דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים מנופאות בארץ
מנופאות בארץ
topseach 19/09/12 |  צפיות: 4038

בכל אתר בנייה בארץ פועל לפחות עגורן אחד. העגורן, מנוף כבד וייחודי המתנשא לגבהים עצומים אינו יכול להיות מתופעל על ידי כל אדם אלא על ידי מפעיל מקצועי בלבד שהוסמך במיוחד לבצע עימו עבודות בנייה מורכבות הדורשות עדינות ומקצועיות ייחודית.

בארץ ישנן יחסית מעט בעלי מקצוע המוכשרים ומוסמכים לתפעל עגורן ובאופן כללי דרושים מנופאים לפרוייקטים וחברות רבות. עבור מי שאינו חושש מעבודה בגובה וחש כי הוא יכול להתמודד היטב עם עבוה מהסוג הזה כדאי מאד לפנות אל אתרי החברות השונות שבבעלותם מנופים ולבדוק האם דרושים מנופאים ומהן דרישותיהן לתחילת העבודה.

קורס מנופאים – חובה

בכל חברה אליה תפנו ידרשו מכם להציג תעודת הסמכה המוכיחה כי הוכשרתם על פי חוק לתפעל עגורן. במידה ולא עברתם קורס מנופאים אף חברה לא תסכים להעניק לכם את האחריות לכלי. המעוניינים לעבור הכשרה ייחודית זו בקורס מנופאים יכולים לעשות זאת לא פעם מטעם החברה המחפשת עובדים.

חפשו באתרי האינטרנט השונים בקטגוריות דרושים מנופאים ותתפלאו למצוא חברות המוכנות להעביר את המועמדים לעבודה שלהם קורס מנופאים מלא על חשבונם.

תנאי העסקה ועבודה כמפעיל עגורן

על מנת להתקבל לקורס מנופאים יש לעבור בדיקה בריאותית מקיפה המאשרת את בריאותו של המועמד. כמו כן עליו לעבור מבחן פסיכוטכני הבודק את יכולותיו המנטליות השונות והוא חשוב ביותר עבור עבודה מהסוג הזה הדורשת המון שעות בדידות בגובה רב. וכן עברית ברמה טובה, שליטה בקריאה וכתיבה ברמה בינונית לפחות.

לאחר שהמועמד צולח את שלושת השלבים הללו עליו להשתתף באופן פעיל ומלא בקורס מנופאים הן בחלק העיוני והן בחלק המעשי. החלק העיוני נלמד בכיתות לימוד רגילות ובהנחיית מנחה מוסמך מטעם החברה (שהוסמך להכשיר מנופאים לרישיון על פי החוק במדינת ישראל). החלק המעשי מתבצע בשטח.

לחברות השונות דרושים מנופאים אך לא רק, יש צורך גדול גם באתתים, מנופים אחרים ועוד. יש לציין כי כל הקורסים מיועדים לנשים ולגברים כאחד, מגיל 18 ועד גיל 60. כל אדם רשאי לגשת ובתנאי שהוא עומד בתנאי הסף כדרוש.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 topseach


 


מאמרים נוספים מאת topseach
 
תפאורות לירידים ואירועים
ירידים המציגים תפאורה מרשימה מעוררים עניין באמצעי התקשורת וזוכים לפרסום רב. ישנם מקרים בהם היריד כה מעורר התפעלות עד כי מבקרים מכל רחבי הארץ ממהרים למקום בכדי לחזות בעצמם בפלא

שירותי הנהלת חשבונות וחשבות בשפה האנגלית
שירותי חשבות חיוניים בעבור כל חברה או עסק, השירותים מתאימים לעסקים קטנים עם 2-3 עובדים וכמובן שעבור חברות גדולות שמעסיקות עשרות עובדים. חברות שנמצאות בבעלות זרה או פועלות לגיוס משקיעים בחו"ל זקוקות לשירותי הנהלת חשבונות באנגלית.

אימון אישי לחיים עשירים
ההבדל בין אימון אישי לחיים ואימון עסקי בא לידי ביטוי בתכנים המקצועיים. בשני סוגי האימונים פועל המאמן לחיזוק התכונות החיוביות של האדם, אך את האימון העסקי נהוג לכוון לחיזוק כישורים ספציפיים.

הכנת משכורות וראיית חשבון
רואי חשבון חשבי שכר משתמשים בתוכנות מחשב ומערכות מיוחדות לחישוב וניהול משכורות. התוכנות ממזערות את הסיכוי לטעויות ומייעלות את תהליכי העבודה

מנופאות בארץ
19/09/12 | שיפוצים
חפשו באתרי האינטרנט השונים בקטגוריות דרושים מנופאים ותתפלאו למצוא חברות המוכנות להעביר את המועמדים לעבודה שלהם קורס מנופאים מלא על חשבונם.

לטיפול בנשירת שיער- מינוקסי 5
מינוקסי 5 למשל דורש ידע כללי על תוצאות, סימפטומים ותופעות שונות, בררו באופן מקיף עם הרוקח את כל השאלות.

קורסים למקצועות האינטרנט
כמו קורס פיתוח אפליקציות גם קורס פרסום באינטרנט הוא פלטפורמה נהדרת עבור מפתח או מעצב פרילנס שמבקש לעשות פריצת דרך ולשדרג את עצמו או את משרדו בתחום האינטרנט

תפאורות לירידים – כי ההמונים כבר בדרך
כשאנו ניגשים לבחירת חברה התעבוד לצידנו בהפקת האירוע, חשוב לבחור בכזו בעלת ידע רב בכל האמור בהלכות תפאורות חוץ ופנים, ומתמחה בהקמת מתחמי ירידים לכל פרטיהם - החל ממבנים ארעיים, אוהלים והצללות, דרך הקמת במות ויציעים ועד הפרטים הקטנים .

עדשות מגע יומיות
עדשות המגע יומיות ועדשות מגע חודשיות משדרגות פלאים את ההנאה מהרכבת העדשות ומקילה באופן משמעותי על אוכלוסיות מסויימות כמו קשישים וילדים את השימוש.

מולטי ויטמין - לא רק לאטלטים וספורטאים
מולטי ויטמין - למי מתאים וחשוב לצרוך תוספי תזונה או מולטי ויטמין? מולטי ויטמין מכיל מגוון רב של ויטמינים ומינרלים החיוניים לגופנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI