דף הבית אינטרנט והחיים ברשת רשתות חברתיות פרסום ברשתות חברתיות
פרסום ברשתות חברתיות
נמרוד הורביץ 20/02/11 |  צפיות: 3342

פרסום ברשתות חברתיות

שתיים עשרה השנים האחרונות פתחו עידן חדש בכל נושא ההתנהלות החברתית שלנו.כיום אחרי מספר לא קטן של שינויים, נדמה שהרשת החברתית תופסת מקום עצום בחייו של האדם המערבי. הרשת החברתית מדמה התנהלות חברתית לכל דבר. עם כל הכבוד לגוגל ברור כי הגולש הממוצע מבלה את מרבית זמנו הפנוי ברשת החברתית, לכן פרסום ברשתות חברתיות הוא חובה בעידן בו חברים נמדדים בלחיצת כפתור.

מה הם הרשתות החברתיות?

הרשתות החברתיות הם המקומות בהם נמצאות קבוצות אנשים לפי גורמים משותפים שונים. הרשתות החברתיות הפופולאריות ביותר בימנו הינם:facebook, youtube, twitter, linkedin.שיטות

כיצד מתבצע הפרסום ברשתות החברתיות?

פרסום בכל רשת חברתית שונה מזו המקבילה לה. ברוב הרשתות קיימת היכולת לפרסום ממומן, אך עם זאת קיימת היכולת לחשיפה ופרסום, הרוב המכריע של האוכלוסייה לא יודע כיצד להשתמש בצורה יעילה ביכולת זו, והולך ישירות לאופציות הממומנות, שמועילות רק עם גישה נכונה וידע מקדים.

מהו הפרסום הממומן ברשתות החברתיות?

הפרסום הממומן המתקיים ברשתות החברתיות כשבראשם,facebookו youtube. ב facebook ניתן לשלב מודעות לפי חתכים שונים הנעשים בפרופילים של כל גולש. ב youtube נעשית התאמה לפי הסרטונים בהם בחרת לצפות. בtwitter נכון לרגע זה לא קיימת מערכת פרסום,אך לפי פרסומים מערכת שכזו תושק בקרוב, וככל הנראה תופיע בין ה"טוויטים" של חברך כמודעה סטטית.

מה הם היתרונות בפרסום ברשתות חברתיות?

פרסום ברשתות חברתיות הואתחום בעל יתרון עצום, אך השימוש הקונבנציונאלי בו מפרסמים כיום הוא דל ובנאלי. שימוש נכון ברשת החברתית מגדיל את תודעת המוצר, ובכך משפר את הכנסות המשווק. התעלמות מתופעת הרשתות החברתיות היא טעות מרה אצל חברות שונות אשר מעוניינות שואפות ליצור לעצמן מיתוג באינטרנט. ניצול מקסימאלי של יכולות החיתוך החברתי שנעשה ברשתות החברתיות, יוצר את שיטת הפרסום המוכוונת והמדויקת ביותר.

מה חשוב שיהיה בחברה העוסקת בפרסום ברשתות החברתיות?

חשוב שבראש ובראשונה ,יהיו אלה אנשי שווק באינטרנט. צעירים (עובדה אשר יכולה להקשות עליהם בחיים) תעזור בהתמצאות ברשתות חברתיות אלה.חשוב שיהיה ליווי והכרה של הרשתות החברתיות מרגע הקמתן, השינויים שנעשו בהם, השפיעו ישירות על חיי היום יום שלנו, הן כאנשי שיווק והן כגולשים תמימים. לסיום, כנראה שאחרי הכול אנו שייכים לדור הרשתות החברתיות, חשוב לדעת להתנהל בהתאם.

אין הדבר צריך למנוע מאיתנו להשקיע בקידום אתרים אורגני או בבניית דף נחיתה כזה או אחר, פרסום ברשתות חברתיות. מיתוג באינטרנט הוא דבר רחב הדורש את כל הפונקציות הנ"ל במטרה להשיג את המיצוי המרבי ברשת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 נמרוד הורביץ

מיתוג באינטרנט 


מאמרים נוספים מאת נמרוד הורביץ
 
סוגים שונים של עיצובים בגבס, לצרכים שונים בביתנו.
21/12/11 | שיפוצים
גבס הוא חומר מיוחד, חומר שנוח ביותר להשתמש בו וליצור ממנו המון דברים חדשניים עם עיצובים מקוריים, יש מאין. פעם גבס היה נראה לנו פשוט ולא עמיד כלל, היום אנחנו כבר יודעים שהתמונה השתנתה לחלוטין וכי גבס נחשב לחומר איכותי ללא כל צל של ספק.

פרגולות שונות ושימושים שונים, מבט על האופציות הקיימות כיום בשוק.
19/12/11 | שיפוצים
פרגולות הן פיתרון אידיאלי לגינה שלנו, הן בקלות הופכות את הגינה שלנו לחדר נוסף, מרחב גדול ויפה שאנו יכולים ליהנות ממנו ולהעביר שם חלקים גדולים מהיום שלנו, בימי שמש חמים היא מגינה עלינו מהשמש הקופחת ובימים קרים היא שומרת עלינו יבשים מן הגשם והרוחות.

משחק עם צל בעזרת פרגולות, כל מה שאתם חייבים לדעת בנושא.
18/12/11 | שיפוצים
צל הוא משהו שאנו למדים להעריך עם השנים, ככל שאנו בוגרים יותר אנו מודעים יותר ויותר לבעיות הכרוכות בכך שאין לנו צל כגון חשיפה מרובה לקרני השמש, כמו כן לשבת עם עיניים חצי עצומות בגלל עוצמתה של השמש זהו לא משהו שאנו נהנים ממנו בדרך כלל, לכן אם יש ברשותנו גינה ואנו רוצים לנצל אותה וליהנות ממנה, הדרך הפשוטה לעשות זאת היא על ידי התקנת פרגולה.

סוגים שונים של פרגולות, לכל גינה שתבחר.
גינה יפה היא גינה עם דשא ירוק וצמחייה פורחת, אבל גינה משמשת לעוד תפקידים, המטרה שלה לא רק להיות יפה ומטופחת, התפקיד הנוסף והלא פחות חשוב שלה הוא להיות חיונית, לשמש אותנו בכל זמן שנרצה להנות מהאוויר הצח, פרגולות הן התשובה לגינה כזאת.

השינוי המרענן של אותן עבודות גבס, האופציות בשוק השיפוצים והעיצוב.
17/10/11 | שיפוצים
אם חשבתם לאחרונה לבצע שיפוץ בביתכם או סתם נמאס לכם ממראה הסלון, סביר להניח שחשבתם שהדבר עלול להיות יקר והמחיר עלול להגיע עד למאה אלף שקלים. נכון, שיפוץ יכול להגיע למחיר שכזה, אך לא אם תבצעו אותו בצורה החכמה, בעזרת עבודות גבס.

שילוב של עבודות גבס בסלון, לצד עבודות אחרות בחלל הפנימי של הבית.
בזמן שתחום עיצוב הפנים מישראל מתפתח ומגלגל עשרות מיליוני דולרים בשנה, לצידו מתפתח תחום הגבס בקצב מסחרר, תחום הגבס ועיצוב הפנים המודרני משתלבים בצורה כה טוב ביחד, בגלל הצורך בבניה קלה שתינתן לשינוי בכלות, עם התפתחות אופנתית חדשה בתחום העיצוב. עבודות גבס בסלון הינן העבודות הבולטות ביותר בתחום זה.

התפתחותם של עיצובים בגבס בעשור האחרון, מבט דקורטיבי.
הסיבות לכך הם רבות ומגוונות ולא ניתן לשים את האצבע על כולן. דבר אחד בטוח וברור יותר מכל, שבית ישראלי שרוצה לעמוד באותו הקצב לא מסוגל לשבור את קירותיו כל מספר שנים ולכן עיצובים בגבס תפסו תאוצה בשנים האחרונות.

דקים, הבסיס למרפסת המושלמת, גם בתוך דירה.
17/08/11 | שיפוצים
גינה יפה ומושקעת היא גינה עם דק, אין שום צל של ספק לגבי זה, דק זוהי רצפת עץ שהופכת את הגינה שלנו לגינה היפה ביותר באזור, אפילו אם מדובר בגינה של בניין מגורים, התקנת דק היא הדרך לשדרג את הגינה שלנו בכמה רמות מעל כולם.

התקנת דשא סינטטי, כי מה שלא עושה הטבע, עושה מוצר בעל חיי קבע.
17/08/11 | שיפוצים
כשיש לנו גינה בביתנו הפרטי או אפילו בבניין המגורים שלנו אנו צריכים לחשוב על דרך בה הגינה תהיה יפה ומושקעת לכל אורך השנה, לפעמים קשה לדאוג לדשא אמיתי כיוון שהוא דורש תחזוקה מתמדת, הדרך לפתור בעיה זו היא על ידי הנחת דשא סינטטי.

התקנת פלזמה בצורה נכונה חשובה גם לביטחונכם האישי.
17/08/11 | שיפוצים
כשיש לנו בית חדש ואנו רוצים לרכוש רהיטים לסלון ביתנו, או כאשר אנו רוצים לחדש את סלון ביתנו הישן, אין כמו מסך פלזמה שיעשה את העבודה הזאת בצורה הטובה ביותר. מדובר במסך אסתטי ויפה, אשר ללא כל צל של ספק משדרג את סלון ביתנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI