דף הבית חינוך ולימודים לימודים בחו"ל לימודים באיטליה למי זה מתאים
לימודים באיטליה למי זה מתאים
הדס כהן 15/09/11 |  צפיות: 4028

המקום הטוב ביותר להירשם בו אל לימודי עיצוב הינו באיטליה, לימודים באיטליה מתאימים לאנשים עצמאים, אנשים שלא מפחדים ממגורים במדינה חדשה, אנשים שלא מפחדים ליהנות ולצבור חווית תוך כדי הלימודים. לימודים באיטליה אלו הם לימודים, המתאימים במיוחד למי שמבין את הערך והחשיבות של לימודים באיטליה שמבין את הכוח שיש ללימודים במדינה זרה. לימודים באיטליה אלו הם כמובן לימודים מאוד אינטנסיביים ומקצועיים, אך שכרם בצידם. בוגרי לימודים באיטליה מעידים כי  שנות הלימודים  באיטליה היו חוויה עבורם.

מרבית הלומדים באיטליה בוחרים דווקא בתחום לימודי עיצוב. איטליה נחשבת מעוז האופנה והעיצוב,  המעצבים האיטלקיים נחשבים כבעלי שם ומובילים בתחום האופנה, העיר עצמה מעוצבת בצורה מרהיבה ביופייה, ועל כן, טבעי הוא שמעוז היופי והאופנה הפך לבית עבור סטודנטים המבקשים להירשם אל לימודי עיצוב. באיטליה ניתן ללמוד לימודי עיצוב גרפי, לצד לימודי אופנה, אדריכלות ועוד.

לימודי עיצוב גרפי באיטליה.

צעירים המעוניינים להירשם אל לימודי עיצוב גרפי באיטליה, יכולים להירשם דרך סניף הנמצא בישראל, כך למשל ישראלים שרוצים ללמוד לימודי עיצוב גרפי במסגרת קורס עיצוב גרפי, בבית ספר בשם מרנגוני, יכולים לעשות זאת דרך הסניף הנמצא בתל אביב.

לימודי עיצוב בכלל וקורס לימודי עיצוב גרפי בפרט, אלו הם לימודים מעמיקים מאוד, בהם מקבל הסטודנט, ידע רחב בתחום העיצוב, לימודי עיצוב מעניקים ללומד אותם, זוויות ראייה שונות, ראייה מרחבית, הבנה  כיצד להתאים בין דברים וכיצד לפתור בעיות שונות, בוגר לימודי עיצוב יודע מה הוא קונספט וכיצד להעלות רעיון על גבי דפוס.

באיטליה ניתן ללמוד במסגרת תוכנית לימודים ארוכה או תוכנית לימודים קצרה יותר כמו קורס עיצוב גרפי או קורס תדמיתנות.

לימודי קורס עיצוב גרפי הם ממוקדים ואינטנסיביים אך יחד עם זאת  לימודים במסגרת קורס עיצוב גרפי הם קצרים יותר מאשר לימודים לתואר ראשון ולכן הם משתלמים מאוד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
שווי יהלומים – לא קונים בלי לבדוק
על מנת להעריך שווי יהלומים אנו זקוקים לביצוע של כמה שלבים. אך בטרם נתחיל בתהליך, מומלץ ונכון יהיה לבדוק שהיהלום שבידינו איננו מזויף.

הערכת יהלומים, כי המקור שווה השקעה
יהלום, יהלום, יהלום. יש אדם שלא יהיה שמח אם יהיה ברשותו יהלום? כמובן שלא.. אז אם כבר הגיע לרשותכם יהלום או אם אתם בדרך לרכוש יהלומים או תכשיט משובץ יהלומים לא תירצו לדעת בוודאות שאתם רוכשים יהלום מקורי משובח ולא יהלום מזויף? המלצתנו היא לבצע הערכת יהלומים, לוודא שאכן ברשותכם יהלום אמיתי ובעל ערך

הערכת תכשיטים – חשוב לדעת
שימו לב. חשקה נפשכם ברכישת תכשיט או לחילופין קיבלתם תכשיט בירושה, חשוב לדעת ביצוע הערכת תכשיטים הינה צעד חשוב בהערכת שוויו וערכו של תכשיט. היום תוכלו למצוא את מיטב העיצובים היוקרתיים עשויים משלל חומרים: זהב, כסף, פלטינה.. תכשיטים יכולים להסתובב בשוק המכירות כשהם מוצעים במחיר גבוה אך בפועל עשויים חומרים זולים ופשוטים. לכן חשוב לדעת לבצע הערכת תכשיטים טרם רכישה של תכשיט בעל ערך או רגע לפני מכירה.

שווי יהלומים – ידע שווה כסף. פה אפילו יותר
על מנת לבצע הערכת שווי יהלומים חייב המעריך להיות בעל ידע רחב ומעמיק בעולם היהלומים. סטיות שגויות בהערכת שווי יהלומים עשויות להוביל את הרוכש להפסדים גדולים. קיים צורך בהכרת סוגי יהלומים וטיבם. הכרות עם גזרת היהלומים המזויפים ועם איכויות יהלומים בכלל.

שווי יהלומים – שווה בדיקה
בדיקת שווי יהלומים נעשית במספר שלבים. אך תחילה נבדוק את הפרמטר הבסיסי והמהותי ביותר, שהיהלום אמיתי ושאינו מזויף.

הערכת תכשיטים, חובה לדעת
שוק התכשיטים העולמי הפך עם השנים למורכב למדי. אם בעבר היינו רוכשים תכשיט ויודעים בוודאות שנמכר לנו תכשיט מחומר מסוים הרי שהיום חובה על אדם המעוניין לרכוש תכשיט איכותי והעל ערך לבצע הערכת תכשיטים. ומדוע זה? מכיוון שהיום ניתן למצוא בשוק עיצובים יוקרתיים שזויפו ומוצעים למכירה במגוון חומרי גלם: זהב, כסף, פלטינה ועוד, לעיתים חומרי גלם בעלי ערך נמוך.

הערכת אומנות. ידע והבנה
אם תירצו שיצירת אומנות תקבל הערכת אומנות ראוי הדבר שתיפנו לאיש מקצוע בעל ידע וניסיון עשיר בעולם האומנות, בעל הכרות עם היסטוריית האומנות, חומרי הגלם וסוגי האומנות השונים

הערכת יהלומים, כדי שלא תיפלו בפח
יהלום. מי לא רוצה שיהיה לו יהלום אמיתי, משובץ בתכשיט או בקופסא, אבל יהלום. לא הייתם רוצים לדעת לו היה ברשותכם "יהלום" מזויף? כמובן שכן. אז למה לא לבצע מראש הערכת יהלומים?

הערכת אומנות. יש (הרבה) מה לדעת
כשלוקחים יצירת אומנות ומבקשים לבצע הערכת אומנות חשוב להבין ולדעת שאיש המקצוע האמון על ביצוע ההערכה מחויב להיות איש מקצוע בעל ידע רב והיכרות רבת שנים עם יצירות אומנות.

הערכת יהלומים, כדי שלא תתקשטו בזיוף
02/10/22 | צרכנות
יהלומים. כולנו רוצים שיהיו ברשותנו יהלומים. חלקנו הגדול גם בטוח שכל רכישת יהלום מבטיחה שבידיו יהלום אמיתי. האומנם?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI