דף הבית חברה, פוליטיקה ומדינה צבא וביטחון שגיב עופרי
שגיב עופרי
לילך כהן 19/06/12 |  צפיות: 11344


השירות הופך להיות ממוקד יותר

בכל תחום אנו יכולים לראות עד כמה התייחסות אישית לצרכי הלקוח היא דבר שעושה את ההבדל בין שירות חובבני לכזה שמציג קבלות בשטח, כמו שאומרים. בנושא האבטחה הרי שאין מקום למשחקים ולכן רק חברת אבטחה אישית יכולה להציג רמת ביטחון גבוהה עבור מי שמעוניין להמשיך בפעילותו ללא כל הפרעה.

בעולם של היום כמות ורמת האיומים הן כאלה שיש להתייחס אליהן ברצינות רבה. אבטחה בצורה אישית תהיה ממוקדת הרבה יותר ותיעשה רק לאחר כל הבדיקות הרלוונטיות סביב נשוא האבטחה. כך יוקצו המשאבים המדויקים, כך יתודרכו אנשי הצוות שסביב אישיות מסוימת בהתאם לאיומים, וכך תמוקסם האבטחה עד לרמה הגבוהה ביותר.

כל משימה נבחנת בצורה אישית

לא אחת אנו רואים כיצד אדם מסוים או אישיות מוכרת מציגים נתונים שונים לגבי רמת וסוג האבטחה שהם דורשים. אם מדובר באדם שמתחכך רבות עם צבורים בעייתיים או אם מדובר באיש עסקים שמבצע נסיעות רבות ברחבי העולם עם בני משפחתו או לבד הרי שיש לתפור עבורם את חליפת האבטחה הרלוונטית.

זהו בדיוק השירות האישי שאפשר להעניק אם בוחנים כל משימה בצורה מדויקת ביותר. חברת אבטחה אישית מציגה יתרונות ברורים ע"י כך שהיא ערוכה לא רק להיקף האבטחה סביב אדם או משלחת אלא שהיא מכירה לעומק את האיומים הרלוונטיים בכל מצב והיא משלבת בין כוח אדם מיומן לציוד מתקדם בדרך לביטחון אמיתי.

ממזערים את הסיכון עד למינימום

היצירתיות של גורמים עוינים יכולה לעתים לעורר הערכה רבה. זאת מאחר ובמקרים מסוימים אנו יכולים לראות כיצד גרימת נזק או חבלה, ואף סיכון חיי אדם, כמעט הצליחו בשל העובדה שהמאיימים נקטו בפעולות מגוונות ומתקדמות. לכן חשוב לעשות הכול על מנת להפחית את היכולת לפגוע בנשוא האבטחה בצורות שונות.

בין אם מדובר באמצעים טכנולוגיים אישיים ובין אם מדובר ברמת מקצוענות אישית מרשימה ביותר של המאבטח/ים הרי שבסופו של דבר אפשר להקטין את הסיכון בצורה משמעותית. היכולת הגבוהה של חברת אבטחה אישית איכותית ליצור חיץ ברור וסמוי גם יחד היא זו שתמנע מגורמים עוינים לממש גם את איומיהם המאתגרים ביותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לילך כהן


 


מאמרים נוספים מאת לילך כהן
 
יעוץ זוגי
על מנת לשפר את איכות הזוגיות שלהם ואת איכות חייהם בכלל מרגישים זוגות רבים כיצד עליהם לבצע מהלכים חשובים וצעדים נכונים.

משבר בזוגיות
את המשפט "אף אחד לא מלקק דבש בחיים" כולנו מכירים. נראה כי הדבר נכון גם לגבי זוגיות מאחר ובפעמים רבות למרות כוונות טובות של שני בני הזוג נוצרים חיכוכים לא נעימים שיכולים רק להזיק.

ייעוץ זוגי
בני זוג רבים חושבים שהם עושים את הכול נכון. לכן הם מופתעים לגלות לעתים כיצד אין כל הסכמה בינם לבין השותף לחיים או כיצד הם מגיעים לחיכוך מר בעקבות דבר פעוט.

טיפול זוגי
בלא מעט פעמים אפשר לראות כיצד מערכת יחסית מסוימת נתקעת לה והיא זקוקה לרענון או להתנעה מחדש,

הפעלות לימי הולדת
ברגע שמתקרב יום ההולדת אנו מנסים לעשות פעולות שונות על מנת להבטיח את ההנאה ממנו.

מיטת מעבר
17/10/12 | הורות
ברגעים רבים של חיי התינוק אנו מזהים כיצד יש לבצע מהלכים שונים על מנת לעזור לו. בכל חודש וחודשו אפשר לראות כיצד על התינוק עוברים שיוניים רבים וכיצד הוא מתפתח מול עינינו.

מיטה לגיל שנתיים
17/10/12 | הורות
חודשים מספר לאחר לידתו מתחיל הילד להתפתח ולבצע פעולות שונות.

מיטת מעבר לתינוק
17/10/12 | הורות
חייו של התינוק נראים לנו לעתים כשגרתיים או ככאלו שמתנהלים להם על מי מנוחות.

סדנא לחשיבה חיובית
לא אחת אנו רואים כיצד גישה שלילית אינה מביאה אותנו למקומות טובים והיא בעצם מונעת מאתנו הצלחה או מימוש שאיפות שונות.

סדנאות צחוק ליום הולדת
הגעתו שלו יום ההולדת מסמנת גם חיפושים אחר אטרקציה מיוחדת שתהפוך את המסיבה לכזו שבה כולם ייהנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI