דף הבית בידור ופנאי בידור תחביבים ופנאי - אחר קומי קומיקס
קומי קומיקס
דניאל אהרון 28/06/12 |  צפיות: 3310

קומי קומיקס

אני רוצה לכתוב לכם הפעם גם כן על דף ספציפי ממש שיש באינטרנט ותוכלו למצוא אליו קישור כמובן בדף הבית הראשון שלי, והפעם אני רוצה לספר ולכתוב לכם על דף שנקרא קומי קומיקס. קומיקס הוא בעצם רצף של ציורים היוצרים עלילה כלשהיא. אם אתם קוראים מעריב לילדים או מעריב לנוער או כל מיני עיתונים כאלה ואחרים תוכלו לראות הרבה סוגים של קומקיסים עם סוג של עננים כאלה שבעצם מראים מה האנשים בתמונות חושבים ואומרים. גם אם אתם לא קוראים מדורים כאלה ואחרים, יכול להיות שאתם יודעים מה זה קומיקס מידע כללי, כיוון שהרבה אנשים יודעים מה זה קומיקס באופן כללי, אך אם אתם לא יודעים, אז הבאתי לכם הסבר קצר ומתומצת ממש על מה זה קומיקס (שזה מספר ציורים ברצף מסוים שיוצרים עלילה).

בקישור שהבאתי לכם למעלה המוביל אתכם לדף שנקרא קומי קומיקס תוכלו למצוא הרבה דמויות מצויירות אהובות, שכאשר תיכנסו אליהם תוכלו לצייר אותם בשלבים כך שבסופו של דבר תצליחו לצייר אותם בבת אחת ללא שום בעיה ותקלה. קומיקסים אלה אולי אינם יוצאים עלילה כלשהי אך בכך שהילד צריך לצייר את הדמויות וכדומה ניתן לקרוא לזה סוג של קומיקס. הקומיקסים האלה ממש קסומים לדעתי ומדהימים כיוון שזה מאפשר לילד ללמוד לצייר הרבה דמויות שהוא אוהב ובאופן כללי זה מדריך אותו שלב שלב לאיך מציירים משהו ואולי זה גם מלמד אותו או ילמד אותו בעתיד לגבי ציורים אחרים שהוא ירצה לצייר ויהיה כבר מומחה בזכות הקומיקסים האלה או\ו דברים אחרים.

באופן כללי הקישור הזה לאתר שהבאתי לכם שמכניס אתכם לדף שנקרא "קומי קומיקס" הוא בעצם כל מיני ציורים כאלה שמתפרסמים מידי שבוע במעריב לילדים אם איני טועה והאתר המדליק הזה מעדכן את זה כל פעם מחדש ומעלה את הקומיקסים החמודים לאינטרנט ככה שגם אם פספסתם שבוע אחד ולא קניתם מעריב לילדים באפשרותכם להיכנס לאתר הזה ולהדפיס משם את הקומיקסים המדליקים וכך הילדים שלכם לא יפסידו המון. תוכלו למצוא ציורים וקומיקסים של ארתור, בוב ספוג, בן טן, האריה ממדגסקר ועוד המון דמויות מדליקות ומגניבות ממש שכולם אוהבים ודמויות ילדות חמודות ממש.

כמו שהסברתי לכם בבלוג הקודם איך נכנסים למה שדיברתי עליו, גם כאן אני רוצה להסביר לכם כיצד נכנסים לזה כדי שתוכלו ליהנות גם אחרי שתקראו את המאמר הזה ולא תרצו לחפש אותו סתם שוב. אז כאשר אתם נכנסים לדף הבית הראשון שלי תוכלו ללחוץ בתוך קוביה גדולה שבצד שמאלה על קוביה אחרת קטנה שבתוך הקוביה הגדולה ובה כתוב "מעריב לילדים" ושם תגללו קצת למטה ותגיעו לקוביה כתומה צהובה כזאת שכתוב עליה "קומי קומיקס". ליחצו עליה ותגיעו לדף המבוקש שהוא בעצם גם הקישור שהבאתי לכם כאן במאמר.

תודה לכם שקראתם את המאמר הזה, היה לי ממש כיף לכתוב לכם אותו!

להתראות בהמשך :)


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דניאל אהרון


 


מאמרים נוספים מאת דניאל אהרון
 
דרגון פייבל
מאמר קצר על עולם וירטואלי דרגון פייבל

משחק אנגרי בירדס
מאמר על משחק אנגרי בירדס

משחקי כדורגל
מאמר על משחקי כדורגל

פסטיגל 2012
פסטיגל 2012 מאמר מעניין במיוחד

באבלס משחקים
באבלס משחקים מאמר מעניין

משחקי מכוניות
פוסט מעניין על משחקי מכוניות

משחקי איפור
מאמר על משחקי איפור שווים

משחקי בנות
מאמר על משחקי בנות באינטרנט

משחקי הלבשה
מאמר מרתק על משחקי הלבשה בדף הבית הראשון שלי

מועצת החלב
מאמר מעניין ומרתק במיוחד על מועצת החלב של דף הבית הראשון שלי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI