דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים סדנאות לחברות
סדנאות לחברות
סנונית שירותי תוכן 02/04/13 |  צפיות: 2098

חברות רבות מחפשות דרכים להעשיר את העובדים שלהן, לתרום להם ידע וכל זאת מבלי להעיק ותוך שימוש באירועים שמשאירים רושם חיובי וגורמים לעובדים גם הנאה.

אחת הדרכים הנפוצות ביותר שזוכה ליותר ויותר פופולאריות בשנים האחרונות בקרב חברות בישראל, היא עריכה של סדנאות שבהן משתתפים קבוצות של עובדים. הסדנאות הללו מותאמות במיוחד לחברות באופן כזה שהן משלבות בין הנאה וכייף לצד פיתוח של כישורים הדרושים לעובדים במסגרת עבודתם.

כיום מקובל בקרב חברות רבות במשק לערוך באופן קבוע סדנאות לעובדים, לעיתים במסגרת של יום עיון, שבו נערכות מספר רב של סדנאות במרוכז, ולעיתים באופן קבוע אחת לחודש. את הסדנאות ניתן לערוך במשרדי החברה, אם יש לה מקום מתאים, או במקומות אשר שוכרים מארגני הסדנאות במיוחד לצורך זה.

אם אתם מחפשים סדנאות לחברות, תוכלו לעשות זאת באמצעות יצירת קשר עם חברות המתמחות בתחום. בישראל פועלות למעלה מעשר חברות אשר מארגנות בקביעות סדנאות לחברות בתחומים שונים. היתרון שבעבודה מול חברות מסוג זה רב. הן עורכות מאות סדנאות בשנה ויש להן ניסיון רב בהתאמה של סדנאות ספציפיות לדרישות של החברות. החברות הללו בונות  את הסדנאות בעזרת מנהלים שיש להם ניסיון בתחום וצוות מדריכים שצבר בד"כ מאות שעות ניסיון.

ישנם סוגים רבים של סדנאות שניתן לערוך. החל מסדנאות שמיועדות לפתח את היצירתיות, דרך סדנאות למנכ"לים המיועדות לפתח כישורי מנהיגות, סדנאות שמדגישות את טיפוח עבודת הצוות, סדנאות קלילות יותר כמו סדנאות הומור או משחק, וזה כמובן עוד לא הכול.

תוכלו למצוא מבחר רב של סדנאות באמצעות חיפוש פשוט בגוגל. מומלץ כמובן ל חפש גם המלצות מאנשים שעברו את הסדנאות, כדי לבחור במדריכים הטובים ביותר. שיהיה לכם בהצלחה ובהנאה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 סנונית שירותי תוכן


 


מאמרים נוספים מאת סנונית שירותי תוכן
 
ניתוח החלפת מפרק ברך
אם אתם סובלים מכאבים ממושכים ועזים בברך ואם אתם בגיל חמישים ומעלה, יתכן ששווה לכם לשקול לבצע ניתוח לפתרון הבעיה.

סדנאות לחברות
חברות רבות מחפשות דרכים להעשיר את העובדים שלהן, לתרום להם ידע וכל זאת מבלי להעיק ותוך שימוש באירועים שמשאירים רושם חיובי וגורמים לעובדים גם הנאה.

אופציות השקעה
31/03/13 | בורסת ת"א
רוצים להשקיע בשוק ההון, אבל אין לכם כוח וזמן להעמיק בקריאה של דוחות ובמעקב אחר כל אתרי החדשות הכלכליים?

כאב בברך
25/03/13 | רפואה
אחת הבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר היא כאב בברך. על פי מספר מחקרים שנערכו בקרב אנשים מבוגרים בגילאי 60 ומעלה, כאבי ברכיים תוקפים יותר משישים אחוזים מהאוכלוסייה.

אופציות דיגיטליות - מה זה אומר
24/03/13 | בורסת ת"א
אם אתם מחפשים דרך קלה ופשוטה באופן יחסי להשקיע בשוק ההון ולהרוויח (או לפחות לנסות להרוויח) סכומי כסף גדולים, אתם יכולים לנסות ולעשות זאת באמצעות כלי השקעות שנקרא אופציות בינאריות או אופציות דיגיטליות.

כלב חדש בבית – טיפים לחינוך חבר המשפחה החדש
19/03/13 | חיות בית
כלב חדש שמגיע הביתה הוא כמו ילד קטן שמצטרף לחיק המשפחה. וכמו עם תינוק חדש, גם כאן ישנם תמיד חבלי לידה שצריך לעבור על מנת שתוכלו להתרגל אחד לשני.

איטריידר - שווה להכיר
10/03/13 | השקעות
אם אתם מחפשים כלי השקעה פשוט וקל להבנה שמתאים לכל אחד ויכול לאפשר למשקיעים לרשום רווחים גדולים תוך זמן קצר – שווה לכם להכיר את הכלי שנקרא השקעה באופציות בינאריות.

כאב גב - למה זה קורה?
אם אתם סובלים מבעיות של כאב גב - יתכן שהסיבה לכך נעוצה במקום שלא חשבתם עליו: שולחן העבודה שלכם.

חיזוק ברכיים
כאבי ברכיים הם מהבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר. חלק מהאנשים סובלים מבעיות של כאבי ברכיים בשל פציעות או תאונות שהתרחשו בזמן של עיסוק ספורטיבי כזה או אחר, אחרים סובלים מפציעות שנגרמו בשל תאונות דרכים או נפילות

מידע על אופציות בינאריות
03/03/13 | השקעות
אם אתם מחפשים דרך לא מסובכת להשקיע בשוק ההון מהבית, שווה לכם להכיר את אחת משיטות ההשקעה הפופולריות ביותר בשנים האחרונות: השקעה באמצעות קנייה של אופציות בינאריות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI