דף הבית ביטוח ביטוח רכב ביטוח צד שלישי – כך תבחרו את הטוב ביותר
ביטוח צד שלישי – כך תבחרו את הטוב ביותר
neri bennun 11/03/12 |  צפיות: 5902

ביטוחי הרכב מציעים שלושה סוגי ביטוחים, אחד מהם הוא חובה – וכך גם הוא נקרא: ביטוח חובה, ושניים מהם הם ביטוחי רשות, אך חשיבותם גדולה מאוד – ביטוח צד שלישי וביטוח מקיף. ביטוח חובה מכסה נזקי גוף ונפש, ביטוח מקיף מכסה אתכם מבחינת רכוש – נזקים כספיים כתוצאה מפגיעה ברכב, גניבה וכדומה. ביטוח צד שלישי לרכב מכסה למעשה נזקי רכוש שנגרמו לצד שלישי, כתוצאה מתאונה עם רכבכם.

כאמור, תאונות יכולות לקרות בכל מיני צורות. כולם מכירים את הסרטון המצחיק בו נהגת נסעה בטעות קדימה במקום ברוורס, לחצה בכוח על דוושת הגז ונכנסה בחלון ראווה של חנות. זה אולי נשמע תסריט קצת הזוי, אך לצערנו, טעויות כאלה קורות גם במציאות. במקרה כזה, העלות הכספית בגין הנזק שנגרם לחנות תהיה גדולה מאוד. ביטוח צד ג' לרכב יכסה את הנזקים והנהג לא יידרש לשלם יותר מכמה מאות שקלים, השתתפות עצמית. מה אם לא נתתם זכות קדימה ונכנסתם ברכב אחר? ביטוח צד שלישי יכסה את עלות הנזק הנגרם לרכב בו פגעתם. ביטוח צד שלישי הוא חיוני מאוד ומכסה אתכם מפני הוצאות כלכליות כבדות מאוד. לכן, לא כדאי לחשוב פעמיים אם כדאי או לא – רצוי להתייחס אל ביטוח צד שלישי לרכב כאל ביטוח חובה.

ביטוח צד שלישי – מה לבדוק?

ביטוח צד ג לרכב מיועד לכל מי שאין לו ביטוח מקיף. ביטוח מקיף כולל בתוכו גם ביטוח צד שלישי. מי שרכבו כבר נמצא שנים רבות על הכביש ולא ממש משתלם לבטחו בביטוח מקיף, יכול לרכוש פוליסת ביטוח צד שלישי לרכב במחיר אטרקטיבי וליהנות גם מראש שקט וגם מיתרונות נוספים.

חשוב מאוד לפנות אל חברת ביטוח המתמחה בביטוחי רכב, בעלת שם ומוניטין, כך שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות ויש לכם לאן לפנות בכל מקרה של תביעה. רוב חברות הביטוח מציעות פוליסת ביטוח צד שלישי בסיסית, הכוללת כיסויים בסיסיים. בדקו אלו אפשרויות שדרוג מאפשרת לכם החברה ובאיזה מחיר. ישנן חברות ביטוח אשר מציעות מגוון שדרוגים לפוליסת צד שלישי לרכב, החל משירותי חילוץ וגרר ועד גניבת רדיו מתוך הרכב שלכם. מומלץ לבדוק את כל הנתונים הללו, כך שתוכלו להרכיב פוליסת ביטוח צד שלישי שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם.

אגב, רכישת פוליסת ביטוח צד ג' יחד עם ביטוח חובה לדוגמה, דרך אותה חברת ביטוח, פעמים רבות תוזיל את העלות ותהיה משתלמת הרבה יותר. כמו כן, תוכלו להוזיל את גובה הפרמיה, במידה ורק אתם או אדם נוסף בלבד נוהגים ברכב.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 neri bennun


 


מאמרים נוספים מאת neri bennun
 
לימודי הנדסת מחשבים – לימודי הנדסה לכל דבר
לימוד מחשבים הפך בעשרות השנים האחרונות ללימודים מאד מבוקשים. עולם המחשבים זקוק לאנשי מקצוע מסוגים שונים ובעלי מיומנות שונה בכל תחום ספציפי. הנדסת מחשבים היא תת-תחום בענף במחשבים - מה לומדים במסלול זה?

הסבה מקצועית – לשיפור החיים
בעבר היה אדם מתקבל במקום עבודה והוא היה יכול להיות בטוח שמקומו מובטח לו עד הפנסייה. הזמנים השתנו ומקומות עבודה כאלה לא נשארו כמעט בכלל.

סוכרת – המחלה והטיפול
אורח החיים המלחיץ רבים מאיתנו גורם לרבים להזניח את אורח החיים הבריא, לתזונה לא נכונה הכוללת אוכל שומני ורווי סוכרים, לחוסר פעילות גופנית המביאים לעלייה לא מבוקרת במשקל ולצריכת חומרים ממכרים. אלה הם גורמי הסיכון המרכזיים לסוכרת מסוג 2.

סרטן השד – אבחון מוקדם מציל חיים
03/10/12 | סרטן
סרטן השד הוא סרטן מאד שכיח אצל נשים ומקורו ברקמות השד העוטפות את בלוטות החלב. סרטן השד ידוע כסרטן שיכול לשלוח גרורות לאברים חיוניים בגוף אם לא התגלה בשלב מוקדם.

חשיבות ביטוח בריאות פרטי
בשנת 1995 נחקק חוק בריאות ממלכתי הקובע כי כל אדם במדינת ישראל זכאי לביטוח בריאות מטעם הביטוח הלאומי.

סוגים שונים של ביטוח רכב
03/06/12 | ביטוח רכב
במדינת ישראל קיים חוק הנקרא 'חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים' אשר אומר כי כל אדם אשר נפגע בתאונת דרכים זכאי לקבל פיצוי כספי בגין נזק גופני או נפשי אשר נגרם לו, הוצאות רפואיות ועוד.

השוואת ביטוח טובה בשבילכם!
24/04/12 | ביטוח רכב
לרוב האנשים ישנו לפחות סוג רכב אחד שהם חולמים שיהיה להם, ולרוב החלום מתחיל בהיותם צעירים. למרות שישנה דעה כללית כזו שאומרת שרק גברים אוהבים מכוניות, או שגברים יותר אוהבים מכוניות, הרי שבשטח לא כך הדברים, וכמובן שגם לגבי הסטיגמה שנשים נוהגות פחות טוב, ישנם אנשים רבים שיחלקו עליה.

ביטוח צד שלישי – כך תבחרו את הטוב ביותר
11/03/12 | ביטוח רכב
כמו שכולכם בוודאי יודעים, על הכביש אף אחד לא ממש בטוח, בין אם אתם נוהגים ברכב ובין אם אתם הולכי רגל. תאונות לצערנו קורות ואף אחד אינו מחוסן מפניהן. לכן, אם אתם בעלי רכב, עליכם לבטח אותו.

ביטוח צד ג – מה זה ולמי זה מתאים?
11/03/12 | ביטוח רכב
סוף סוף הגשמתם משאלה וקניתם רכב. אין זה משנה אם הרכב שקניתם הוא חדש או ישן, גדול או קטן. אתם צריכים לבטח אותו. קיימים שלושה סוגי ביטוחי רכב – ביטוח חובה, ביטוח מקיף וגם ביטוח צד ג. במאמר זה נעסוק בסוג השלישי, אך לפני כן, נציג סקירה קצרה של כל סוגי הביטוחים.

רכישת ביטוח רכב און ליין - לנסוע עם הזמן
15/01/12 | ביטוח רכב
תחילת המאה ה21 היא תקופה מרתקת מסיבות רבות. ללא ספק מדובר במעין תקופת מעבר, בה אנו עדים לשינויים מרחיקי לכת, אשר משנים מדי יום ביומו את עולמנו ואת הדרך בה אנו מתנהלים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI