דף הבית רפואה ובריאות בריאות אחר חיזוק ברכיים
חיזוק ברכיים
סנונית שירותי תוכן 04/03/13 |  צפיות: 2305

כאבי ברכיים הם מהבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר. חלק מהאנשים סובלים מבעיות של כאבי ברכיים בשל פציעות או תאונות שהתרחשו בזמן של עיסוק ספורטיבי כזה או אחר, אחרים סובלים מפציעות שנגרמו בשל תאונות דרכים או נפילות שבמהלכן הם סובבו את הרגליים. אבל גם אם לא נפלתם או נפצעתם כאבי ברכיים עשויים לתקוף אתכם.

כאבי ברכיים – למה זה קורה?

ישנם גורמים רבים להופעתם של כאבים בברכיים, שהנפוצים שבהם הם שחיקת סחוס או דלקות באיזור הברכיים. הברכיים שלנו נושאות בעומס רב – הן נושאות את משקל גופנו וכאשר אנו עסוקים בריצה או בפעילות דומה העומס עליהן גדל פי 6 או 7. אנשים עם עודף משקל הם בעלי סיכון מוגבר לבעיות של כאבי ברכיים בדיוק מסיבה זו. בקרב אנשים מבוגרים כאבי ברכיים זו תופעה נפוצה במיוחד, שכן עם השנים השחיקה בסחוסים מתרחשת כמעט תמיד.

כאבי ברכיים – מה עושים?

מה ניתן, אם כן, לעשות? התשובה העיקרית היא חיזוק ברכיים. הכוונה היא לא לברכיים עצמן שאותן כמובן אי אפשר לחזק, אלא חיזוק הברכיים באמצעות שיפור השרירים שבאיזורם ותפקודם באמצעות פעילות ספורטיבית ופיזיותרפיה מתאימה.

כאשר השרירים שבאזור הברכיים עובדים בצורה טובה והם חזקים העומס מופחת וכאבי הברכיים יכולים להיחלש בצורה משמעותית.

אם אתם סובלים מבעיות של כאבי ברכיים בצורה קשה שמחמירה ואינה עוברת כדאי לכם מאד לנסות פיזיותרפיה שמותאמת במיוחד לאנשים שסובלים מבעיות של כאבי ברכיים, זאת בשילוב של טיפול רגיל כמו שימוש בכדורים אנטי-דלקתיים, קרח בזמן של כאבים, דיקור סיני וכו'.

אם כאבי הברכיים ממשיכים יתכן ובגיל מבוגר לא יהיה מנוס מניתוח של החלפת מפרק ברך, שברוב המקרים מצליח לפתור את הבעיה של כאבי ברכיים באופן סופי.

סנונית - כתיבה לאתרים

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 סנונית שירותי תוכן


 


מאמרים נוספים מאת סנונית שירותי תוכן
 
ניתוח החלפת מפרק ברך
אם אתם סובלים מכאבים ממושכים ועזים בברך ואם אתם בגיל חמישים ומעלה, יתכן ששווה לכם לשקול לבצע ניתוח לפתרון הבעיה.

סדנאות לחברות
חברות רבות מחפשות דרכים להעשיר את העובדים שלהן, לתרום להם ידע וכל זאת מבלי להעיק ותוך שימוש באירועים שמשאירים רושם חיובי וגורמים לעובדים גם הנאה.

אופציות השקעה
31/03/13 | בורסת ת"א
רוצים להשקיע בשוק ההון, אבל אין לכם כוח וזמן להעמיק בקריאה של דוחות ובמעקב אחר כל אתרי החדשות הכלכליים?

כאב בברך
25/03/13 | רפואה
אחת הבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר היא כאב בברך. על פי מספר מחקרים שנערכו בקרב אנשים מבוגרים בגילאי 60 ומעלה, כאבי ברכיים תוקפים יותר משישים אחוזים מהאוכלוסייה.

אופציות דיגיטליות - מה זה אומר
24/03/13 | בורסת ת"א
אם אתם מחפשים דרך קלה ופשוטה באופן יחסי להשקיע בשוק ההון ולהרוויח (או לפחות לנסות להרוויח) סכומי כסף גדולים, אתם יכולים לנסות ולעשות זאת באמצעות כלי השקעות שנקרא אופציות בינאריות או אופציות דיגיטליות.

כלב חדש בבית – טיפים לחינוך חבר המשפחה החדש
19/03/13 | חיות בית
כלב חדש שמגיע הביתה הוא כמו ילד קטן שמצטרף לחיק המשפחה. וכמו עם תינוק חדש, גם כאן ישנם תמיד חבלי לידה שצריך לעבור על מנת שתוכלו להתרגל אחד לשני.

איטריידר - שווה להכיר
10/03/13 | השקעות
אם אתם מחפשים כלי השקעה פשוט וקל להבנה שמתאים לכל אחד ויכול לאפשר למשקיעים לרשום רווחים גדולים תוך זמן קצר – שווה לכם להכיר את הכלי שנקרא השקעה באופציות בינאריות.

כאב גב - למה זה קורה?
אם אתם סובלים מבעיות של כאב גב - יתכן שהסיבה לכך נעוצה במקום שלא חשבתם עליו: שולחן העבודה שלכם.

חיזוק ברכיים
כאבי ברכיים הם מהבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר. חלק מהאנשים סובלים מבעיות של כאבי ברכיים בשל פציעות או תאונות שהתרחשו בזמן של עיסוק ספורטיבי כזה או אחר, אחרים סובלים מפציעות שנגרמו בשל תאונות דרכים או נפילות

מידע על אופציות בינאריות
03/03/13 | השקעות
אם אתם מחפשים דרך לא מסובכת להשקיע בשוק ההון מהבית, שווה לכם להכיר את אחת משיטות ההשקעה הפופולריות ביותר בשנים האחרונות: השקעה באמצעות קנייה של אופציות בינאריות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI