דף הבית פיננסים וכספים השקעות מידע על אופציות בינאריות
מידע על אופציות בינאריות
סנונית שירותי תוכן 03/03/13 |  צפיות: 2363

אם אתם מחפשים דרך לא מסובכת להשקיע בשוק ההון מהבית, שווה לכם להכיר את אחת משיטות ההשקעה הפופולריות ביותר בשנים האחרונות: השקעה באמצעות קנייה של אופציות בינאריות.

זהו כלי שכל אחד יכול להבין כיצד להשתמש בו, מה שהופך אותו לפופולרי מאד בקרב אנשים שמעוניינים לבצע השקעות בשוק ההון אך אין להם ניסיון או ידע נרחב בתחום.

בד"כ ההשקעה הסטנדרטית בשוק ההון היא באמצעות בנייה של תיק שכולל מניות, אגרות חוב, תעודות סל וכו'. כדי לבנות תיק כזה לבד יש צורך בהשקעה של זמן רב וכן במעקב צמוד אחר התיק והחדשות הכלכליות. גם בתיק כזה ישנן אפשרויות שונות: אפשר לבנות תיק סולידי ויציב שמבוסס בעיקר על תעודות סל, אגרות חוב ומניות של חברות גדולות ואפשר לבנות תיק מסוכן עם מניות של חברות ביו-מד, למשל, אגרות חוב זבל ועוד.

אם מישהו מעוניין לבצע השקעות מבלי להקדיש לכך זמן רב, אופציות בינאריות הן כלי מצויין עבורו. מדובר בכלי שמתאים למי שמחפש מסחר מהיר, מלא אקשן, שיש בו סיכוי רב לרשום רווחים גדולים אבל גם סיכויים להפסיד את סכומי ההשקעה. לפיכך לא מדובר במסחר שמתאים למי שמשקיע את כספו לטווח ארוך אלא למי שיש לו כספים מעבר לחסכונות הרגילים, שהוא מעוניין לנסות ולהפוך אותם להרבה יותר ולהרוויח סכומים גדולים תוך זמן קצר.

כאשר מבצעים השקעה באופציה בינארית צריך לבצע את התהליך הבא: ראשית, לבחור את הנכס שבו משקיעים. שנית, להחליט אם שער האופציה בזמן הפקיעה יהיה גבוה או נמוך יותר מאשר השער בזמן הרכישה. בהתאם קונים אופציות Call או אופציית Put. אם בוחרים את האופציה הנכונה ברגע הפקיעה מרוויחים את הסכום שסוכם עליו בין המשקיע לבין מי שמכר לו את האופציה – בד"כ זהו האתר שבו מבוצעת העסקה.

אם אתם רוצים מידע נוסף, פשוט חפשו את האתרים בישראל שמאפשרים לבצע השקעות של אופציות בינאריות וקיראו את המידע שלהם בנושא. שיהיה לכם בהצלחה!

סנונית - שירותי תוכן


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 סנונית שירותי תוכן


 


מאמרים נוספים מאת סנונית שירותי תוכן
 
ניתוח החלפת מפרק ברך
אם אתם סובלים מכאבים ממושכים ועזים בברך ואם אתם בגיל חמישים ומעלה, יתכן ששווה לכם לשקול לבצע ניתוח לפתרון הבעיה.

סדנאות לחברות
חברות רבות מחפשות דרכים להעשיר את העובדים שלהן, לתרום להם ידע וכל זאת מבלי להעיק ותוך שימוש באירועים שמשאירים רושם חיובי וגורמים לעובדים גם הנאה.

אופציות השקעה
31/03/13 | בורסת ת"א
רוצים להשקיע בשוק ההון, אבל אין לכם כוח וזמן להעמיק בקריאה של דוחות ובמעקב אחר כל אתרי החדשות הכלכליים?

כאב בברך
25/03/13 | רפואה
אחת הבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר היא כאב בברך. על פי מספר מחקרים שנערכו בקרב אנשים מבוגרים בגילאי 60 ומעלה, כאבי ברכיים תוקפים יותר משישים אחוזים מהאוכלוסייה.

אופציות דיגיטליות - מה זה אומר
24/03/13 | בורסת ת"א
אם אתם מחפשים דרך קלה ופשוטה באופן יחסי להשקיע בשוק ההון ולהרוויח (או לפחות לנסות להרוויח) סכומי כסף גדולים, אתם יכולים לנסות ולעשות זאת באמצעות כלי השקעות שנקרא אופציות בינאריות או אופציות דיגיטליות.

כלב חדש בבית – טיפים לחינוך חבר המשפחה החדש
19/03/13 | חיות בית
כלב חדש שמגיע הביתה הוא כמו ילד קטן שמצטרף לחיק המשפחה. וכמו עם תינוק חדש, גם כאן ישנם תמיד חבלי לידה שצריך לעבור על מנת שתוכלו להתרגל אחד לשני.

איטריידר - שווה להכיר
10/03/13 | השקעות
אם אתם מחפשים כלי השקעה פשוט וקל להבנה שמתאים לכל אחד ויכול לאפשר למשקיעים לרשום רווחים גדולים תוך זמן קצר – שווה לכם להכיר את הכלי שנקרא השקעה באופציות בינאריות.

כאב גב - למה זה קורה?
אם אתם סובלים מבעיות של כאב גב - יתכן שהסיבה לכך נעוצה במקום שלא חשבתם עליו: שולחן העבודה שלכם.

חיזוק ברכיים
כאבי ברכיים הם מהבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר. חלק מהאנשים סובלים מבעיות של כאבי ברכיים בשל פציעות או תאונות שהתרחשו בזמן של עיסוק ספורטיבי כזה או אחר, אחרים סובלים מפציעות שנגרמו בשל תאונות דרכים או נפילות

מידע על אופציות בינאריות
03/03/13 | השקעות
אם אתם מחפשים דרך לא מסובכת להשקיע בשוק ההון מהבית, שווה לכם להכיר את אחת משיטות ההשקעה הפופולריות ביותר בשנים האחרונות: השקעה באמצעות קנייה של אופציות בינאריות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI