר את הגבולות האלו. יש אנשים שיצחיקו אותם דברים מסויימים ויש דברים שלא, הכל תלוי בבנאדם ובהומור שרכש במהלך השנים.

כנסו עכשיו ותהנו משלל בדיחות :)


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דניאל אהרון


 


מאמרים נוספים מאת דניאל אהרון
 
דרגון פייבל
מאמר קצר על עולם וירטואלי דרגון פייבל

משחק אנגרי בירדס
מאמר על משחק אנגרי בירדס

משחקי כדורגל
מאמר על משחקי כדורגל

פסטיגל 2012
פסטיגל 2012 מאמר מעניין במיוחד

באבלס משחקים
באבלס משחקים מאמר מעניין

משחקי מכוניות
פוסט מעניין על משחקי מכוניות

משחקי איפור
מאמר על משחקי איפור שווים

משחקי בנות
מאמר על משחקי בנות באינטרנט

משחקי הלבשה
מאמר מרתק על משחקי הלבשה בדף הבית הראשון שלי

מועצת החלב
מאמר מעניין ומרתק במיוחד על מועצת החלב של דף הבית הראשון שלי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI