דף הבית רפואה ובריאות בריאות עיניים התאוששות לאחר ניתוח הסרת משקפיים בלייזר
התאוששות לאחר ניתוח הסרת משקפיים בלייזר
שון 04/07/10 |  צפיות: 2524


אחרי שעברתם את ניתוח הסרת המשקפיים בלייזר, ישנו זמן התאוששות והחלמה שאתה צריך בשביל השקט הנפשי שלך, העין שלך בשביל שתוכל לראות כל מה שקורה סביבה והכי חשוב בשביל שלא יופיעו סיכונים מיותרים שיוכלים להופיע מניתוח הסרת משקפיים בלייזר.

רגע של מנוחה אחרי ניתוח הסרת משקפיים

במידה והחלטת לעבור ניתוח הסרת משקפיים בלייזר, חשוב מאוד שתדע על הסיכונים שכרוכים בניתוח שכזה וכמו כן על זמן ההתאוששות שאתה חייב לתת לעצמך על מנת שתוכל לחזור ולתפקד כמה שיותר מהר ממש כמו פעם שהיו לך משקפיים, או עדשות מגע שעטפו את עינייך.
זמן החלמה מכל ניתוח ובייחוד מניתוח הסרת משקפיים, חשוב מאוד בשביל הבריאות שלך ובשביל השקט הנפשי שלך, כי אף לא רוצה שיופיע תופעות לוואי כאלו ואחרות בעקבות הניתוח ובגלל שלא הקפדת על המנוחה שהמליץ לך הרופא המנתח.

החלמה מניתוח הסרת משקפיים בשביל למנוע תופעות לוואי


בכל ניתוח קיימות תופעות לוואי כאלו ואחרות וחשוב מאוד שתשים לך לדגשים שנותן לך הרופא המנתח בכל הנוגע להתאוששות מהניתוח ולתקופת ההחלמה שיכולה להשתנות מאדם לאדם, בניתוח הסרת משקפיים בלייזר קיימים לא מעט סיכונים כאלו ואחרים שיכולים להופיע, כגון: פגיעה בקרנית העין ופגיעה בראייה לטווח הקצר והארוך, יובש בעיניים שיכול להיפתר בקלות בעזרת טיפות עיניים ולבישת משקפי שמש מתאימות, רגרסיה של מספר בעין, ועוד כמה וכמה תופעות לוואי שונות שמשתנות מאדם לאדם. למידע נוסף על החלמה מהנתוח לחצו כאן


בשביל שכל תופעות הלוואי שאחר הניתוח יסתיימו וכמה שיותר מהר, מומלץ לשבת בבית ולנוח כמה שיותר בחדר חשוך עם כמה שפחות אור שמש ואור ממנורת החדר , שיכול לגרום לסינוור לזה שעבר ניתוח הסרת משקפיים בלייזר.


הסינוור מאור חזק יכול לגרום לפגיעה בראייה לטווח הארוך ולהחמרה שבתופעות הלוואי, ובגלל זה מומלץ וחשוב להקפיד על כל הנהלים שניתנים על ידי הרופא המנתח בהקשר לתקופת ההחלמה מניתוח הסרת משקפיים בלייזר וכמו כן, על הטיפול התרופתי שחייבים לקבל לאחר ניתוח שכזה, כמובן שאסור לשכוח את הביקורת שיש לעבור לאחר ניתוח שכזה על פי דרישת הרופא... הקפידו על המלצות הרופא ושתהיה החלמה מהירה לאחר ניתוח הסרת המשקפייים בלייזר!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שון


 


מאמרים נוספים מאת שון
 
למי מתאים ניתוח הסרת משקפיים בלייזר?
אז מי בעצם יכול לעבור ניתוח הסרת משקפיים ומי לא יכול, ולמה? ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר הופכים ליותר ויותר פופולאריים, הבעיה היא שכרגע רק כשני שליש ממרכיבי המשקפיים יכולים לעבור את הניתוח. מאמר זה מסביר לאיזו קבוצה אתם שייכים - לקבוצה שמתאימה לעבור את הניתוח או לצערכם לא.

מידע עסקי ו SWOT
הזדמנויות עסקיות הן הזדמנויות פוטנציאליות, אלא אם הארגון משכיל להשתמש במשאביו ולנצל את ההזדמנויות וע"י כך להשיג יתרון מול מתחריו

שיטות להצרת היקפים
11/08/11 | השמנת יתר
השיטה העיקרית להצרת היקפים הינה פעולה בה מגרים את השרירים באמצעות תדר אלקטרוני.

הלבנת שיניים בלייזר
ניתן לקבוע כי היתרונות בהלבנת שיניים בלייזר אל מול השיטה המסורתית במרפאה הן לא רבות ואפילו לא משמעותיות.

למי לא מתאים ניתוח הסרת משקפיים?
במידה ואתם מעוניינים לבצע ניתוח הסרת משקפיים בלייזר ואתם רוצים לדעת דווקא למי אינו מתאים הניתוח, או שייתכן שאתם חלק מאלו שבאמת חבל שתחשבו על הניתוח ועל האפשרות של לבצע ניתוח הסרת משקפיים

שתלים מסיליקון להגדלת חזה
הגדלת חזה באמצעות שתלי סיליקון הינו הניתוח הפופולארי והנפוץ ביותר בקרב נשים בעשור האחרון, ולכך סיבות שונות ומגוונות, הסיבות העיקריות הינן שיפור הדימוי העצמי, פתרון לבעיות אסתטיות, פסיכולוגיות, פיזיולוגיות, מיניות ועוד.

הזרקת בוטוקס
הזרקת בוטוקס הינו טיפול המטפל בקמטים הנוצרים כתוצאה מתנועת שרירים בלבד. מילוי קמטים בעזרת בוטוקס אינו אפשרי בכל קמט הנוצר על הפנים, אלא רק בקמטים אשר מקורם בכיווץ של שריר.

השיטות לניתוחי אף
בניתוחי האף הפלסטיים קיימות שתי שיטות ניתוחיות המתבצעות בשתי טכניקות, הטכניקה הסגורה והטכניקה הפתוחה עליהם נסביר במאמר זה.

הסרת שיער באמצעות IPL
הסרת שיער באמצעות קרן אור מוכרת בישראל גם כהסרת שיער באינפרא אדום, אולם הדבר כלל אינו נכון ואין שום קשר לאינפרא אדום (IR)

אופטומטריה
אופטומטריה הינו מקצוע העוסק בעיקרו במדידה של שבירת קרני אור בעיניים ובחוש הראייה אצל האדם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI