דף הבית אינטרנט והחיים ברשת שיווק באינטרנט טיפים לניהול בלוגים
טיפים לניהול בלוגים
Click4Web 17/10/10 |  צפיות: 2623

אחד הכלים החזקים היום בכל הקשור לשיווק באינטרנט זהו הבלוג. בלוגים הפכו לכלי שיווקי יעיל מאוד ועסקים שהשכילו להשתמש בהם בצורה נכונה חוו עליה גם בחשיפה לעסק ובמקביל לכמות החשיפה שעלתה גם כמות המתעניינים והרוכשים עלתה.

בלוג לעומת זאת יכול גם לגרום לנזק תדמיתי או אחר במידה ולא משתמשים בו כראוי ובזהירות הנדרשת. צריך לשים לב כל הזמן לסוג הדברים שאתם כותבים, איך הם נכתבים ואיפה אתם מפרסמים אותם.

הימנעו משימוש במושגים ובמילים שגולש אקראי לא יבין. לא תמיד ראשי התיבות ברורים לכולם וגם אנשים שעוסקים בתחום זהה לשלכם לא תמיד זוכרים מה אומרת מילה כזו או אחרת. אם בכל זאת בחרתם להשתמש בראשי תיבות שלא יהיו ברורות לכולם. אין צורך להסביר את ראשי התיבות או המילה הלא מוכרת בכל פעם בו היא מופיעה, מספיק לתת פירוש ליד המופע הראשון שלה.

כמובן שהדבר הנוראי ביותר בו ניתן להיתקל בעת קריאת תכנים באינטרנט הינן שגיאות כתיב. שגיאות כתיב הן טעויות שאינן מתקבלות על הדעת ואולי כאן המקום לציין שכולנו בני אדם וכולנו עושים טעויות לפעמים, אך הקפידו לעבור על הטקסט שלכם כמה וכמה פעמים לפני שאתם מפרסמים אותו. דרך טובה יותר להימנע משגיאות מהסוג הזה היא לתת לכמה חברים קרובים או חברי משפחה לעבור על הטקסט לפני הפרסום שלו. כמו כן השתדלו לכתוב את הטקסט בעורכי תוכן כמו וורד שיתריעו בפניכם על שגיאות כתיב.

הימנעו משימוש בשפה גבוהה מידי ומתנשאת. אף אחד לא אוהב לקרוא טקסטים בסגנון הזה, אפילו לא האקדמאים. נסו להנגיש את הטקסט למקסימום אנשים על ידי כתיבה בשפה יומיומית ונינוחה. מצד שני, אל תכתבו בשפה ירודה מידי, כזו שתגרום לכם להיראות רע בעיני הקורא. הדרך הטובה היותר היא להתאים את סגנון הכתיבה לקהל היעד שלכם ובכך להגיע למקסימום אנשים.

נסו להימנע מכתיבה צפופה מידי. מחקרים רבים מוכיחים שאנחנו לא קוראים באינטרנט אלא מרפרפים על כותרות, רשימות למיניהן ופסקאות. כתיבה מרווחת תאפשר לקרוא את הטקסט בצורה הטובה ביותר, חלוקה לכותרות משנה ורשימות תקל עוד יותר את הקריאה. כל סגנון כתיבה אחר ירחיק את הקוראים מלקרוא את הטקסט החשוב שלכם.

צאו מנקודת ההנחה שהגולשים ברשת קצרים בסבלנות וקצרים בזמן. ייקח להם בדיוק 2 שניות להחליט אם אתם שווים רפרוף או שהם ממהרים ללחוץ על הכפתור שיקח אותם אחורה לדף הקודם בו הם היו. זה משאיר לכם מעט מאוד זמן כדי למשוך אותם להישאר בדף.

שימוש מושכל בכותרות נכונות ומושכות, הדגשות נכונות וכתיבה מרווחת יגרום להם לחשוב עוד פעם או פעמיים האם להישאר ולקרוא את התכנים הכל כך חשובים שלכם או להמשיך הלאה. השקיעו מחשבה בהתאמת התוכן לקהל היעד שלכם על ידי הכללים האלו ותגיעו ליותר חשיפה והשפעה דרך התכנים שלכם.

נתחו את התנועה בבלוג שלכם: בקשו מחברות בניית אתרי אינטרנט להתקין לכם מערכת סטטיסטיקה דרכן תוכלו לנתח את תנועת הגולשים ולגלות מה הגולשים שלכם אוהבים לקרוא ואיזה תכנים פחות מעניינים אתכם. ככה תוכלו להביא את הבלוג שלכם למצב האופטימאלי ביותר עבור הגולשים שלכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Click4Web

מאמר זה פורסם על ידי קליק 4 ווב - בניית אתרי אינטרנט העוסקת באפיון, עיצוב אתרי אינטרנט,קידום אתרים ופיתוח מערכות אינטרנט. 


מאמרים נוספים מאת Click4Web
 
היתרון הגדול של דף נחיתה עבור העסק שלך
דף נחיתה הוא דף שמיועד לקבל תנועה מקמפיינים שונים וכל תפקידו הוא להתמקד במכירת מוצר אחד בלבד. לדף נחיתה מסוג כזה יש מספר יתרונות כמו צפי של קהל יעד מסוים, דבר שמאפשר למקד את דף הנחיתה בצורה מוכוונת עבור קהל היעד.

יש תקן חדש – בניית אתרי אינטרנט ב-HTML5
הוא כבר, כאן אבל עדיין לא באופן רשמי. HTML5 נכנסת לשימוש לאט לאט ואפשר כבר לראות ברחבי הרשת לא מעט אתרי אינטרנט שנבנים על פי התקן החדש שנמצא בשלבי תקינה מתקדמים.

דגשים חשובים בנושא בניית דף נחיתה
בניית דף נחיתה היא כלי שימושי ביותר עבור מפרסמים ברשת. הוא משמש לקידום מוצר או שירות ספציפי ומהווה יעד לתנועה המגיעה מפרסום של מודעות טקסט ממומנות או באנרים כשמטרתו היא בדרך כלל איסוף פרטים. דף נחיתה מוצלח הוא דף בו אחוז גבוה של משתמשים מבצעים את המטרה שלשמו הוא נועד.

מהו מיתוג באינטרנט?
מיתוג באינטרנט - מאמר זה עוסק בנושא מיתוג באינטרנט ומציג את הנקודות החשובות שאליהם יש לשים לב כשניגשים לבצע עבודות מיתוג ברשת. איך להיזהר ואיך לעבוד נכון, מה אפשר לעשות לבד ומה כדאי להשאיר למומחים לעשות.

בניית אתרי אינטרנט בחינם – כן או לא
אם פעם נדרשתם להשקיע כסף רב כדי לשכור חברה שתבנה עבורכם אתר אינטרנט הרי שכיום בעידן האינטרנט יכול כל אחד לבנות לעצמו בקלות אתר אינטרנט על ידי גופים שונים שנותנים פלטפורמה להקמת אתר אינטרנט בחינם.

טכנולוגיות בניית אתרי אינטרנט
בשוק ישנן טכנולוגיות רבות, שונות ומגוונות לבניית אתרי אינטרנט. כל הטכנולוגיות יודעות לעשות בסופו של דבר את אותם הדברים, בצורה כזו או אחרת. לכל טכנולוגיה יש את היתרונות שלה ואת החסרונות שלה. אותן טכנולוגיות משתנות ומתחדשות כל הזמן וכמעט מידי יום יוצא שדרוג לגרסאות חדשות.

בניית אתרי אינטרנט מוכוונות רווחים
אתרי אינטרנט לעולם יוקמו לשם מטרה מסויימת. יש אתרים שיוקמו לטובת הצגה של העסק, יש אתרי אינטרנט שמטרתם היא לספק תמיכה טכנית במוצר כזה או אחר ויש גם הרבה מאוד אתרי אינטרנט שנבנים על מנת לספק רווחים ממכירה של שירותים או מוצרים.

בניית אתרי אינטרנט – כיצד?
ההחלטה באיזו חברה לבחור היא אולי ההחלטה הקשה והחשובה ביותר ויש לה השפעה על כל התהליך של בניית האתר. חשוב לבחור נכון. המאמר הבא מסביר כיצד.

בניית אתרי אינטרנט מותאמים למנועי חיפוש
מאמר זה ייתן לכם להבין איך לבחון את ההצעות שאתם מקבלים מחברות בניית האתרים שלכם בכל הקשור להתאמתם למנועי החיפוש וככה תוכלו להימנע מנזקים עבור המותג ואתר האינטרנט שלכם.

בניית אתרי אינטרנט בחינם – כן או לא
אם פעם נדרשתם להשקיע כסף רב כדי לשכור חברה שתבנה עבורכם אתר אינטרנט הרי שכיום בעידן האינטרנט יכול כל אחד לבנות לעצמו בקלות אתר אינטרנט על ידי גופים שונים שנותנים פלטפורמה להקמת אתר אינטרנט בחינם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI